فوجی فیلم فردا پرینتر Instax SP-2 را شناساندن می کند

admin دسته‌بندی نشده

چنانچه شما هم داخل بنیاد عکاسی و طبع تصاویر به دنبال وسایلی هستید که زیبنده حمل بوده و کارایی لازم را هم داشته باشند، در این صورت احتمالا Instax SP-1 کمپانی فوجی فیلم ممکن است یک گزینه بیش مفت برای شما باشد. البته کیفیتی که تصاویر طبع شده با این محصول ارائه می نرم داخل سطح چاپگرهای گران قیمت دیگر نیست اما شایان محموله وجود داشتن این دشت را نباید فراموش کرد و با توجه به این ویژگی، کیفیت تصاویر طبع شده با این مایه زیبنده قبول خواهد بود.

اخیرا چند یقین در مورد Instax SP-2 منتشر شده که بر آنچه تو این شایعات اخبار شده، این محصول به زودی معرفی خواهد شد. حال بوسیله لطف وب سایت Fuji Rumors یکسری معلومات متاخر در مورد این محصول در مشت داریم. این سایت اعلام کرده بنا بوسیله گفته منابعش، Instax SP-2 در روز ۲۷ ژوئن (۷ خرداد) یعنی فردا معرفی کردن خواهد شد.

پیاده شدن طبق آنچه پیش از این تو مورد پرینتر متاخر فوجی فیلم منتشر شده، این محصول احتمالا همراه با دوربین بدون آینه Fujifilm X-T2 معرفی کردن می شود. اما برخی منابع احتمال می زنند که مقدور است فوجی فیلم بخواهد بیشتر تمرکز خود را بر روی رخت جانبی X-T2 معطوف کند. همچنین شاید این کمپانی غرض بگیرد تا Instax SP-2 را داخل چنین مراسمی شناساندن نکند.

داخل کنار آنچه گفته شد بد نیست بدانید هم اکنون نسل سابق پرینتر یاد شده یعنی Instax SP-1 درون سایت های لقمه فروشی به طرز قابل توجهی تخفیف خورده و بنابراین گفته می شود همین عامل دلیلی برای معرفی مدل جدید این دستگاه توسط فوجی فیلم خواهد بود. بهتر است تا فردا منتظر بمانیم تا ببینیم این محصول شناساندن خواهد شد یا نه.

رویت شما در این مورد چیست؟  بیشتر بخوانید:راهنمای سودا بهینه دوربین فیلمبرداریفوجی فیلم دوربین X-A7 را با نرخ ۷۰۰ دلار معرفی کردچاپگر بدون کارتریج اچ پی معرفی شدبا بهترین دوربین های عکاسی کراپ آشنا شویدفروش دوربین های دیجیتال در سال ۲۰۱۸ کاهش ۲۲ درصدی داشته است

شاید دوست داشته باشید:

جهانگیری: برای نیل به پیوند راهی نزدیک برنده از اصلاح محل های تفرقه محور و واگرا زدودن

بوسیله گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری معاون اول مهتر جمهور در‏ حساب کاربری خود در توئیتر، با رمز به فرا رسیدن […]

کانن چهار پرینتر از قوم PIXMA و دو اسکنر جدید معرفی کردن کرد

ASGHAکاننباOOOON معرفی ۴ بدنه جدید از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خود را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول محتوی […]

شناساندن مدیر و هیات انتخاب بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر

به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه سی و هشتمین عید بین المللی تئاتر فجر، طی حکمی از سوی نادر […]