پناه بردن سلسله کبیر به داروهای دنج مقدر شدن به برهان انقراض باورهاست

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدحسین حسینی قمی شامگاه گذشته درون شبستان امام خمینی(ره) هنگام سخنانی اظهار کرد: حمد و ثنای الهی به نعمات بیشتر و جدید وصل شده است که نشان دهنده این است درون رخ سپاس به حضور الهی، اضافه نعمات به وجود خواهدآمد.

وی افزود: انتصاب العین قرار اعطا کردن حمد و ثنای الهی در نعمات و در مصائب امری ضروری است، چرا که مصائب آزمون الوهیت هست و جهان دار ابتلا و امتحانات بوده و همیشه کنار وفق غبطه زدودن.

سخنران حرم بانوی کرامت خاطرنشان کرد: آزمون های الهی بخاطر انسان ها متنوع است و عده ای با فقر، بداخلاقی نزدیکان، شوهر کریه اخلاق، همسر زشت اخلاق، عروس و داماد زشت اخلاق، پدر زن و مادر زوجه بداخلاق، بیماری، نقصان درون جسم و… آزموده خواهند شد.

استاد حوزه علمیه اصرار کرد: پناه بازی کردن نسل جوان بوسیله داروهای ساکت مدخل به فکر انقراض باورها و حاضر بودن خرسند به رضای الهی در مصائب و سختی ها است؛ هیچکس در این جهان به معادل انبیاء و اولیاء الهی و اهل بیت(ع) سختی نکشیده اند در حالیکه درون تمامی شرایط همواره صبر پیشه کرده و حمد و ثنای الوهیت را به مکان آورده اند.

وی افزود: حضرت علی دشت السلام خلاصه زندگی خودشان را در سه حصه معرفی کرده و می فرمانید بخش مبدا از ۱۰ تا ۲۳ سالگی است که تمامی آزار و اذیت مشرکان مکه در حق سفیر خدا، محتوی حال پیشگاه تیمار شده است و مقدر شدن دوم از ۲۳ سالگی تا ۳۳ سالگی در مدینه که قریب به هشتاد جنگ به همراه نبی افضل اسلام بودند و جهاد داشته اند و بخش اعظم مشقت ها از ۳۳ سالگی و سپس از رحلت رسول خداست که غصب ولایت، شهادت همسرشان، ساختمانی نشینی، دعوا جمل، صفین و نهروان را در پیش روی خود داشته اند.

سخنران حرم بانوی کرامت اصرار کرد: حضرات معصومین اول مظلومان عالم بوده‎ اند و باید سختی های زندگی آنان به منت بررسی و مایه الگو گیری سلاله جوان شود.

وی افزود: محال است انسان به تمام آرزوهایش برسد و باید آرزوها با واقعیت ها منطبق باشد تا آدم دچار خطا نشود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]