ارائه چاپگر عاری نیاز بوسیله تعویض کارتریج توسط اچ جای پا

admin دسته‌بندی نشده

حاضر بودن احتیاج بوسیله تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که یومیه با چاپگر سر و کار دارند، اما باید گفت که این موضوع بوسیله این صبر هم نیست.

چاپگر لیزری Neverstop اچ پی با کیت بارگیری مجدد مخصوص اچ معلول کار می کند، درواقع این کیت شامل سرنگ پلاستیکی و بزرگی، حاوی تونر چاپگر است. به سادگی این سرنگ را مثل پیچ در شکاف مخصوص چاپگر قرار داده، اهرم سرنگ را فشرده تا تونر مایه طولانی مملو شود، سپس باید سرنگ را از محل خود خارج کرد. به گفته ی اچ اثر این سیلان ۱۵ حین ای نسبت بوسیله دیگر چاپگرها مزیت بسیار بزرگی به احصائیه می آید. چاپگر لیزری Neverstop می تواند بیش از ۵ هزار صفحه را درون همان ابتدا بدون نیاز به شارژ مجدد چاپ کند.

این چاپگر کم ارزش شرکت ها، استارتاپ ها و سازمان های کوچک و متوسط است که نمی توانند وقت یدکی را صرف کردن عیب یابی و تعمیر مشکلات متنوع چاپگرها کنند و می خواهند با سرعت هرچه تمام و بدون بغرنج مبدا به چاپ کنند.

چاپگر نام درگیر از اپلیکیشن اچ جای پا اسمارت اپ (HP’s Smart App) همچنین پشتیبانی می کند، که امکان پرینت از قانون تلفن همراه یا دیگر سرو ها، مانند دراپ باکس خواه گوگل درایو به رخ یمین را حاضر می درنگ.

چاپگر لیزری Neverstop اچ اثر داخل معیار های مختلف با کارایی متفاوت مانند اسکن، کپی و پرینت بی سیم بوسیله صورت خرده فروشی داخل ناحیه های حاشیه ی خلیج فارس با ارج ۳۰۰ دلار عرضه می شود. در حال مهیا این چاپگر تنها به صورت سیاه وسفید موجود است و هنوز مشخص تراشیدن چاپگر رنگی با این فناوری توسط اچ پی عرضه شود یا خیر.بیشتر بخوانید:اچ اثر لپ تاپ های سری Pavilion را با تراشه تایگر لیک به روز کرداچ اثر چند لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی رونمایی کردماوس، کیبورد و هدست بی سیم جدید HP رونمایی شدندHP لپ تاپی با نمایشگر جداشدنی و تراش اسنپدراگون 8cx Gen 2 5G تولید می کندعرضه هدست واقعیت مجازی ریورب G2 شرکت HP به تعویق افتاد

شاید دوست داشته باشید:

«قتل بی مداقه» در توکیو

بوسیله گزارش ایسنا،  در این رویداد سینمایی که از تاریخ ۳۰ اکتبر تا ۵ نوامبر (۹ تا ۱۵ آبان) در […]

پرینتر سه اتیه پالن قادر به طبع چهار ماده بصورت همزمان است

چاپگر لوکس و پیشرفته ی همدستی پالن (Pollen) برای مصارف تجاری مدل سازی شده و از رزولوشن ۴۰ میکرون پشتیبانی […]

جولان دادن کرونا میان ستاره های سینما/ خبری از نظارت زدودن!

به گزارش ایسنا، اسفند سال گذشته همزمان با شیوع گسترده کرونا در ایران که با تولید سریال های نوروزی و چند فیلم […]