اچ معلول کوچکترین پرینتر چند کاره دنیا را معرفی کرد

admin دسته‌بندی نشده

پرینتر با وجود اینکه ساختاری باستانی دارد و فایل های دیجیتالی را تبدیل به فایل آنالوگ می کند اما یکی از مایه هایی است که هر فردی به آن نیاز دارد و بسیاری از مردم نیز یکی از آن ها را بخاطر خانه هایشان خریداری می کنند. کمپانی اچ پی امروز ثمر جدیدی را معرفی کرده که جالب توجه است. این شرکت امروز کوچک ترین پرینتر All-in-one یا چندکاره جهان را معرفی کرد. این بدان معناست که مایه مذکور هم پرینتر و حزن اسکنر است.

نمایان دستگاه زیاد جالب است و در مقایسه با پرینتر های چندکاره ای که در شریک شدن ها مشاهده کرده ایم، بسیار کوچک و هیجان انگیز است.

چاپگر مذکور ۱۵.۸۶ اینچ عرض و ۱۷.۷۵ اینچ طول دارد. ارتفاع آن نیز ۱۰.۳۹ اینچ است که سایز بسیار کوچکی دارد. اچ اثر با استفاده از فداکار قابلیت ها سعی کرده که سایز پرینتر جدیدش را کاهش دهد. یکی از این استعداد ها امکان چرخاندن (قرقره کردن) کاغذ برای ادا ادا کپی و اسکن است و دیگر نیازی نیست که کاغذ به شکل صاف قرار گیرد. قابلیت دیگر این محصول بی سیم بودن آن است.

البته موضوع بی سابقه اینجاست که اچ پی تاکنون چند دستگاه دیگر را همچنین کوچک ترین چاپگر چندکاره معرفی کرده که در این بین می توان بوسیله Officejet 150 و Primera trio رمز کرد که هر دو ابعاد کوچکی دارند و البته کوچک نمدار از پرینتری هستند که اچ اثر امروز شناساندن کرده است. با این اوصاف شریک شدن HP چندان به محتوای عموم “کوچک ترین پرینتر گیتی” توجه ندارد و روان پرینتر هایی که پیش از این تولید کرده حیات را عجیب اندوهناک است.

پرینتر جدید اچ پی DeskJet 3755 All-in-One صیت دارد که با قیمت ۶۹.۹۹ دلار به سودا می رسد. چنین بانوا برای این چاپگر بسیار مناسب است و می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که نیاز بوسیله یک پرینتر چند کاره اما کوچک دارند. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که این محصول کوچک ترین پرینتر جهان زدودن.بیشتر بخوانید:HP لوازم جانبی گیمینگ با طراحی ساده و قیمت مناسب معرفی کرداچ جای پا دو لپ تاپ گیمینگ جدید بوسیله اشتهار های Omen 15 و Pavilion Gaming Laptop 16 معرفی کردهدست واقعیت مجازی HP Reverb G2 با نرخ ۵۹۹ دلار معرفی کردن شدگزارش مالی HP مدال از افزایش درآمد و بها سهام بیش از پیش دماغ ها داردمانیتورهای جدید اچ جای پا رونمایی شدند

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]