کرونا کاری اخراج شده را ستاره کرد!

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، «ماری می داکانی» که ۲۳ سال دارد پیش از شیوع ویروس کرونا داخل یک کارخانه واقع در فیلیپین فرمان می کرد اما بحران کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن موجب شد تا «داکانی» شغل خویشتن را در کارخانه از دست بدهد.

پس از آن بود که «داکانی» تصمیم گرفت با ساختن چهره افراد اسمی روی برگ، تصرف و کار تازه ای بوسیله راه بیاندازد.

او اخراج از کارخانه را فرصتی برای دنبال کردن علاقه جاویدان اش یعنی هنر در رویت گرفت، اما در فاتحه با مشکل تامین مواد نخستین داخل کشوری که یکی از شدیدترین قوانین مقابله با ویروس کرونا را به اجرا درآورده مواجه شد.

او که موفق به تامین بوف نقاشی هم نشده بود، از برگ های درختی کاربرد کرد که در نزدیکی خانه اش راحتی داشت.

او از برگ ها بخاطر خلق چهره افراد مشهور همچون «رابرت دونی جی آر»، «اوپرا وینفری»، «مایکل جکسون» و … استفاده کرد.

«داکانی» که در روستا «لاگونا» زندگی می یواش تو گفت و گو با رویترز بیان کرد: «به برهان بحران ویروس کرونا قصد داشتم اثر هنری خلق کردن کنم اما خرید مواد ابتدایی در شهر من بوسیله برهان قوانین سختگیرانه مقابله با ویروس کرونا آسان نبود. تنها طرز خرید بوم نقاشی خرید بوسیله رخساره آنلاین حیات که این متد اندوه سختی هایی به همراه داشت. بنابراین من از برگ به جای مواد اولیه استفاده کردم که مولود آن بسیار خوب وجود.»

پس از آنکه این هنرمند هزاران تعاقب کننده تو فیسبوک روبرو کرد، صدها معلول هنری خود را که آن ها را با نام «هنر برگی» معرفی کردن می کند بوسیله فروش رساند. قیمت هر کدام از این آثار هنری حدود ۸.۲۴ دلار است. قیمت نکته سنج هر یک از این آثار به نسبت میزان ظرافت و جزئیات اثر متغیر است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما مطلب چسبان تدارک می نرم

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله حوزه ی فناوری، به چاپگرهای خوب علاقه مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از […]

SLA در برابر DLP: مقایسه دو تکنولوژی چاپ سه گانه بعدی

تکنولوژی های به کاربرده شده در چاپگرهای سه بعدی SLA (مخفف: Laser-Based  Stereolithography، به معنی استریولیتوگرافی مبتنی بر لیزر) و چاپگرهای […]

آموزش کتابداران هيئت دولت های مساجد آغاز شد/آموزش ۱۰ سرفصل کتابداری بوسیله همت ستاد فهما

به گزارش ایسنا،«سعادتمند سعادتی» داخل گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره بوسیله دستور کار های معاونت […]