گوگل ویژگی زمانبندی پیام در اپلیکیشن Messages را آزمایش می کند

admin دسته‌بندی نشده

گوگل در حال آزمایش استعداد زمانبندی پیام در اپلیکیشن پیام رسان Messages است. با کاربرد از ویژگی جدید، پیام ها به طور خودکار در زمان انتخاب شده ارسال می شوند. درون زمانبندی پیام ها با تنگ کردن دادن دکمه ی Send به مدت چند ثانیه، چهار گزینه ظاهر می شود که تو سه گزینه ، زمان ارسال از پیش تعیین شده است و کاربر با گزینه ی چهارم می تواند زمان انتخابی را برای ارسال پیام گلچین درنگ.

نیز کاربر می تواند پیش نمایشی از پیام زمانبندی شده را ببیند تا در عارض لزوم، متن پیام را ویرایش، آن را ارسال یا حتی پاک بطی ء.

مقاله ی مرتبط:گوگل همه اپلیکیشن های پیام رسان خود را در یک تیم واحد جمع می کند

پیش از این، با نگه داشتن دکمه ی Send امکان ارسال MMS با نوشتن عنوان حاضر می شد و حالا گوگل این نحو را برای زمانبندی پیام ها تو نظر اندوهناک است. پس از اعمال تغییرات جدید، کاربر از با برگزینی گزینه ی Show subject field داخل منوی سه نقطه ی بالا سمت راست، می تواند MMS را پس از افزودن عنوان ارسال کند.

ویژگی جدید که به لطافت توسط یکی از کاربران توییتر مشاهده شده، به نسخه ی سفت اپلیکیشن افزوده شده است؛ ولی فعلا برای تمامی کاربران بتا دردسترس حلق. زمانبندی پیام در Massages ازطریق یک به روزرسانی سمت ارباب عرضه می شود و به زودی دردسترس تمامی کاربران قرار می گیرد.بیشتر بخوانید:پیش نمایش لینک درون پیام رسان ها ممکن است داده ها کاربران را برملا کنداپل ۶ بدافزار مک را که از اسکن های امنیتی گذر کرده بودند، از دسترس خارج کردبرنده انتخابات 2020 آمریکا تو فیسبوک و اینستاگرام اخبار خواهد شدفورتنایت به iOS برمی گردد؛ ولی نه در اپ استوراپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده اند (۱۵ آبان)

شاید دوست داشته باشید:

مایکروسافت برای کنف از «دختران کدنویس»، ژاکت بافتنی با تم پینت می فروشد

مایکروسافت بی شمار زود به پیشواز کریسمس رفته و درون فروشگاه آنلاین خویشتن (که برای آی جای پا ایران داخل دسترس […]

طرح تشویقی کارمزد ۱۵ درصدی اپ استور مشمول ۹۸ درصد از توسعه دهندگان می شود

اپل مرداد سال جاری، فورتنایت را بوسیله برهان تنش هایی با اپیک گیمز از اپ استور حذف کرد. حادثه زمانی شروع […]

نتایج اولیه عملکرد اسنپدراگون ۸۷۵ و ۷۷۵ درون بنچمارک AnTuTu منتشر شد

با فاتحه ماه دسامبر (آذر) میل می رود کوالکام به زودی پردازنده ی اصلی و پرچم دار اسنپدراگون ۸۷۵ را […]