کانن چهار پرینتر از قوم PIXMA و دو اسکنر جدید معرفی کردن کرد

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAکاننباOOOON معرفی ۴ بدنه جدید از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خود را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول محتوی مدل های  9520، 8220 و 6220 از سری TS و 4520 از سری TR می شوند. هم چنین دو اسکنر CanoScan LiDE 300 و LiDE 400 نیز داخل میان محصولات جدید دیده می شود. بنیادی ترین ویژگی این دستگاه ها، سازگاری کامل با دستیار صوتی الکسااست. پرینترهای سابق الذکر می توانند به جملاتی مانند الکسا پرینتر کانن را برملا کن خواه یک صفحه رنگی پرینت کن، واکنش نشان دهند. علاوه پهلو ویژگی های گفته شده، بوسیله معاون دستورهای صوتی می استعداد از وضعیت پرینتر مانند میزان عین باقی باقی مانده یا زمان مورد نیاز تا فرجام چاپ مطلع شد. کانن تو رویت دارد پشتیبانی از وسیله های مبتنی بر معاون صوتی گوگل شبیه گوگل هوم را نیز تا پایان سال ۲۰۱۸ به محصولات خود افزایش کند.

پرینتر PIXMA TS9520 با تمرکز بر روی کیفیت طبع مخلوق شده است و می تواند چاپ، کپی و اسکن اسناد و تصاویر را به آسانی ارتکاب دهد. بی قراری این طور این پرینتر نبوغ طبع بر روی مواد مختلف بوسیله مگر کاغذ را نیز دارد و می توان از آن برای نقش زدن روی دیسک، مقوا و سایر بافت ها استفاده کرد. بدون شک چنین قابلیت هایی چندان ارزان نخواهد بود و این وسیله با برچسب قیمت ۲۵۰ دلاری به رخساره تکه فروشی نمایش می شود.

درون لفظ دیگر PIXMA TS8820 پرینتری کوچک و کم ارزش مقاصد شوهردار و تجاری است که می تواند سه عملکرد اصلی را کنار عهده داری بگیرد. طراحی کالبد دستگاه به عارض متقارن و صیقلی خورده در دید پژمرده شده است تا با انواع دکوراسیون خانگی و اداری سازگاری داشته باشد. این دستگاه به صفحه نمایش ۴.۳ اینچی لمسی مجهز شده تا جمله کاربران بتوانند از آن به آسانی مصرف کنند. هم چنین ۴۵ الگوی از پیش تعیین شده برای دسترسی تند در نظر گرفته شده است. TS6220 نیز نظیر برادر دیگر خود، می تواند سه عملکرد را در وارستگی دارندگان صبر دهد. این محصول دارای سرعت متجاوز بالایی داخل چاپ متون و نمودارها است و می تواند تصاویر را با شفافیت بالا چاپ درنگ. ۳۵ الگوی داخلی نیز برای این پرینتر وجود دارد. نبوغ مهم دیگر بود محفظه های جداگانه برای هر رنگ است تا نیازی به تعویض همه رنگ ها به عارض بی آرامی زمان نباشد. قیمت این دو معیار بوسیله ترتیب ۲۰۰ دلار و ۱۵۰ دلار است.

اما آخرین پرینتر جدید کانن، PIXMA TR4520 نام دارد که محصولی جوهرافشان و کم قیمت برای مصارف اداری و خانگی است. این دستگاه می تواند بوسیله صورت خودکار چندین برگه را کپی نماید و حضور ورودی اسناد آن همچنین هوشمند است. قابلیت های دیگر مثل کپی دوروی برگه و فکس خودکار نیز در این پرینتر چهار کاره وجود دارد. این دستگاه ارزان ترین نمونه جدید خانواده PIXMA به شمار می رود و تنها ۱۰۰ دلار قیمت دارد. تمامی پرینتر های ذکر شده از قابلیت طبع دورو و همراهی وای-فای بهره می برند.

دو محصول دیگر کانن دربرگیرنده اسکنرهای CanoScan LiDE 300 و CanoScan LiDE 400 می شود که با معادل ریختگی خود، مناسب بخاطر محموله و نقل هستند. این اسکنرها، انرژی خود را از طریق USB تامین می کنند و قادرند صفحاتی با ضخامت فراز مانند مجله و کتاب را نیز اسکن کنند. ارج ۹۰ دلاری برای نمونه LiDE 400 و ۷۰ دلاری بخاطر LiDE 300 تو نظر محزون شده است.بیشتر بخوانید:سونی تو پیکار مشخصات و قابلیت ها در بازار دوربین ها ضعف می خورد؟دوربین مقاوم، قدرتمند و تند EOS 1D X Mark III کانن شناساندن شدتولید دوربین های سری EOS کانن از سرحد ۱۰۰ میلیون گذشتدوربین EOS R R Pro کانن احتمالا بوسیله حسگر ۶۰ مگاپیکسلی حاضر می شوددوربین های پاورشات و EOS کانن به زودی از حالت فیلمبرداری ۲۴ فریم برثانیه پشتیبانی خواهند

شاید دوست داشته باشید:

جهانگیری: برای نیل به پیوند راهی نزدیک برنده از اصلاح محل های تفرقه محور و واگرا زدودن

بوسیله گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول مهتر جمهور در‏ حساب کاربری خود در توئیتر، با رمز به فرا رسیدن […]

شناساندن مدیر و هیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر

به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه سی و هشتمین عید بین المللی تئاتر فجر، طی حکمی از سوی نادر […]

دنیای چاپگرهای سه گانه بعدی و ماشین های خودویرانگر

فرض کنید داخل آینده نزدیک، یک هواپیمای جنگنده F-35 داخل یک پرواز عادی با سرعت دون صوت تو آسمان بوسیله […]