بازوی ربات ارزان بانوا که طرح های کامپیوتری را روی کاغذ می کشد

admin دسته‌بندی نشده

این بازوی ربات قابل حمل که لاین آس (Line-us) نام دارد، محصول مشترک طرح ریز اسمی دورل بیشاپ و معماری کردن طراح رابرت پول است که با بوسیله وجه اشتراک مجله گذاری این پروژه در وب سایت کیک استارتر، اقدام به جمع آوری سرمایه کرده اند. 

این ربات توسط یک دستور کار کنترل می شود که حرکت دست آدم را مانند سازی می کند. این ربات قادر است هر خط را دقیقا بوسیله همان زیبایی و دقت و تا اینکه با حفظ سبک نقشه کش روی کاغذ پیاده سازی درنگ.

ربات لاین آس می تواند یک مداد یا قلم مو را به گزینش کاربر نگه دارد و در جوهر حال توسط یک صفحه ی فلزی بوسیله صورت امن روی یک برگه ی کاغذ، یک دفتر طراحی یا پیش نویس پیغام قرار بگیرد. این ربات تا اینکه می تواند روی دیوار خواه با استفاده از آهن ربای هموار به آن، روی در یخچال فراغت داده شود. 

نقاشی های ترسیم شده توسط لاین آس قابلیت ذخیره شدن و فرستادن به نشانی یک پیام یا به پول اعانه گذاری برای عموم دارند. نقاشی هایی که از دیگران ستاندن می شود هم قابلیت تشریفات دوباره روی کاغذ توسط دیگر کاربران لاین آس دارند.

این ربات به اندازه ی کافی کوچک است که می قابلیت آن را همه جا با خود حمل کرد و انرژی مورد نیاز آن را از یک پاور بانک تأمین کرد. قابلیت دیگر این ربات، ترسیم عکس های گرفته شده توسط دوربین است.

برنامه ی همراه لاین آس بخاطر آیفون، آیپد، گوشی و تبلت های اندروید، مک و ویندوز موجود است. طرح اولین را می توان توسط مشت و قلم درون این دستور کار کشید. لاین آس را می قابلیت برای استفاده های دیگر توسط رزبری پای هم استعمال کرد.

طراحان این ربات طراح درون مصاحبه ای گفتند: «لاین آس ما را بوسیله کشیدن نقاشی و تجربه کردن تشویق می کند. تماشای لاین آس در حال حرکت تفریح انعام است؛ ولی بهینه مزیت آن، اغوا بوسیله نقاشی است. لاین آس استیل و کاراکتر نقاشی خصوصی خودش را دارد و همین تفاوت آن را با یک پرینتر خواه پلاتر هویدا می یواش.»

کمپین تشکیل شده تو سایت کیک استارتر به استراحت از مرام ۳۹ هزار پوندی برای سرمایه ی اولیه بنیان گذاران لاین آس عبور کرده و بوسیله سازندگان امکان ساخت هزار دستگاه بدوی را داده است.

تنخواه گذاران می توانند این ربات را با پر پشت بین ۴۹ تا ۶۹ پوند تمهید کنند. ولی قیمت آن پس از عرضه ی گسترده قرار است حدود ۹۹ پوند باشد.بیشتر بخوانید:پرچمدار جدید وان پلاس بوسیله زودی عرضه می شودبسته شاداب افزاری Series One گوگل شناساندن شدگیت هاب ماه آینده نام مخازن پا بر جا را از master به main تحول می دهدموزیلا بوسیله کمک کاربران، جهیز ناقص پیشنهاد ویدیوی یوتیوب را معاینه می کندهجمه رسانه ای شدید خبرگزاری های دولتی گره دشت واگذاری آرم به انویدیا

شاید دوست داشته باشید:

«قتل بی مداقه» در توکیو

بوسیله گزارش ایسنا،  در این رویداد سینمایی که از تاریخ ۳۰ اکتبر تا ۵ نوامبر (۹ تا ۱۵ آبان) در […]

پرینتر سه اتیه پالن قادر به طبع چهار ماده بصورت همزمان است

چاپگر لوکس و پیشرفته ی همدستی پالن (Pollen) برای مصارف تجاری مدل سازی شده و از رزولوشن ۴۰ میکرون پشتیبانی […]

جولان دادن کرونا میان ستاره های سینما/ خبری از نظارت زدودن!

به گزارش ایسنا، اسفند سال گذشته همزمان با شیوع گسترده کرونا در ایران که با تولید سریال های نوروزی و چند فیلم […]