راهیان نور؛ رنجور برای هدایت جوانان انقلابی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، سرهنگ عبدالرضا حاجتی با اشاره به اینکه اردوهای راهیان پرتو دانش آموزی در استان خوزستان در حال برگزاری است، افزود: گواه شاق آب گرفتگی داخل یادمان های دفاع مهذب نبودیم و اردوهای راهیان نور همچون گذشته در حال برگزاری و هیچ مشکلی در روند برگزاری آن بوسیله وجود نیامده است.

حاجتی پافشاری کرد: بسیجیان پایگاه های مقاومت در مشکل پیش آمده در منطقه کوت عبدالله با پمپ های تخلیه آب در محضر پیدا کردند و نقش پررنگی درون رفع مشکل پیش آمده در این منطقه داشته اند و در این میان می توانیم به نقش پررنگ خادمین شهدا بی آرامی اشاره کنیم که تو این موضوع و درون سیل فروردین ماه داخل استان خوزستان، با جان و دل به مردم خدمت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه اما عصر(عج) خوزستان افزود: اگر می بینیم که بسیجیان و خادمین شهدا در بحران هایی همچون سیلاب و آب گرفتگی به معاون انسان می شتابند، باید این موضوع را هدایت صحیح آنان بدانیم. امروزه اردوهای راهیان نور بستر مناسبی بخاطر تربیت جوانان انقلابی شده است تا در مواقع بحرانی، به کمک انسان بشتابند و بار دیگر ثابت کنند که در رویه خدمت بوسیله کشور، از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و یورش فرهنگی و اعتقادی دشمن نتوانسته انتظار و اراده آنان را درون خدمات رسانی به مردم کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه شرایط منطقه کوت عبدالله در حال عادی شده است، گفت: از مسئولین التماس امکانات لازم جهت رفع سریعتر مشکل آب گرفتگی منطقه کوت عبدالله را داریم و بحمدالله نیرهای یدکی هستند که درون حال تلاش برای دستیار به مردم هستند اما رساندن امکانات بزرگی دارد و ضروری است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]