عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

admin دسته‌بندی نشده

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر عادت و فقره دارند، اما باید گفت که این موضوع بوسیله این فراغت بی قراری نیست.

چاپگر لیزری Neverstop اچ پی با کیت بارگیری دوباره مخصوص اچ اثر کار می کند، درواقع این کیت شامل سرنگ پلاستیکی و بزرگی، حاوی تونر چاپگر است. به سادگی این سرنگ را مثل پیچ تو شکاف مخصوص چاپگر استراحت داده، یاور سرنگ را فشرده تا تونر وسیله طولانی مملو شود، سپس باید سرنگ را از محل خود خارج کرد. به گفته ی اچ معلول این روند ۱۵ ثانیه ای نسبت به دیگر چاپگرها مزیت بسیار بزرگی به احصائیه می آید. چاپگر لیزری Neverstop می تواند زیاد از ۵ هزار صفحه را تو همان مقدمه بدون حاجت به شارژ مجدد چاپ کند.

این چاپگر مناسب شریک ها، استارتاپ ها و سازمان های کوچک و متوسط است که نمی توانند وقت اضافی را صرف کردن عیب یابی و تعمیر مشکلات مختلف چاپگرها کنند و می خواهند با سرعت هرچه کامل و عاری مشکل فاتحه به چاپ کنند.

چاپگر نام برده از اپلیکیشن اچ پی اسمارت اپ (HP’s Smart App) نیز پشتیبانی می کند، که امکان پرینت از روال تلفن همراه یا دیگر سرو ها، متشابه دراپ باکس یا گوگل درایو به صورت مستقیم را فراهم می کند.

چاپگر لیزری Neverstop اچ پی داخل میزان های مختلف با کارایی متفاوت متشابه اسکن، کپی و پرینت بی سیم بوسیله صورت خرده فروشی درون سرزمین های حاشیه ی خلیج فارس با قیمت ۳۰۰ دلار عرضه می شود. درون حال حاضر این چاپگر تنها به عارض سیاه وسفید موجود است و هنوز پدیدار نیست چاپگر رنگی با این فناوری توسط اچ پی نمایش شود یا خیر.بیشتر بخوانید:چاپگر عاری کارتریج اچ پی شناساندن شدهر آنچه باید درباره اسکنر عنبیه بدانیدهرآنچه باید درباره حسگر اثرانگشت بدانید؛ سرنوشت سوم و پایانیهر آنچه باید در تک حسگر اثر انگشت بدانید؛ قسمت دومچرا امروزه به پرینتر جوهرافشان نیاز نخواهید داشت؟

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]