کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

admin دسته‌بندی نشده

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل میزان های  9520، 8220 و 6220 از سری TS و 4520 از سری TR می شوند. تیمار این طور دو اسکنر CanoScan LiDE 300 و LiDE 400 همچنین داخل میان محصولات جدید دیده می شود. رادیکال ترین محدودیت این دستگاه ها، سازگاری کامل با دستیار صوتی الکسااست. پرینترهای سابق الذکر می توانند به جملاتی مانند الکسا پرینتر کانن را نمایان کن خواه یک صفحه رنگی پرینت کن، واکنش مدال دهند. علاوه بر انفراد های گفته شده، بوسیله دستیار دستورهای صوتی می توان از وضعیت پرینتر متشابه معیار ذات سرمد مانده یا زمان مورد حاجت تا انتها طبع ابتدا شد. کانن در نظر دارد پشتیبانی از دستگاه های مبتنی بر دستیار صوتی گوگل مانند گوگل هوم را نیز تا پایان سال ۲۰۱۸ به محصولات خویشتن افزایش کند.

پرینتر PIXMA TS9520 با تمرکز پیاده شدن روی چونی چاپ ساخته شده است و می تواند چاپ، کپی و اسکن اسناد و تصاویر را به آسانی ادا دهد. هم این طور این پرینتر نبوغ طبع پهلو روی مواد متنوع به سوا کاغذ را نیز دارد و می توان از آن برای نقش سرقت کردن روی دیسک، مقوا و سایر بافت ها استفاده کرد. بدون تردید این طور نبوغ هایی چندان ارزان نخواهد حیات و این وسیله با برچسب مقدار ۲۵۰ دلاری به عارض تکه فروشی ارائه می شود.

داخل سوی دیگر PIXMA TS8820 پرینتری کوچک و مناسب مقاصد خانگی و تجاری است که می تواند سه عملکرد اصلی را بر عهده بگیرد. طراحی جثه وسیله به قیافه متقارن و پرداخت زده در دید گرفته شده است تا با انواع دکوراسیون خانگی و اداری سازگاری داشته باشد. این دستگاه به صفحه عرضه ۴.۳ اینچی لمسی مجهز شده تا یکسره کاربران بتوانند از آن به آسانی کاربرد کنند. هم چنین ۴۵ الگوی از پیش گلچین شده برای دسترسی زننده درون نظر گرفته شده است. TS6220 نیز نظیر برادر دیگر خود، می تواند سه گانه عملکرد را در اختیار دارندگان راحتی دهد. این محصول دارای سرعت بسیار بالایی داخل چاپ متون و نمودارها است و می تواند تصاویر را با شفافیت پشته طبع کند. ۳۵ الگوی داخلی نیز برای این پرینتر حیات دارد. توان عمده دیگر وجود محفظه های مجزا برای هر رنگ است تا نیازی به تعویض همگی رنگ ها به صورت بی قراری زمان نباشد. قیمت این دو مدل بوسیله زیبایی ۲۰۰ دلار و ۱۵۰ دلار است.

ولی آخرین پرینتر جدید کانن، PIXMA TR4520 معروفیت دارد که محصولی جوهرافشان و مناسب برای مصارف اداری و خانگی است. این وسیله می تواند بوسیله صورت خودکار چندین برگه را کپی نماید و درگاه ورودی اسناد آن نیز هوشمند است. توان های دیگر مانند کپی دوروی برگه و فکس خودکار همچنین در این پرینتر چهار کاره حیات دارد. این دستگاه مناسب ترین نمونه متاخر قوم PIXMA بوسیله شمار می جوی و عزب ۱۰۰ دلار بها دارد. تمامی پرینتر های ذکر شده از قابلیت طبع دورو و اتصال وای-فای بهره می برند.

دو ثمر دیگر کانن شامل اسکنرهای CanoScan LiDE 300 و CanoScan LiDE 400 می شود که با وزن ریختگی خود، مناسب برای حمل و نقل هستند. این اسکنرها، کارمایه خود را از سر USB تامین می کنند و قادرند صفحاتی با ضخامت بالا مانند مجله و کتاب را نیز اسکن کنند. قیمت ۹۰ دلاری برای مدل LiDE 400 و ۷۰ دلاری برای LiDE 300 داخل رویت گرفته شده است.بیشتر بخوانید:ارائه چاپگر بدون نیاز بوسیله تعویض کارتریج توسط اچ پیچاپگر عاری کارتریج اچ معلول معرفی شدهر آنچه باید درباره اسکنر عنبیه بدانیدهرآنچه باید درباره حسگر اثرانگشت بدانید؛ قسمت سوم و پایانیهر آنچه باید درون مورد حسگر اثر انگشت بدانید؛ سرنوشت دوم

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]