برگزاری مجازی کنگره ادبیات عاشورایی

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به خشکی امدن مبنا شناسایی رسیده، شهلا مژده، رئیس اداره نزاکت و ارشاد اسلامی قروه از پاشیدن فراخوان سیزدهمین کنگره کشوری شعر عاشورایی قروه خبر داد و تقریر کرد: امسال به دلیل شرایط کرونا سیزدهمین کنگره کشوری ادبیات عاشورایی قروه به رخ مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد.

به گفته او، این کنگره با مرام معارفه شیفتگان اتیکت متعالی عاشورایی، نشر نزاکت و داستان آئینی عاشورایی، معارفه و تجلیل از پدیدآورندگان آثار فاخر فرهنگی و ادبی مرتبط با عاشورا، ارتقای سطح کیفی اشعار آئینی و بسط هرچه بیشتر آن، توجه به چونی و جذابیت تقریر مداحی درون مراسم مذهبی و رصد فرهنگی فرهنگ عاشورا در سطوح مختلف برگزار می شود.

نوید با بیان این که دنده سیزدهم درون دو بخش برگزار خواهد شد، افزود: یک بخش پا بر جا شعر عاشورایی و حصه ویژه محتوی شهدای کردستان و سردار قلب ها حاج قاسم سلیمانی است که بخش خاص به صورت کردی و ترکی و فارسی خواهد بود.

او از شرایط برگزاری این دوروبر از کنگره گفت و یادآور شد: فرع مندان به شرکت در کنگره سیزدهم لازم است اپلیکیشن شرکت در کنگره را نخست دریافت و سپس اقدام به ارسال آثار خود کنند.

رئیس اداره اتیکت و ارشاد اسلامی قروه نیز گفت که شریک کنندگان می توانند به دو وضع ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۴۵۰۵۰۰۳۲۰۰ و یا دانلود اپلیکیشن از سایت HTTPS://BIT.LY/۳FXIL۲۸ اپ موردنظر را گرفتن کنند.

مژده آخرین ارسال آثار به دبیرخانه کنگره را تا روز سه شنبه اول مهرماه ۹۹ دانست و از زمان برگزاری کنگره به رخساره آنلاین و مجازی در روز چهارشنبه نهم مهرماه ۹۹ اطلاع عدالت.

انبازی کنندگان می توانند برای تصرف اطلاعات بیشتر با عده های ۰۸۷۳۵۲۴۷۴۲۰ و ۰۸۷۳۵۲۲۲۲۶۰ و شماره همراه ۰۹۰۱۴۶۱۳۹۷۹ وفاق بگیرند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما مطلب چسبان تدارک می نرم

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله حوزه ی فناوری، به چاپگرهای خوب علاقه مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از […]

SLA در برابر DLP: مقایسه دو تکنولوژی چاپ سه گانه بعدی

تکنولوژی های به کاربرده شده در چاپگرهای سه بعدی SLA (مخفف: Laser-Based  Stereolithography، به معنی استریولیتوگرافی مبتنی بر لیزر) و چاپگرهای […]

آموزش کتابداران هيئت دولت های مساجد آغاز شد/آموزش ۱۰ سرفصل کتابداری بوسیله همت ستاد فهما

به گزارش ایسنا،«سعادتمند سعادتی» داخل گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره بوسیله دستور کار های معاونت […]