مهمانی ونیز با «روابط» ایتالیایی آغاز می شود

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، این فیلم که در بخانه برگشتن ناپل ایتالیا مقابل دوربین رفته است، در بخش غیررقابتی ونیز و به نشانی فیلم افتتاحیه این رویداد اساسی سینمایی بوسیله روی پرده می رود و داخل آن «آلیس رورواکر» در بر «لوئیجی دکاسیکو»، «لورا مورانته»، «سیلویو اورلاندو»، «جیوانا مازورینونو»، «آدریانا جیانینی» و «لیندا کاریدی» نقش آفرینی کرده اند. 

شعر فیلم «روابط» که در حال و هوای دهه 1980 میلادی می گذرد، کنار اساس داستان تصنیف «دومنیکو استارنونه» درون سال 2017 است که درباره ازدواجی است که با یک رسوایی به خطر می افتد. 

«دنیله لوچه تی» کارگردان فیلم «روابط» توضیح داد: «اخیرا همگی این ترس را داشتیم که امکان پذیر است سینما منقرض شود، ولی در دوران قرنطینه سینما همچون چراغی در غاری تاریک به ما آرامش داد و اخیرا همچنین حساسیت کرده ایم که فیلم ها، سریال های تلویزیونی و رمان ها اندکی جدایی ناپذیر از عمر ما هستند. زنده ورم عید ها که این امکان را به ما می دهند که بخاطر جشن گرفتن آنچه معنای حقیقی کارمان است، دور غصه جمع شویم». 

این ابتدایی بار در یک دهه اخیر است که ونیز به عنوان قدیمی ترین عید سینمایی دنیا با فیلمی از ناحیه میزبان یعنی ایتالیا گشادن می شود. آخرین بار که این اتفاق افتاد، به سال 2009 بازمی گردد که فیلم «باریا» از «جوزپه تورناتوره» مهمانی را گشادن کرد. 

در سال های اخیر اغلب فیلم های اروپایی و آمریکایی آغازگر مهمانی ونیز بوده اند. سال گذشته فیلم «حقیقت» مصنوع «هیروکازو کورئیدا» با بازی «کترین دنوو» جشنواره ونیز را گشادن کرد و سال پیش از آن همچنین «نخستین انسان» به کارگردانی «دمین شزل» و با بازی «رایان گاسلینگ» عید را افتتاح کرد. 

هفتاد و هفتمین مهمانی فیلم ونیز با تمهیدات ویژه پایین تر واکنش مسری کرونا، از تاریخ ۲ تا ۱۲ سپتامبر (۱۲ تا ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) برگزار می شود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما مطلب چسبان تدارک می نرم

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله حوزه ی فناوری، به چاپگرهای خوب علاقه مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از […]

SLA در برابر DLP: مقایسه دو تکنولوژی چاپ سه گانه بعدی

تکنولوژی های به کاربرده شده در چاپگرهای سه بعدی SLA (مخفف: Laser-Based  Stereolithography، به معنی استریولیتوگرافی مبتنی بر لیزر) و چاپگرهای […]

آموزش کتابداران هيئت دولت های مساجد آغاز شد/آموزش ۱۰ سرفصل کتابداری بوسیله همت ستاد فهما

به گزارش ایسنا،«سعادتمند سعادتی» داخل گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره بوسیله دستور کار های معاونت […]