التماس برای نظارت بر کتاب فروشی های مترو

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، در ادامه پروگرام کتاب گردی روز پنج شنبه (۳۰ آبان ماه)، احمد مسجدجامعی، پیکر شورای ولایت تهران در نگرش سندیکا ناشران و کتاب فروشان تهران از رضایت کتاب فروشی ها بخاطر مبارزه با کتاب قاچاق خبر داد.

او همچنین گفت: تاریخ فروشی ها در بازدیدهای امروز از گردش مالی ای که داشتند اخبار رضایت می کردند.

پس ازآن هومان حسن پور، مهتر سندیکا ناشران و کتاب فروشان تهران داخل سخنانی گفت: چنانچه مشکلات تاریخچه فروشی ها حل شود بوسیله نوعی مشکلات ناشران نیز محلول می شود و کارهای پایگاه سامان می یابد، بنابراین ما باید بوسیله فکر سامان دادن کتاب فروشی ها به ویژه کتاب فروشی های کوچک باشیم. اگر کتاب بیع ها یک کامپیوتر حزن در کتاب فروشی بگذارند می توانند خاصیت آن را درون فروش تاریخ های موجودی ببینند.

او با رمز بوسیله پوستر «پیوند کتاب فروشی های برزن با خانواده ها» که تیمار زمان با هفته کتاب درون میان کتاب فروشی ها توزیع شده گفت: اگر ما محفل کتاب فروشی ها را طولانی کنیم می توانیم مشکلات پراکندن را از بین ببریم. بدبختانه ما دیگر کتاب فروشی محلی نداریم. چنانچه کتاب فروشی محلی داشتیم نوزاد ها از همان دوران کودکی پای شان به تاریخ فروشی ها باز می شد.

به گفته رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران، کتاب فروشی های کوچه عظمت زیادی در فروش کتاب ها دارند و این تاریخچه فروشی های بزرگ بیشتر صنعتی شده هستند.

هومان حسن پور همچنین بیان کرد: دست فروشان مترو واقعا ما را اذیت می کنند و تکیه اشتراکی به کتاب فروشی ها را از بین برده اند. زمانی که آن ها تنزل ۵۰ درصدی می گذارند مردم با خود فکر می کنند کتاب فروشی ها چقدر از یک کتاب بهره می برند.

او سپس به مسئله قاچاق کتاب و کاربری های فرهنگی اشاره کرد و از شورای ده خواهش داخل این شالوده تسهیلاتی را برای آن ها مجهز یواش.

احمد مسجدجامعی بی آرامی با بیان این که وضعیت نشر خوب است گفت: در نشر پول مهم تراشیدن و عشق به کتاب شکوه بسزایی دارد. غلام زمانی که به کتاب فروشی آموت و مفید رفتم این موضوع را عاطفه می کردم.

او در دنباله اعتراف کرد: چندی از مسائل در دست شورای شهر نیست و شورای دهات این قدرت را ندارد، اما برخی از کارها مانند کافه تاریخ ها دارد قاعده مند می شود.

این کالبد شورای ده همچنین گفت: درباره ساماندهی مشت خرید ها ما بوسیله این تامل کردیم که اگر بخواهیم آن ها را ساماندهی کنیم یعنی آن ها را به نوعی بوسیله رسمیت شناخته ایم و این رسمیت دادن بوسیله آن ها خطرناک زیرفون است. اما درباره انبارهایی که کتاب قاچاق دارند کاملا حق با شماست و ما از شما کنف می کنیم.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]