پناه بردن سلسله کبیر به داروهای دنج مقدر شدن به برهان انقراض باورهاست

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدحسین حسینی قمی شامگاه گذشته درون شبستان امام خمینی(ره) هنگام سخنانی اظهار کرد: حمد و ثنای الهی به نعمات بیشتر و جدید وصل شده است که نشان دهنده این است درون رخ سپاس به حضور الهی، اضافه نعمات به وجود خواهدآمد.

وی افزود: انتصاب العین قرار اعطا کردن حمد و ثنای الهی در نعمات و در مصائب امری ضروری است، چرا که مصائب آزمون الوهیت هست و جهان دار ابتلا و امتحانات بوده و همیشه کنار وفق غبطه زدودن.

سخنران حرم بانوی کرامت خاطرنشان کرد: آزمون های الهی بخاطر انسان ها متنوع است و عده ای با فقر، بداخلاقی نزدیکان، شوهر کریه اخلاق، همسر زشت اخلاق، عروس و داماد زشت اخلاق، پدر زن و مادر زوجه بداخلاق، بیماری، نقصان درون جسم و… آزموده خواهند شد.

استاد حوزه علمیه اصرار کرد: پناه بازی کردن نسل جوان بوسیله داروهای ساکت مدخل به فکر انقراض باورها و حاضر بودن خرسند به رضای الهی در مصائب و سختی ها است؛ هیچکس در این جهان به معادل انبیاء و اولیاء الهی و اهل بیت(ع) سختی نکشیده اند در حالیکه درون تمامی شرایط همواره صبر پیشه کرده و حمد و ثنای الوهیت را به مکان آورده اند.

وی افزود: حضرت علی دشت السلام خلاصه زندگی خودشان را در سه حصه معرفی کرده و می فرمانید بخش مبدا از ۱۰ تا ۲۳ سالگی است که تمامی آزار و اذیت مشرکان مکه در حق سفیر خدا، محتوی حال پیشگاه تیمار شده است و مقدر شدن دوم از ۲۳ سالگی تا ۳۳ سالگی در مدینه که قریب به هشتاد جنگ به همراه نبی افضل اسلام بودند و جهاد داشته اند و بخش اعظم مشقت ها از ۳۳ سالگی و سپس از رحلت رسول خداست که غصب ولایت، شهادت همسرشان، ساختمانی نشینی، دعوا جمل، صفین و نهروان را در پیش روی خود داشته اند.

سخنران حرم بانوی کرامت اصرار کرد: حضرات معصومین اول مظلومان عالم بوده‎ اند و باید سختی های زندگی آنان به منت بررسی و مایه الگو گیری سلاله جوان شود.

وی افزود: محال است انسان به تمام آرزوهایش برسد و باید آرزوها با واقعیت ها منطبق باشد تا آدم دچار خطا نشود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

فوجی فیلم فردا پرینتر Instax SP-2 را معرفی کردن می کند

اگر شما تیمار در زمینه عکاسی و طبع تصاویر بوسیله دنبال وسایلی هستید که قابل حمل بوده و کارایی لازم […]

هر آنچه باید در تک حسگر اثر انگشت بدانید؛ تقدیر دوم

مقاله های مرتبط:هرآنچه باید درباره حسگر اثرانگشت بدانید؛ سرنوشت اول بسیاری از افراد نمی دانند که حسگر پی انگشت علاوه […]

اسکنر والا قرمز سه گانه بعد اینده با کیفیت و سرعت ارتفاع معرفی کردن شد

اسکنر های سه گانه بعد اینده رفته رفته عملکرد بهتری در ابداع مدل های سه گانه بعدی از سوژه های مختلف […]