فوجی فیلم فردا پرینتر Instax SP-2 را معرفی کردن می کند

admin دسته‌بندی نشده

اگر شما تیمار در زمینه عکاسی و طبع تصاویر بوسیله دنبال وسایلی هستید که قابل حمل بوده و کارایی لازم را بی قراری داشته باشند، در این عارض احتمالا Instax SP-1 کمپانی فوجی فیلم مقدور است یک گزینه بیش مناسب برای شما باشد. البته کیفیتی که تصاویر طبع شده با این محصول ارائه می کند داخل سطح چاپگرهای گران مقدار دیگر زدودن اما قابل حمل بودن این دشت را نباید فراموش کرد و با توجه بوسیله این ویژگی، کیفیت تصاویر چاپ شده با این وسیله برازنده قبول خواهد بود.

اخیرا چند شایعه در مورد Instax SP-2 منتشر شده که بر آنچه در این یاوه اخبار شده، این محصول به زودی معرفی خواهد شد. حال به لطف وب سایت Fuji Rumors یکسری اطلاعات جدید داخل مورد این علیه در دست داریم. این سایت اطلاع دادن کرده بنا بوسیله گفته منابعش، Instax SP-2 در روز ۲۷ ژوئن (۷ خرداد) یعنی فردا شناساندن خواهد شد.

پهلو موافق آنچه پیش از این در مورد پرینتر متاخر فوجی فیلم منتشر شده، این علیه احتمالا همراه با دوربین بدون آینه Fujifilm X-T2 معرفی می شود. اما فداکار منابع حدس می زنند که ممکن است فوجی فیلم بخواهد بیشتر تمرکز خود را پهلو روی لوازم جانبی X-T2 معطوف نرم. نیز شاید این کمپانی تصمیم بگیرد تا Instax SP-2 را تو این طور مراسمی معرفی نکند.

در کنار آنچه گفته شد بد زدودن بدانید هم زمان حال سراب سابق پرینتر یاد شده یعنی Instax SP-1 در سایت های خرده فروشی بوسیله طرز قابل توجهی تخفیف خورده و بنابراین گفته می شود همین عامل دلیلی بخاطر معرفی معیار جدید این دستگاه توسط فوجی فیلم خواهد وجود. بهتر است تا فردا منتظر بمانیم تا ببینیم این محصول معرفی خواهد شد خواه خیر.

نظر شما در این مورد چیست؟  بیشتر بخوانید:سفر بوسیله خط تولید دوربین GFX 100، هیولای ۱۰۰ مگا پیکسلی فوجی فیلمعرضه چاپگر عاری احتیاج به تعویض کارتریج توسط اچ پیبهترین دوربین های کامپکت ارزان سفر از نگاه نشنال جئوگرافیکسونی در رزم مشخصات و نبوغ ها در راسته دوربین ها شکست می خورد؟دوربین فوجی فیلم X-Pro3 شناساندن شد

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]