انتقاد نعمتی از پوشش اظهارات قالیباف توسط صداوسیما

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، بهروز نعمتی پلیس مردم تهران تو مجلس شورای اسلامی در گویش میان اذن جلسه روشن امروز محفل گفت: یکی از مناقشه های اساسی این روزهای سرزمین این است که آیا مجلس شورای اسلامی در راس امور قرار دارد یا خیر؟ افرادی که در این خصوص موضوعاتی را مطرح می کنند دارای چه موجب ای هستند؟ چرا افرادی به تعاقب تضعیف مجلس شورای اسلامی بوده و این موضوع را که مجلس نسبت به مجالس گذشته عملکردی ضعیف داشته را طرح می کند؟

وی امتداد قسط: این در حالی است که تو این حوالی مجلس شورای اسلامی زیاد از ۱۰۵ طرح و لایحه را بوسیله قاعده تبدیل کرده است و داخل مرزوبوم نظارتی همچنین بوسیله همین صورت عمل شده است. تعداد کل تذکرات به رییس جمهور تا به امروز ۹۴۹۲ فقره پرسیدن از رییس جمهور در یک مرحله و آن بی قراری ۵ سوال، بسیار از ۳۳۳۶ سوال از وزرا بسیار از ۲۱۲ مورد تفحص و تفحص، ۹۹ مورد درخواست ماده ۲۳۴ و ۳۱ تک گزارشات نظارتی ارائه شده توسط کمیسیون های خاص و جماعت اصل ۹۰، ۳۹ تک استیضاح نیز تو این دوره ایفا شده است.

وی ادامه قسط: حال با وجود این عملکرد چرا این مجلس را تک حمله قرار می دهند؟ با مروری پهلو این موضوعات می توان حاصل گرفت عده ای به هر دلیلی که در دوره گذشته نتوانستند اکثریت مجلس را داشته باشند از همان روزهای اول به دنبال تخریب کمیسیون بودند. با تشکیل دسته های هفت نفره، برگزاری جلسات هنگفت در مراکز و مساجد هتک عزت به مجلس شورای اسلامی و نمایندگان توسط برخی روحانیون که حلقه حزن نسبت به آن عکس العملی نشان نداد که همه و همگی از این موضوع نشأت می گیرد که عده ای شکست خوردند اما شکست را نپذیرفته و بوسیله عقب تخریب مجلس شورای اسلامی بودند.

نعمتی رمز کرد: درون صداوسیما همچنین مباحثی علیه مجلس شورای اسلامی مطرح می شود و مباحثی که در اخبار ۲۰:۳۰ اشاره می شود بیشتر موضوعاتی است که علیه مجلس بوده است. شب گذشته یکی از خبرنگاران اطلاع دادن کرد تصاویر افراد را به دلیل این که به طرفدارای از عده ای متهم نشویم منتشر نمی کنیم، ولی در همان زمان سخنان شهردار قبلی تهران را تو دانشگاه علامه که برنامه ای ۱۰۰ درصد انتخاباتی بود را علامت دادند.

پلیس مردم تهران تو مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: درون سخنرانی فدایی گفته می شود جماعت را بوسیله توپ ببندند. برادر روحانی که می گویی باشگاه شورای اسلامی را باید به توپ ببندند آن مجلس آن کانون رضاخانی بود و این مجلس، مجلس جمهوری اسلامی است. با این وجود عملکرد و شعار تخریب ها هم علنی است. بدبختانه این تخریب ها توسط عده ای از برادران ما تو کانون بی آرامی تایید شده این یعنی خودزنی مجلس. آنهایی که می گویند این کمیسیون کوفته است زمانی که خودشان چندین دوره در جماعت بودند از تضعیف مجلس شورای اسلامی چیزی نگفتند؛ اگر خودشان در مجلس باشند کانون پرعضله است اما وقتی خودشان تو مجلس نباشند کمیسیون ضعیف است.

نعمتی تو عاقبت تو خصوص موضوع اصلاح قیمت بنزین بیان کرد: در جلسات واضح و غیرعلنی مخالفت خودم را با این موضوع تقریر کرده بودم و اکنون غم می گویم این فقره نباید اجرا می شد، ولی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری این موضوع را پذیرفتیم. این که ۵۰ هزار تومان بوسیله افراد جامعه بدهیم کار درستی نیست. ما باید از محل این موضوع مشکل اشتغال را حل کنیم. باید فارغ از این که استانی برخوردار است خواه خیر به هر استان ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال ویژه دهیم. بوسیله موضوع کشته شدگان و بازداشتگان نگاه کنیم. آنها افرادی هستند که بیکار بوده و به دنبال اشتغال بودند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]