شانس چین معامله بخش پرینتر سامسونگ بوسیله اچ پی را تایید کرد

admin دسته‌بندی نشده

سامسونگ سال گذشته غرض گرفت تا با بازساری ساختار و حذف یا ادغام برخی از بخش ها خود، سود عملیاتی بیشتری به دست آورد. حصه پرینتر های این شرکت یکی از شالوده های کاری غول فناوری کره است که حاجت بوسیله تغییرات اساسی داشت. در همین راستا سامسونگ سپتامبر سال گذشته ی میلادی اعلام کرد که فروش این پاره بوسیله قیمت ۱.۰۵ میلیارد دلار به اچ اثر را بررسی می کند. این تصمیم معاون وقار بوسیله تکثیر تنخواه ی تو دسترس سامسونگ خواهد کرد و همچنین اچ اثر نیز آزادی عمل بیشتری داخل ترقی و عرضه ی محصولات خود، به خصوص درون میدان آسیا خواهد داشت.

طبق گزارش های منتشر شده، قرارداد معامله بسرنوشت شوم دچار کردن پرینتر های سامسونگ توسط اچ پی مراحل بازپسین خود را به قاعده می سرما. دولت چین این موضوع را تایید کرده است؛ با این حال فداکار محدودیت ها برای اچ پی در نظر گرفته است. این محدودیت ها در راستای جلوگیری از انحصار اچ جای پا در بازار پرینتر در دیدن پژمان شده است. 

وزیر بازرگانی چین در خصوص خرید مقدر شدن پرینترهای سامسونگ توسط اچ اثر اخبار کرد، تو صورت انجام این معامله، اچ پی باید پرینترهای لیزری A4 خویشتن را پایین تر شرایط حساب دان و منصفانه در میدان گره به بیع برساند. وی همچنین از اچ معلول درخواست کرده است تا معلومات مربوط به روند مقدار گذاری و برخی فعالیت های دیگر خویشتن را هر ۶ ماه به وزارت بازرگانی چین گزارش دهد. 

طبق محدودیت های جدید اعمال شده بخاطر ا چ پی درون بازار چین، این شرکت پس از خرید بخش پرینتر های سامسونگ، از خرید تسهیم هر یک از همدستی های فعال داخل تولید پرینتر های A4 منع شده است. اچ پی هم این طور امکان تنخواه گذاری کمینه و ابتیاع سهام همدستی های فعال این حوزه را نخواهد داشت.

با خروج سامسونگ از میدان پرینتر، اچ پی قدرت عمل بیشتری در این حوزه خواهد داشت. همچنین این باهم اتحاد کردن اینک قادر به فروش پرینترهای جوهرافشار مافوق برند خود در قلمرو اکراه ی جنوبی خواهد بود.بیشتر بخوانید:گلکسی نوت 20 در چهار طعم جزیی متوجه بازار می شودنمایشگر OLED گلکسی M41 احتمالا توسط سامسونگ دیسپلی ساخته نمی شودگلکسی S9 و گلکسی S9 Plus بوسیله زودی آپدیت One UI 2.1 را اخذ خواهند کردمقایسه اپل آیفون SE 2020 با شیائومی می نوت 10 و سامسونگ گلکسی A71آموزش ذخیره یمین عکس در کارت حافظه گوشی های سامسونگ، شیائومی و هواوی

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]