چاپگر بدون کارتریج اچ جای پا شناساندن شد

admin دسته‌بندی نشده

اگر تاکنون ناراحت تعویض کارتریج چاپگر خویشتن بوده اید، اچ معلول اکنون بخاطر شما راه محلول جدیدی در نظر محزون است. این همدستی به تازگی نخستین چاپگر عاری کارتریج خود، HP Neverstop Laser را در امارات رونمایی کرده است. قبل از اینکه هیجان زده شوید و فکر کنید دیگر هیچ نفس منبع کارتریج را نخواهید دید، باید گفت شرایط کمی متفاوت است.

چاپگر Neverstop Laser با کیت بازیابی مخصوصی فقره می کند که سرنگ پلاستیکی غول پیکری را شامل می شود. این سرنگ در جایگاه مخصوصی داخل چاپگر فراغت می گیرد و با فرورفتن درون درگاه، ریشه را به سامان تزریق می درنگ. به گفته ی اچ پی، فرایند تعویض سرنگ فقط ۱۵ دقیقه طول می کشد و پس از آن، چاپگر می تواند عاری دشوار بیش از پنج هزار صفحه را طبع کند.

مقاله های مرتبط:اچ معلول مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچ Omen X را با پشتیبانی از HDR معرفی کردن کردچرا امروزه به پرینتر جوهرافشان نیاز نخواهید داشت؟

این چاپگر مخصوصِ پروتکل SMB و استارتاپ هایی نقشه کشی شده است که زمان لازم بخاطر عیب یابی چاپگرها را ندارند و می خواهند در سریع العمل ترین زمان مقدور کار چاپ اوراق را انجام دهند. چاپگر جدید اچ پی از از اپلیکیشن هوشمند این شرکت نیز پشتیبانی می کند. بدین ترتیب، کاربر می تواند با استعمال از گوشی موبایل خود و سرو های دیگری همچون دراپ باکس و گوگل درایو، رخصت چاپ را صادر کند.

چاپگر Neverstop Laser اچ جای پا داخل چند مدل متنوع با امکاناتی همچون اسکن و کپی و طبع وایرلس عرضه می شود و درون امارات با درنظرگرفتن مالیات پیاده شدن ارزش افزوده، ۱,۱۴۹ ناجور قیمت دارد. درون حال حاضر، فناوری متاخر اچ معلول فقط بخاطر چاپگرهای سیاه و سفید موجود است و برملا نیست داخل آینده این فناوری برای چاپگرهای رنگی همچنین استعمال شود خواه خیر.

دیدگاه شما کاربران برومند زومیت درباره ی چاپگر بدون کارتریج اچ پی چیست؟بیشتر بخوانید:با رأی دادگاه، فورتنایت در اپ استور همچنان عقد خواهد ماندهکر رشدی که پشت توفیق خیره کننده فیسبوک، توییتر و کوئرا بوداپل به زودی ارسال کالا از فروشگاه های خود را آغاز می کندرشد راسته کامپیوترهای شخصی به زیادترین قطع خود داخل ۱۰ سال گذشته رسیدتعداد کارمندان دورکار دائمی مایکروسافت افزایش مشخص می نرم

شاید دوست داشته باشید:

«قتل بی مداقه» در توکیو

بوسیله گزارش ایسنا،  در این رویداد سینمایی که از تاریخ ۳۰ اکتبر تا ۵ نوامبر (۹ تا ۱۵ آبان) در […]

پرینتر سه اتیه پالن قادر به طبع چهار ماده بصورت همزمان است

چاپگر لوکس و پیشرفته ی همدستی پالن (Pollen) برای مصارف تجاری مدل سازی شده و از رزولوشن ۴۰ میکرون پشتیبانی […]

جولان دادن کرونا میان ستاره های سینما/ خبری از نظارت زدودن!

به گزارش ایسنا، اسفند سال گذشته همزمان با شیوع گسترده کرونا در ایران که با تولید سریال های نوروزی و چند فیلم […]