نصیب و قسمت چین خرید بخش پرینتر سامسونگ بوسیله اچ معلول را اثبات کرد

admin دسته‌بندی نشده

سامسونگ سال گذشته غرض گرفت تا با بازساری ساختار و حذف خواه ادغام برخی از مقدر شدن ها خود، منفعت عملیاتی بیشتری به دست آورد. بخش پرینتر های این شرکت یکی از ماخذ های مفید غول فناوری کره است که نیاز به تغییرات بنیانی داشت. در همین راستا سامسونگ سپتامبر سال گذشته ی میلادی اعلام کرد که خرید این مدخل به قیمت ۱.۰۵ میلیارد دلار بوسیله اچ اثر را مطالعه می نرم. این تصمیم کمک ابهت بوسیله تکثیر تنخواه ی در دسترس سامسونگ خواهد کرد و نیز اچ پی همچنین آزادی عمل بیشتری درون توسعه و عرضه ی محصولات خود، به خصوص در بازار آسیا خواهد داشت.

مقابل گزارش های منتشر شده، قرارداد سودا جزء پرینتر های سامسونگ توسط اچ جای پا مراحل نهایی خویشتن را به سر می برد. دولت چین این موضوع را اثبات کرده است؛ با این حال برخی فردی ها برای اچ پی در دیدن گرفته است. این ویژگی ها در راستای جلوگیری از انحصار اچ پی در راسته پرینتر داخل نظر گرفته شده است. 

وزیر بازرگانی گره در خصوص فروش بسرنوشت شوم دچار کردن پرینترهای سامسونگ توسط اچ معلول اطلاع دادن کرد، داخل صورت ایفا این معامله، اچ اثر باید پرینترهای لیزری A4 خود را والا شرایط قانون دان و منصفانه تو بازار گره به بیع برساند. وی نیز از اچ پی درخواست کرده است تا اطلاعات مربوط به مسئله ارج گذاری و برخی فعالیت های دیگر خود را هر ۶ ماه به وزارت بازرگانی چروک گزارش دهد. 

برابر ویژگی های جدید اعمال شده برای ا چ اثر در میدان چین، این شرکت پس از معامله بسرنوشت شوم دچار کردن پرینتر های سامسونگ، از خرید سهم هر یک از مشارکت های کوشا تو تولید پرینتر های A4 منع شده است. اچ پی هم چنین امکان تنخواه گذاری اندک و خرید سهام باهم اتحاد کردن های فعال این حوزه را نخواهد داشت.

با برون رفت سامسونگ از راسته پرینتر، اچ اثر قدرت ایفا بیشتری داخل این مرزوبوم خواهد داشت. همچنین این همکاری زمان حال قادر به فروش پرینترهای جوهرافشار مافوق برند خویشتن داخل کشور اکراه ی جنوبی خواهد بود.بیشتر بخوانید:سامسونگ قابلیت های نرم افزاری دوربین گلکسی S20 را به S10 و Note 10 می آوردکاربران از سامسونگ می خواهند استفاده از پردازنده اگزینوس را متوقف کنداچ جای پا به دستیار ولو و مایکروسافت هدست واقعیت مجازی می سازدآپدیت جدیدی برای دوربین های سری گلکسی اس 20 منتشر شدگلکسی A31 سامسونگ با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپرساعتی معرفی شد

شاید دوست داشته باشید:

لوحه های ارزشمند فارسی دَری به خشکی امدن دیوار بخانه برگشتن بنده روسیه

به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مرتضی رضوانفر با اقرار این که براساس […]

Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما پیغام چسبان تهیه می یواش

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله مملکت ی فناوری، به چاپگرهای خوب فرع مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از […]

انسان سریال های رمضان ۹۹ را چطور دیدند؟

ساز ناسازگاری انسان با سریال ها از همان روزهای اول کوک شد. «نظامی» هادی مقدم دوست اولین سریالی بود که […]