چاپگر عاری کارتریج اچ جای پا معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

اگر تاکنون نگران تعویض کارتریج چاپگر خود بوده اید، اچ اثر اکنون برای شما گونه حل جدیدی درون نظر گرفته است. این شریک به لطافت بدوی چاپگر عاری کارتریج خود، HP Neverstop Laser را در امارات رونمایی کرده است. قبل از اینکه بی تابی خورده شوید و تامل کنید دیگر هیچ لمحه عین کارتریج را نخواهید دید، باید گفت شرایط کمی متفاوت است.

چاپگر Neverstop Laser با کیت بازیابی مخصوصی کار می یواش که سرنگ پلاستیکی غول پیکری را شامل می شود. این سرنگ درون رله مخصوصی در چاپگر قرار می گیرد و با فرورفتن تو درگاه، جوهر را بوسیله سامان تنقیه می کند. به گفته ی اچ پی، فرایند تعویض سرنگ فقط ۱۵ دقیقه کشش می کشد و پس از آن، چاپگر می تواند بدون مشکل متجاوز از پنج هزار صفحه را طبع یواش.

مقاله های مرتبط:اچ جای پا مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچ Omen X را با پشتیبانی از HDR شناساندن کردچرا امروزه به پرینتر جوهرافشان نیاز نخواهید داشت؟

این چاپگر مخصوصِ پروتکل SMB و استارتاپ هایی طراحی شده است که زمان لازم برای عیب یابی چاپگرها را ندارند و می خواهند در زننده ترین زمان امکان پذیر فقره چاپ اوراق را انجام دهند. چاپگر جدید اچ پی از از اپلیکیشن هوشمند این شریک همچنین پشتیبانی می کند. بدین ترتیب، کاربر می تواند با استفاده از گوشی موبایل خویشتن و سرویس های دیگری همچون دراپ باکس و گوگل درایو، دستور چاپ را صادر بطی ء.

چاپگر Neverstop Laser اچ پی داخل چند نمونه مختلف با امکاناتی همچون اسکن و کپی و چاپ وایرلس نمایش می شود و در امارات با درنظرگرفتن مالیات بر ارزش افزوده، ۱,۱۴۹ درهم بها دارد. در حال حاضر، فناوری جدید اچ معلول فقط برای چاپگرهای سیاه و سفید موجود است و صریح زدودن در آینده این فناوری برای چاپگرهای رنگی نیز استفاده شود خواه خیر.

دیدگاه شما کاربران برومند زومیت درباره ی چاپگر بدون کارتریج اچ پی چیست؟بیشتر بخوانید:زیراکس برای تصاحب اچ اثر مستقیما با سهام داران مذاکره خواهد کردعرضه چاپگر بدون احتیاج به تعویض کارتریج توسط اچ پیجوابیه اچ جای پا به زیراکس: ما نیازی به شما نداریم، زیراکس در وضعیت مناسبی نیستزیراکس احتمالا بخاطر تصاحب اچ جای پا مستقیما با سهام داران مذاکره خواهد کردفولکس واگن با شرکت اچ پی قطعات خودرو را با فناوری طبع سه گانه بعدی تولید می کند

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]