«جوکر» رکورد زد

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAASGHAASGHAبهOOOONOOOONOOOON گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «جوکر» به کارگردانی «تاد فیلیپس» و با بازی «واکین فینیکس» توانست رکورد پرفروش ترین فیلم منصب R R (سینما که در آن مخاطبان کمتر از ۱۷ سال باید همراه با یک بزرگتر به تماشای فیلم) بنشینند را که پیش تر به فیلم «ابرقهرمانی ددپول» ۲ تعلق داشت، به خویشتن اختصاص.

 دهد پیش مرطوب فیلم «ابرقهرمانی ددپول» ۲ با خرید کلی ۷۸۵ میلیون دلار داخل سال ۲۰۱۸ «و» ددپول با خرید ۷۸۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ به نشانی پرفروش ترین فیلم های R درجه R سینما شناخته.

می شدند اشتیاق می جوی «فروش» جهانی جوکر تا عاقبت روز جمعه یا شنبه از مرز ۸۰۰ میلیون دلار. نیز بگذرد « باریک جدید» تاد فیلیپس تاکنون توانسته در گیشه های آمریکای شمالی و تو بازارهای بین المللی به.زیبایی ۲۵۸ ۶ میلیون دلار.و ۵۲۹ ۵ میلیون دلار به.

«خرید برساند ماتریکس؛» بارگذاری مجدد با.فروش ۷۳۸ ۶ میلیون دلار داخل «سال» ۲۰۰۳، آن با بیع ۶۹۷ میلیون دلاری در سال «۲۰۱۷ و» مصائب مسیح با.فروش ۶۲۲ ۳ میلیون دلاری در سال ۲۰۰۳ به نظم پس از سری «فیلم» های «ددپول» و جوکر در رده های بعدی فهرست پرفروش ترین R فیلم درجه R کتاب سینما.

راحتی می «گیرند» شعر فیلم جوکر درباره شخصیت شکست زده «ای به» اشتهار آرتور گردون است که پس از تجربه های خاله فراوان به یک دلقک قاتل و ناحق گرای خشن. «تبدیل می» شود واکین «فینیکس پس»از «جک نیکلسون» ، «هیث لجر»و جارد تلو ، چهارمین محدودیت است که در یک فیلم اهتزاز سینمایی در نقش جوکر. 

ورزش می

شاید دوست داشته باشید:

جهانگیری: برای نیل به پیوند راهی نزدیک برنده از اصلاح محل های تفرقه محور و واگرا زدودن

بوسیله گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول مهتر جمهور در‏ حساب کاربری خود در توئیتر، با رمز به فرا رسیدن […]

کانن چهار پرینتر از قوم PIXMA و دو اسکنر جدید معرفی کردن کرد

ASGHAکاننباOOOON معرفی ۴ بدنه جدید از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خود را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول محتوی […]

شناساندن مدیر و هیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر

به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه سی و هشتمین عید بین المللی تئاتر فجر، طی حکمی از سوی نادر […]