اسکنر والا قرمز سه گانه بعد اینده با کیفیت و سرعت ارتفاع معرفی کردن شد

admin دسته‌بندی نشده

اسکنر های سه گانه بعد اینده رفته رفته عملکرد بهتری در ابداع مدل های سه گانه بعدی از سوژه های مختلف به نمایش می گذارند. با وجود این، هنوز بی قراری در دسته محصولات مصرفی که با استانداردهایی متفاوت از محصولات تجاری توسعه معلوم می کنند، تماشاچی محدودیت هایی هستیم. این اسکنرها تنها امکان اسکن کردن سوژه هایی در ابعاد کوچک را دارند خواه اینکه رزولوشن خروجی آن ها پایین تر از حد مطلوب است.

با هدف برطرف کردن محدودیت های یادشده، اسکنر 3D متاخر قادر است از اشعه مادون قرمز بخاطر ساختن خروجی های با جزئیات اوج استفاده کند. این اسکنر امکان بوسیله ثبت رساندن ۳۶ تصویر سه گانه مربوط باینده را درون هر ثانیه دارد.

اسکنر سه بعدی فرانهوفر به جای مصرف از لیزر به عنوان راهکاری رایج داخل اکثر اسکنر های سه مربوط باینده امروزی، از روشی مشابه با آنچه درون کینکت مایکروسافت تماشاچی هستیم یکروز می سرما. به این ترتیب، طیف نوری نامرئی با مشخصه های نزدیک به دون سرخ به جانب سوژه تابانده می شود. پروژکتورِ این اسکنر از الگوهای متفاوتی برای پیاده سازی فرایند اسکن مصرف می کند  و داخل گام بعدی، مجموعه قطع گیری ها به یک جفت دوربین مادون قرمز ارسال می شود. در نهایت، نر م افزار اسکنر می تواند در مدت زمان چند میلی ثانیه، از معلومات دریافتی تصویری سه گانه اتیه ایجاد کند.

هر تصویر خروجی از رزولوشن ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل بهره می برد. این تو حالی است که با اختلاط این خروجی و تصاویر به دست آمده از دوربین رنگی می نبوغ رنگ های مورد نیاز را بوسیله مدل بازپسین اضافه کرد. این دستگاه با ثبت ۳۶ فریم سه گانه اینده در هر ثانیه می تواند درون مدت زمانی کوتاه، تصاویر سه بعدی، رنگی و حتی سریع الحرکه تولید نرم. همین اختصاص دادن باعث شده است تولیدکننده این اسکنر تقاضا نرم این دستگاه، به نیکوترین نحو امکان پذیر موازنه میان سرعت ارتفاع و کیفیت مطلوب خروجی را پاس کرده است.

پیتر کومیستت سرپرست این پروژه در مقایسه محصول فرانهوفر با استاندارد های موجود در راسته می گوید:اگرچه اسکنرهایی با سرعت بالاتر نیز در میدان یافت می شوند؛ ولی در محصولات یادشده، تصاویر سه اینده با رزولوشن پایین تری رندر می شوند. از طرف دیگر، در اسکنرهایی با دقت بالاتر تماشاگر سرعت پایین درون اسکن تصاویر و تولید خروجی هستیم. اکثر اسکنرها از طیف های نوری مرئی یکروز می برند و همین فقره باعث خواهد شد طیف های تابانده شده به سوژه، اثرات نامطلوب یا تداخل نوری ایجاد کنند. این در حالی است که راهکار ما بوسیله طور تمام بر استفاده از نورهای نامرئی توکل دارد. نکته خاص پروژه ما، نمایش راهکاری است که از تمامی جهات، قابلیت های سطح بالایی پیش روی کاربران قرار می دهد.

محققان فرانهوفر معتقدند درون حوزه های مختلفی می قابلیت از اسکنرهای سه بعد اینده عرشه قرمز استفاده کرد. از عموم استعمال این اسکنر ها می توان بوسیله توسعه ی سیستم های بینایی بهتر برای روبات ها، کمک بوسیله استخراج اطمینان از انجام صحیح حرکات ورزشی داخل مملکت قابلیت اندکی بیماران یا تا اینکه ترقی سیستم های بهبودیافته مانیتورینگ امنیتی رمز کرد.

این شرکت هنوز جزئیاتی در خصوص قیمت و زمان ارائه محصول نهایی اعلام نکرده است. با وجود این، نسخه مقدماتی این مایه هفته آینده و در نمایشگاه اشتوتگارت پیش روی بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.بیشتر بخوانید:واقعیت های مجازی و افزوده با سه گانه بعدی سازی تصاویر دوبعدی دوست داشتنی خیس می شوندبازنمایی مواد سازنده باتری با دقتی داخل نمونه اتمیتامین الکتریسیته از گرمای زمین با تونل زنی کوانتومیساخت نخستین دریچه های شفاف تولیدکننده انرژی دنیاکمپانی XYZ Printing اسکنر سه بعدی دستی خود را در ایفا ۲۰۱۵ رونمایی کرد

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]