نمایش نخستین چاپگر اندرویدی دنیا داخل Forum 2015

admin دسته‌بندی نشده

در ادامه بیانیه مطبوعاتی سامسونگ درباره این دشت را می خوانید:

چاپگرهای اندرویدی جدید، به عنوان بخشی از پیشنهادهای سامسونگ برای محیط های فناوری مفروضات و دفاتر هوشمند، بدون نیاز به کامپیوتر، با قابلیت تطبیق با نیازهای مختلف و رابط کاربری آسان به خدمت خمود می شوند.

عرضه سری چاپگرهای چند کاره Smart MultiXpress سامسونگ، هم کارآیی و بازدهی مشتریان تجاری را اضافه می دهد و اندوه به لطف جایگزینی سی جای پا یو مورد هسته ای یک گیگاهرتزی با سی پی یو دو هسته ای یک گیگاهرتزی، سرعت پردازش اسناد را تا ۵.۱ برابر بالا می سرما و به کاربران متعدد امکان می دهد تا عاری بروز اخلال، اسناد حجیم را چاپ یا اسکن کنند.

این سری از چاپگرها همچنین دارای یک پنل تمام لمسی 10 اینچی هستند که به کاربران امکان تفحص در اینترنت، ایمیل، تصاویر و انواع مختلف محتوا را بدون نیاز بوسیله کامپیوتر فراهم می کند. این ورق لمسی همچنین امکان مشاهده پیش نمایش را برای ویرایش و اجرا تغییرات موردنیاز به کاربر می دهد.

سری چاپگرهای هوشمند چنده کاره توسط سیستم عامل اندروید قدرت یافته اند، به نحوی که می توانند به رخساره نامحدود از تنوع اپلیکیشن های چاپی همانند تلفن های هوشمند استفاده کنند و به طور مداوم از شیوه Cloud Print با آن ها ارتباط داشته باشند.

این میزان ها بوسیله نسخه ارتباط در حوزه نزدیک ارتقایافته (NFC Pro) مجهزند تا بتوانند پاسخگوی نیازهای مداوم بازار تجارت و صاحبان کسب وکار باشند. با اضافه کردن لوازم جانبی NFC Pro که در میدان موجود خواهند بود، دسترسی بوسیله چاپگرها از قانون تلفن های هوشمند آسان تر شده و فرایند اطلاع کاربران قوی برنده شده است. به این نظام می توان این تنظیمات امنیتی را از قاعده وفاق این لوازم جانبی با چاپگرهای چندکاره نقل مکان و اعمال کرد.

اضافه کارآمدی مشتریان تجاری و بهره وری آن ها، سرعت اغماض به فرایند گردآوری مدارک در محیط¬های کاری، ثروتمند بودن تکنولوژی درام و باتری هایی با زندگی طولانی مرطوب تو مقایسه با مقیاس های مشابه قدیمی، همه از مزایایی است که این استاندارد ها را از مدل های مثل قدیمی شاخص می بطی ء و منجر بوسیله کاهش هزینه ها و اطمینان بیشتر می شود.بیشتر بخوانید:آموزش فعال سازی دارک مود روی تمام وب سایت هاتوقف فعالیت کارخانه های سامسونگ و ال جی در هند از قلق عالمگیر کرونااندروید 11 سیستم به اشتراک گذاری مثل به AirDrop خواهد داشتمشخصات باطراوت افزاری نسخه 5G گلکسی A71 محسوس شدشیائومی نشانی سومین سازنده بزرگ گوشی هوشمند را از هواوی ربود

شاید دوست داشته باشید:

لوحه های ارزشمند فارسی دَری به خشکی امدن دیوار بخانه برگشتن بنده روسیه

به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مرتضی رضوانفر با اقرار این که براساس […]

Nemonic؛ پرینتری که از سلفی شما پیغام چسبان تهیه می یواش

بیشتر افراد علاقه مند بوسیله مملکت ی فناوری، به چاپگرهای خوب فرع مند هستند و باید گفت نیمونیک یکی از […]

انسان سریال های رمضان ۹۹ را چطور دیدند؟

ساز ناسازگاری انسان با سریال ها از همان روزهای اول کوک شد. «نظامی» هادی مقدم دوست اولین سریالی بود که […]