«غارنشینان» تو کام مخاطبان حقیقی درون روزهای بدون اینترنت

admin دسته‌بندی نشده

مهدی محبعلی در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: نمایش «غارنشینان» که نوشته ای از ویلیام سارویان  است، برای بدوی وعده در ایران به صورت صحنه ای اجرا می شود داخل حالی که داخل بسیاری از کشورهای صاحب تماشاخانه دنیا، ایفا شده است. متن «غارنشینان» که سال 1957 نوشته شده از سال ها قبل برای غلام تشویق برانگیز وجود و از ابتدای امسال وضعیت برای اجرا کردن آن مهیا شد.

وی با اشاره به فاتحه اجرای این ارائه از 20 آبان ماه در تماشاخانه هامون، افزود: «غارنشینان» یک صحنه تئاتر را روایت می کند که دو بازیگر قدیمی تئاتر داخل آن دچار چالش هایی می شوند.

او درباره وضعیت فروش ارائه و میزان مخاطب با توجه به شرایط این روزهای شهر گفت: ارائه «غارنشینان» از دوشنبه هفته قبل روی صحنه رفت که استاندارد استقبال مخاطب در پنج روز اول بی نهایت خوب حیات اما درون یکی دو روز گذشته با توجه بوسیله اینکه اینترنت نیز قطع شده و شرایطی برای اطلاع رسانی گسترده تر نداریم تعداد مخاطب کم شده است. البته همه می دانیم تعداد مخاطبان حقیقی تئاتر به طور کلی مشخص است و ما بی آرامی از بازیگران کبیر داخل این نمایش استفاده کرده ایم زیرا که فارغ از معامله و گیشه بیشتر دوست داشتیم بدون هیچ تقلبی، یک تئاتر خوب بخاطر مخاطب عمل کنیم.

محبعلی که خودش سابقه روزنامه نگاری هم دارد، با اشاره بوسیله در دسترس نبودن فضای مناسب برای تبلیغ و اطلاع رسانی ادامه داد: این روزها باید قدر رسانه ها را بیشتر بدانیم و فقط وابسته به شبکه های اجتماعی نباشیم. یادمان باشد که منابع اصلی خبرها رسانه های رسمی هستند و درون چنین شرایطی که الان با آن مواجه هستیم امیدمان بخاطر وقوف رسانی فقط به همین رسانه هاست.

بوسیله گزارش ایسنا، «غارنشینان»  با ورزش محمدرضا حسن زاده، رزا خلیلی، کیوان کاوند، شیوا رضایی، لیلی مهدوی، علی هدایتی، امیرصمصام طهماسبی، امیر جلیلی و علیرضا عبدالله زاده تا 13 آذر در تئاتر وادی روی صحنه می رود.

مدت زمان اجرای ارائه 75 دقیقه و زمان شروع روزگار 19 است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

فوجی فیلم فردا پرینتر Instax SP-2 را معرفی کردن می کند

اگر شما تیمار در زمینه عکاسی و طبع تصاویر بوسیله دنبال وسایلی هستید که قابل حمل بوده و کارایی لازم […]

هر آنچه باید در تک حسگر اثر انگشت بدانید؛ تقدیر دوم

مقاله های مرتبط:هرآنچه باید درباره حسگر اثرانگشت بدانید؛ سرنوشت اول بسیاری از افراد نمی دانند که حسگر پی انگشت علاوه […]

اسکنر والا قرمز سه گانه بعد اینده با کیفیت و سرعت ارتفاع معرفی کردن شد

اسکنر های سه گانه بعد اینده رفته رفته عملکرد بهتری در ابداع مدل های سه گانه بعدی از سوژه های مختلف […]