Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما پیغام چسبان تهیه می یواش

admin دسته‌بندی نشده

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله مملکت ی فناوری، به چاپگرهای خوب فرع مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از همین پرینترهای خوب بوسیله شمار می رود. این محصول زیبا است و طراحی کوچک آن باعث شده تا جذاب تر بوسیله نظر برسد. در واقع باید گفت این دستگاه از یک طراحی مینیمال بهره می سرما. همچنین حکم با این چاپگر بسیار آسان است. ابتدا باید اپلیکیشن خصوصی را برای سیستم عامل گوشی هوشمند خود (آی او اس خواه اندروید) دانلود کنید و پس ازآن چاپگر از طریق یکدلی بلوتوث با گوشی شما مرتبط خواهد شد. با کاربرد از این اپلیکیشن می توانید یک قالب از پیش آماده را بخاطر چاپ تصویر مورد نظرتان برگزینی کنید. امر تمام است و به همین راحتی عکس شما چاپ خواهد شد. نکته ی بسیار مهم تو مورد این محصول، قیمت ۱۲۰ دلاری آن است. زمان عرضه ی نیمونیک اواخر سال جاری میلادی اخبار شده است.

پرینتر نیمونیک از رویه تصویربرداری حرارتی بوسیله مشیت چاپ عکس ها بهره می برد و به همین برهان نیازی به جوهر نخواهد داشت. کاغذهای مورد استفاده بخاطر این علیه زیبا و باریک هستند. تصاویر چاپ شده توسط این پرینتر همگی استیکر نیز هستند و این یعنی می توانید عکس های چاپ شده ی خویشتن را بر هر سطحی بچسبانید. ارزش هر ۲۰۰ برگه ی چاپ این محصول فقط ۴ دلار گلچین شده که این بها مشخصا بخاطر اکثر کاربران بسیار مناسب است. مسلما این چاپگر پس از عرضه به راسته طرفداران بسیار زیادی خواهد داشت؛ چراکه با هزینه ای بسیار ناچیز می توانید تصاویر ثبت شده در گوشی هوشمند خود را بوسیله رخساره فیزیکی در اختیار داشته باشید. داخل زیر می توانید تصاویر بیشتری از این محصول مشاهده کنید.

دید شما در مورد نیمونیک چیست؟  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله صفحه اختصاصی CES 2020 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:همکاری اینتل و تایل بخاطر اضافه امکان ردیابی به لپ تاپ هاتلویزیون های UHD تو سال ۲۰۲۰ از ویژگی Filmmaker Mode برخوردار خواهند بودکامپیوترهای انحصاری برای رقابت با کنسول های نسل جدید آماده می شوندXPG در نمایشگاه CES 2020، تجهیزات جدید گیمینگ به ارائه گذاشتجذاب ترین محصولات مملکت اشتی و تزیین داخل CES 2020

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]