چرا نباید گفت فساد ایران و عراق؟

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا،  سپهبد پاسدار غلام عسگر کریمیان با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی بیان کرد:  تاریخ انقلاب اسلامی انباشته از بالا و نشیب هایی است که پا بر جا ترین آن، دفاع مقدس و تلاطم با استکبار جهانی محسوب می شود. همیشه تاکید بر این بوده که نباید گفت جنگ ایران و عراق، بلکه باید ابد از عنوان جنگ ایران با استکبار جهانی مصرف کرد.

سخن سنج ستاد کنگره شهدای استان اردبیل با اعتراف اینکه صدام شهریور ۵۹ درون یک مجادله نیابتی از طرف استکبار مخبر جنگ با ایران شد، گفت: اختلافات و گیره های تاریخی و طولانی با ایران هم دلیلی بر این اتفاق بود. دفاع مقدس وجود که به ما شرف و حیثیت بخشید و کیان و مرزهای ایمان و باور ما را حفظ کرد.

سپهبد کریمیان با بیان اینکه در این دوران برخلاف صده های گذشته، حتی یک وجب هم از خاک ایران جدا نشد، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس موجب احیای مجدد عشق و فرهنگ حسینی(ع) در میهن اسلامی شد. رزمندگان حسینی(ع) اردبیل در قالب سپاه عاشورا در جبهه حق ثمر باطل با استکبار مقابله می کردند؛ این روزها فرصتی است تا اندکی از رشادت های مردم این استان درون دوران دفاع مهذب و بعد از آن، به دوده های امروزی و جامعه تشریح شود.

وی با اشاره بوسیله ابداع فرهنگ دفاع مقدس که برگرفته از ادب حسینی(ع)،گفت: برای حفظ ادب دفاع مقدس رسالت زینبی (س) نیاز است تا این فرهنگ را به طایفه های امروزی و آینده نقل مکان کرد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما مطلب چسبان تدارک می نرم

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله حوزه ی فناوری، به چاپگرهای خوب علاقه مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از […]

SLA در برابر DLP: مقایسه دو تکنولوژی چاپ سه گانه بعدی

تکنولوژی های به کاربرده شده در چاپگرهای سه بعدی SLA (مخفف: Laser-Based  Stereolithography، به معنی استریولیتوگرافی مبتنی بر لیزر) و چاپگرهای […]

آموزش کتابداران هيئت دولت های مساجد آغاز شد/آموزش ۱۰ سرفصل کتابداری بوسیله همت ستاد فهما

به گزارش ایسنا،«سعادتمند سعادتی» داخل گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره بوسیله دستور کار های معاونت […]