چاپگر سزاوار سرزنش حمل زیپ پولاروید معرفی شد

admin دسته‌بندی نشده

پولاروید در نمایشگاه CES مایه جدیدی را بخاطر دنیای موبایل و عکاسی دیجیتال شناساندن کرده است. Zip پولاروید بوسیله کاربران امکان می دهد بدون در دیدن ستاندن نوع دستگاه، تصویر مورد دیدن خود را روی این پرینتر قابل حمل طبع کنند.امروزه به راحتی می توانید تصویر پژمرده شده با دوربین موبایل خودتان را روی شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و با این وسیله حتی می توانید آن را در لحظه چاپ کنید.

اواخر سال ۲۰۱۴  کمپانی پولاروید دوربین Socialmatics را با تمرکز به خشکی امدن شبکه های اجتماعی معرفی کرد؛ دستگاهی که خیر تنها می توانست عکس ها را چاپ کند، بلکه امکان پول اعانه گذاری تصاویر گرفته شده با آن داخل شبکه های مدنی غم وجود داشت.

پرینتر جدید امکان یگانگی به ابزارهای اندرویدی و iOS را دارد. اگر از این دو پلتفرم مصرف می کنید، می توانید به سرعت عکس هایتان را به رخساره رنگی درون ابعاد ۲ تو ۳ اینچ طبع کرده و آنها را در آلبوم خویشتن فراغت دهید. ابعاد تصویر طبع شده فراوان بزرگ نیست، ولی آنقدر هست که میوه جدید پولاروید را به یک اسباب کاربردی تبدیل کند!

بنیادی ترین محدودیت پولاروید پرینتر موبایل Zip ابعاد جیبی آن است بنابراین کاربر می تواند به راحتی این محصول را با خود حمل نرم. این دستگاه با استفاده از یک اپلیکیشن خصوصی کار می کند و از طریق بلوتوث و NFC به موبایل متصل می شود. از طریق اپ مخصوص این پرینتر می توانید فیلترهای مختلفی را روی عکس هایتان اعمال کرده و پس ازآن آنها را چاپ کنید.

رویت شما درباره این محصول چیست؟ هان آن را محصولی کاربردی می دانید؟

کلیه ی مقالات مربوط بوسیله نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015 مشاهده کنید.فروشگاه اینترنتی بامیلو، اسپانسر زومیت تو پوشش خبری نمایشگاه CES 2015 با طیف وسیعی از کالاهای الکترونیک، مد و لباس، متاع ساختمان و آشپزخانه در خدمت شماست.منبعAndroidHeadlinesبیشتر بخوانید:پولاروید دوربین مجهز بوسیله چاپگر جدید خویشتن را در CES 2017 معرفی کردتلویزیون ال ای دی 4K متاخر پولاروید با پشتیبانی از کروم کست شناساندن شد۵۲ محصول فناورانه که نمی دانید بوسیله آنها نیاز دارید (قسمت سوم)Polaroid دو گوشی هوشمند اسنپ و پاور را تو CES 2016 معرفی کردن کردتولید دوربین مکعبی Hero4 Session گوپرو را به دردسر انداخت

شاید دوست داشته باشید:

فوجی فیلم فردا پرینتر Instax SP-2 را شناساندن می کند

چنانچه شما هم داخل بنیاد عکاسی و طبع تصاویر به دنبال وسایلی هستید که زیبنده حمل بوده و کارایی لازم […]

رفع صدمات نخاعی با کاربرد از فناوری چاپ سه بعد اینده

به لطافت محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی فیروز به ابداع روش جدیدی […]

پناه بردن سلسله کبیر به داروهای دنج مقدر شدن به برهان انقراض باورهاست

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدحسین حسینی قمی شامگاه گذشته درون شبستان امام خمینی(ره) هنگام سخنانی اظهار کرد: حمد و […]