انتخابات نماینده مدیران مسئول تو هیات نظارت به کود دوم رفت

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا و بوسیله نقل از دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، ادیب این هیات با اعلام اینکه هجدهمین گرداگرد انتخاب پلیس مدیران مسئول تو هیات نظارت پهلو مطبوعات روزگار ۱۶:۳۰ دقیقه امروز ۲۰ آبان ۹۹ به پایان رسید، گفت: با مشارکت ۲۲۶۱ نفر از مدیران مسئول واجد شرایط، نصاب مشارکت بالای ۵۰ درصدی در برگزاری انتخابات در مرحله نخست به مشت آمد.

او افزود: با توجه به روشنی آیین مجله اجرایی انتخابات، منتخب مدیران مسئول نیز بایستی اکثریت مطلق آرا را تصرف بطی ء که این نصاب، با اندکی فاصله به مشت نیامد.

ظهوریان افزود: کنار همین مبنا و مطابق تبصره یک ماده ۳۳ آیین روزنامه اجرایی روال مطبوعات، انتخابات دو هفته پس ازآن در روز ۳شنبه، ۴ آذرماه برگزار می شود.

سخن سنج هیات نظارت کنار مطبوعات ضمن سرنوشت از خبرنگاران و مدیران رسانه ها بخاطر حضور مناسب درون انتخابات، از نمایندگان انباره قضائیه، پلیس فتا و مرکز ورزیده وزارت ارتباطات که درون طول برگزاری انتخابات، پیشگاه فعال و موثری داشتند، قدردانی کرد.

هجدهمین گرداگرد تفویض پاسبان مدیران مسئول در هیات نظارت به خشکی امدن مطبوعات ۲۰ آبان ماه ۹۹ از ساعت ۱۰ صبح آغاز و با تایید کمیته ناظر بر انتخابات، پس از تسلسل نصف ساعته، در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه به پایان رسید.

دور دوم این انتخابات ۴ آذرماه با حضور تمام نامزدهای تایید صلاحیت شده و تمام واجدین شرایط همدستی در انتخابات برگزار می شود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

مایکروسافت برای کنف از «دختران کدنویس»، ژاکت بافتنی با تم پینت می فروشد

مایکروسافت بی شمار زود به پیشواز کریسمس رفته و درون فروشگاه آنلاین خویشتن (که برای آی جای پا ایران داخل دسترس […]

طرح تشویقی کارمزد ۱۵ درصدی اپ استور مشمول ۹۸ درصد از توسعه دهندگان می شود

اپل مرداد سال جاری، فورتنایت را بوسیله برهان تنش هایی با اپیک گیمز از اپ استور حذف کرد. حادثه زمانی شروع […]

نتایج اولیه عملکرد اسنپدراگون ۸۷۵ و ۷۷۵ درون بنچمارک AnTuTu منتشر شد

با فاتحه ماه دسامبر (آذر) میل می رود کوالکام به زودی پردازنده ی اصلی و پرچم دار اسنپدراگون ۸۷۵ را […]