فوجی فیلم نسل جدید پرینتر قابل محموله Instax Share SP-2 را معرفی کرد

admin دسته‌بندی نشده

فوجی فیلم سلاله جدید پرینتر پرتابل خود را برای مصرف توسط گجت های موبایل با معروفیت Instax Share SP-2 رونمایی کرد. این پرینتر را باید بروزرسانی نسل اولی بدانیم که در روانی برگزاری نمایشگاه CES 2014 رونمایی شد. غبطه می جوی نسل جدید پرینتر کوچک فوجی فیلم با قابلیت های بیشتری نظیر سرعت بالای پرینت و تنظیمات ببشتر در اختیار کاربران قرار گیرد.

پرینترهای سری Instax Share فوجی فیلم از فیلم های ۲ داخل ۳ اینچی این کمپانی مصرف می کند. هدف واقعی تولید این پرینترها استعمال از آن ها برای پرینت تصاویری است که توسط گوشی های موبایل ثبت شده و با استفاده از همین گجت ها پرینت می شود. با کاربرد از این پرینترها می توان تصاویری را که توسط گوشی هوشمند ثبت شده یا در فیسبوک و اینستاگرام وجود دارند، پرینت گرفت. این پرینتر قادر است تعداد لایک ها و کامنت ها و مکان شهود عکس را روی شمایل ثبت کند.

از جمله قابلیت های دیگر این پرینتر جدید باید بوسیله امکان ثبت تصاویر در ناچیز از ۱۰ لحظه اشاره کرد. این در حالی است که ثبت تصاویر درون نسل نخست این پرینتر ۱۶ دم طول می کشید. همچنین می توان روشنایی، کنتراست و رنگ بندی تصاویر را نیز کنترل کرد. فوجی فیلم قابلیت اعمال فیلتر های بیشتر را نیز حاضر کرده که از شیوه بکارگیری اپلیکیشن مخصوص پرینت امکان پذیر است. براساس اطلاعات ارائه شده اپلیکیشن این پرینتر نیز درون مقایسه با طایفه پیش تغییرات اضافی را به خود دیده است.

فوجی فیلم اخبار کرده که این پرینتر در ته رنگ های طلایی خواه نقره ای از ماه جولای با قیمت ۱۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. پک فیلم ۲۰ تایی Instax Mini این پرینتر بصورت جداگانه با مقدار ۱۹.۹۵ دلار داخل اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

دید شما در تک این پرینتر چیست؟بیشتر بخوانید:راهنمای معامله بهترین دوربین فیلمبرداریفوجی فیلم دوربین X-A7 را با قیمت ۷۰۰ دلار معرفی کردچاپگر بدون کارتریج اچ جای پا معرفی شدبا نیکوترین دوربین های عکاسی کراپ آشنا شویدفروش دوربین های دیجیتال درون سال ۲۰۱۸ کاهش ۲۲ درصدی داشته است

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]