با کاکوجت، شکلات های خوشمزه ی سه گانه اتیه طبع کنید

admin دسته‌بندی نشده

 با چاپگرهای سه بعد اینده چه فقره می کنیم؟ برخی تفنگ می سازند،بعضی خودرو و برخی نیز سازه های عظیم در کره ی مریخ! اما زمان حال کمپانی جدیدی از طریق یکی از این چاپگرها که Cocojet صیت گذاری شده، شما را قادر می سازد تا شکلات تک علاقه ی خویشتن را در لباس و شمایل مدنظرتان تدارک کنید.

مزه شکلات نیز دست خودتان است می تواند شکلات تلخ، مزه شیر و شکلات سفید را انتخاب کنید. اما نکته ی جالب درون باره ی این چاپگر سه بعدی آن است که امکان تاسیس شکلات داخل اشکال مختلف و حتی پیچیده وجود دارد. پیش برنده هم Chocabyte کاری مانند را اجرا داده بود.

این چاپگرها حتی می توانند شکلات های ترکیبی با آجیل تهیه کنند.

عزب نکته ی مایوس کننده تو باره ی این چاپگر سه بعدی، زمان ارائه ی آن است که هنوز فاحش نیست. تولیدکننده ی این چاپگر گفته است که میوه نهایی آن ها کمی دیرتر در سال ساری روانه ی بازار خواهد شد. کلیه ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015 مشاهده کنید. فروشگاه اینترنتی بامیلو، اسپانسر زومیت تو پوشش خبری نمایشگاه CES 2015 با طیف وسیعی از کالاهای الکترونیک، رایج و لباس، لوازم خانه و آشپزخانه در خدمت شماست. منبعٍEngadget بیشتر بخوانید: چاپگر زیستی دستی جدید؛ امیدی برای درمان سوختگی های شدید تکمیل بزرگ ترین بنای باریک شده با استفاده از فناوری چاپ سه گانه بعد اینده در دبی تاسیس کبدهای دارای عملکرد با فناوری چاپ سه بعدی چینی ها ساخت ارشد ترین سازه ی چاپ 3D را تمام کردند ادخال چاپگرهای سه گانه بعدی غول آسا بوسیله صنایع کشتی سازی، پل سازی و هوافضا

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]