هر آنچه باید درباره اسکنر عنبیه بدانید

admin دسته‌بندی نشده

ASعنبیهHAROOOON ی چشم انسان الگوهایی دارد که داخل هر بی مانند متفاوت هستند و تا اینکه در دوقلوها همچنین یکسان نیست (البته درون صورتی که دوقلوها مستوی باشند و DNA آن ها کاملا یکسان باشد، الگوی عنبیه ی آن ها نیز کاملا مستوی است). جالب است بدانید تا اینکه الگوهای عنبیه ی چشم عبث و چپ هر فرد نیز با یکدیگر تضاد دارند. از لفظ دیگر عنبیه با افزایش سن هیچگاه تغییری نمی درنگ و به دلیل اینکه که پلک ها، قرنیه و زلالیه ی چشم به خوبی از آن حراست می کنند، به ندرت آسیب می بیند. تمام این ویژگی ها این عضو منحصر بوسیله فرد از بدن را به یکی از بهترین ابزارها برای اطلاع هویت افراد تحول کرده است.

اسکنرهای تشخیص عنبیه یکی از پیشرفته ترین و دقیق ترین فناوری های نمره هویت محسوب می شود که در سال های اخیر به آن توجه زیادی شده است و می تواند در ماخذ های مختلف مورد مصرف استراحت گیرد. درون ادامه این اسکنرها را از ابعاد مختلف بررسی می کنیم. با مشاهده ی ویدیوی زیر می توانید عزب در مدت چند دقیقه به صورت کلی با اسکنر عنبیه آشنا شوید.

دانلود ویدئوتعریف

اسکنر عنبیه یکی از فناوری های زیست سنجشی محسوب می شود که درون آن از یک دوربین دیجیتالی با کاربرد از امواج والا سرخ برای تصویربرداری از الگوهای پیچیده ی عنبیه که شامل خطوط و رنگ های خاصی هستند و نمی توان آن ها را با چشم غیرمسلح دید، استفاده می شود. سپس یواش افزاری که سواری انطباق «Matching Engine» نامیده می شود برای رمزگشایی تصویر دربردارنده ی اطلاعات عنبیه و تطبیق آن با نمونه ی ذخیره شده، به کار خمود می شود.تاریخچه

تاریخ تشخیص الگوهای اختصاصی عنبیه به گذشته ی بسیار دور باز می گردد. انسان یونان و مصر باستان در نصیب و قسمت بینی از این الگوها استعمال می کردند. در سال ۱۹۳۶، سال ها قبل از اینکه فناوری امتیاز عنبیه ایجاد شود، چشم پزشکی آمریکایی بوسیله اشتهار فرانک برچ ایده ی امتیاز هویت آدم با استفاده از الگوهای عنبیه آن ها را مطرح کرد. در سال ۱۹۴۹ چشم پزشکی به نام داگارت، به بود الگوهای پیچیده در عنبیه و عام بودن آن ها بخاطر هر فرد (مانند جای پا انگشت) جای پا برد؛ در سال ۱۹۵۳ نیز طبیب آدلر در تاریخ خویشتن مادون عنوان فیزیولوژی چشم (Physiology of the Eye) با اشاره به نظرات دکتر داگر، موضوع اختصاصی وجود داشتن الگوهای عنبیه ی چشم درون هر فرد و امکان تصویربرداری از آن بخاطر امتیاز هویت به جای اثر انگشت را مطرح کرد.

در سال ۱۹۸۱ دو چشم پزشک آمریکایی یعنی طبیب لئونارد فلام و باثبات سفیر، قصد داشتند از الگوهای عنبیه برای امتیاز هویت مصرف کنند؛ اما هیچ روش و الگوریتمی برای عملی کردن این فناوری بود نداشت. البته این دو پزشک درون سال ۱۹۸۷ مظفر شدند پنتنت مفاهیم پایه این این فناوری را ثبت کنند. فرجام در سال ۱۹۹۴، جان داگمن، بنیان گذار فناوری تشخیص عنبیه به لباس امروزی، پنتنت الگوریم تشخیص عنبیه را ثبت کرد.

جانداگمن، مبنا گذار فناوری تشخیص عنبیه

این الگوریتم در دهه ی ۱۹۹۰ بخاطر بدوی بار تجاری سازی شد و در سال ۱۹۹۶ بخاطر اولین مرحله اسکنر عنبیه به نشانی روشی برای نمره هویت زندانیان مورد آزمایش قرار گرفت. از دیگر رویدادهای مهم تو تاریخ فناوری اسکن عنبیه می توان به مجهز شدن مایه های خودپرداز  قریه هیوستون آمریکا بوسیله اسکنرهای عنبیه در سال ۱۹۹۹، تجهیز دو فرودگاه بین المللی شارلوت داگلاس در آمریکا و فرودگاه فلوگهافن داخل آلمان به اسکنر عنبیه برای اولیه بار درون جهان در سال ۲۰۰۰ و تجهیز برخی از فرودگاه های انگلستان از جمله فرودگاه های هیترو، گاتویک، بیرمنگام و استانستد لندن به اسکنر عنبیه و استفاده ی اختیاری مسافران از این فناوری برای جلوگیری از انتظار کامل در صف های وارسی گذرنامه داخل سال ۲۰۰۶، تجهیز مقدماتی وسیله خودپرداز به اسکنر عنبیه تو سال ۲۰۰۹ و عرضه ی ابتدایی گوشی هوشمند مجهز به اسکنر عنبیه یعنی فوجیتسو ان ایکس اف- ۰۴ جی (Fujitsu NX F-04 G) G درون سال ۲۰۱۵ رمز.

 کرد الگوریتم جان هاگمن که از توان تشخیص آنی افراد با رمزگشایی الگوهای تصادفی متناسب مشاهده در عنبیه چشم در فاصله ی محسوس برخوردار است، تا سال ۲۰۱۵ برای موارد گوناگونی مورد کاربرد قرار می.گرفت ساختار، عملکرد و

انواع مقاله ی:مرتبط نحوه عملکرد اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت 7 چگونه خواهد

بود؟ اسکنر عنبیه مهیا بوسیله یک دوربین دیجیتال است که با کاربرد از تلالو عادی و نورمادون (قرمز با استفاده از امواج پایین تر قرمز، الگوهای چشم های دارای طعم جزیی تیره نسبت به زمانی که از نور معمولی استعمال می شود، بهتر نمودار می) شوند تصویری با صراحت رفعت از عنبیه می (گیرد در هنگام تصویربرداری عنبیه باید در جای مناسبی قرار گیرد تا دوربین قرص روی آن فوکوس). کند سپس اسکنر از الگوهای تشخیصی برای اسکن الگوهای عنبیه و مطابقت آن با الگوهای ذخیره شده درون پایگاه داده ها استفاده می. بطی ء برخلاف تخیل یکسره مردم و آنچه که داخل فیلم های هالیوودی نمایش داده شده است، هیچگاه یک از اسکنرهای عنبیه از اشعه ی لیزر بخاطر اسکن و شناسایی عنبیه استعمال نمی.

کنند عنبیه ی هر انسان ۲۴۰ محدودیت اختصاصی

دارد در مرحله ی مطابقت الگوها با یکدیگر، سیستمی کامپیوتری برای بهینه سازی فرض برخی از جزئیات مثل سایه ها، قسمت های پوشیده شده با پلک ها، قسمت هایی که نور را بازتاب کرده اند و همچنین مژه ها حذف و تقریبا ۲۴۰ فردی منحصر به بی تا شناسایی می (شوند تقریبا پنج برابر نقاط مقایسه که در اسکنرهای معلول). انگشت سپس این ویژگی های که بخاطر هر چشم اختصاصی هستند، به یک عدد سهل ی ۵۱۲ رقمی که کد عنبیه صیت دارد، تحول می شوند و تو موجودی داده تو به خشکی امدن اسامی افراد و دیگر مفروضات آن ها ثبت می. شوند فرایند ثبت الگوهای عنبیه که برای استعمال از اسکنر ضروری است، بوسیله رخ خودکار انجام می.

شود در خلال پردازش اطلاعات، بطی ء وسایل پردازنده تقلا می کند عنبیه را با ترسیم دو دایره از سایر تقدیر های چشم جدا کند؛ یکی از این اداره ها در سرنوشت داخلی (عنبیه مرز بین مردمک و) عنبیه و دیگری تو لبه ی دل بین عنبیه و سفیدی چشم ترسیم می. شود قسمت تویی به آسانی تشخیص داده می شود؛ زیرا تو مرز بین عنبیه و مردمک، تغییری تصادفی در روشنایی ایجاد می. شود برای نمره لبه ی دل همچنین از فرایند مشابهی کاربرد می شود که البته به برهان اینکه ممکن است پلک ها بخشی از عنبیه را بپوشانند، نمره لبه ی بیرونی کمی دشوارتر.

است داخل بار ی اتیه اسکنر الگوی قسمت های تاریک و روشن عنبیه را با کاربرد از فیلتر میان (گذر فیلتری بوسیله تناوب های محدوده ی خاصی اذن ی گذر می دهد و عایق عبور فرکانس های خارج از محدوده می) شود پدیدار می. نرم درون این فرایند فیلتر در صورتی که قسمت خاص متجاوز از معیار رک شده علنی باشد، با عدد ۱ و در غیر این قیافه با عدد ۰ جلوه گر می درنگ و بعد کد عنبیه دیجیتالی و اختصاصی با کمک معادله های ریاضی خلق می. شود این کد بوسیله ندرت در دو چشم مستوی می.شود در مرحله ی بعدی دوایر متحد المرکز و خطوط شعاعی که همه ی آن ها بوسیله یک نقطه ختم می شوند، برای تشخیص تقدیر مورد نظر بخاطر تجزیه و تحلیل، بوسیله تصویر افزوده می. شوند با این امر ویژگی های کلیدی عنبیه با مداقه بالا علنی و در فضایی دوبعدی با یکدیگر مقایسه می. شوند پرتو کم خواه زیاد باعث انبساط و فشردگی مردمک می شود؛ ولی این پیوستگی هیچ تغییری تو الگوهای عنبیه ایجاد نمی درنگ و اسکنر در چنین شرایطی نیز می تواند کار خود را بوسیله درستی ادا.دهد

کاربردها کاربرد پا بر جا اسکنر عنبیه تشخیص هویت است و می توان در زمینه ها و قاعده های مختلفی از این استعداد استفاده کرد که درون ادامه برخی از آن ها را شرح می.دهیم تشخیص هویت

ملی با به کارگیری اسکنرهای عنبیه می توان تو کشورهایی که در آن ها از کد ملی برای شناسایی شهروندان کاربرد می شود، از عنبیه به جای کد استفاده. کرد از مزایای بهره گیری از این راه برای تشخیص هویت شهروندان می نبوغ به جلوگیری از جعل هویت ملی، شناسایی هویت باریک بین و تند در رأی گیری ها، دسترسی آسان بوسیله سوابق فرد و تسهیل مشارکت سازمان های دولتی با یکدیگر بخاطر ادغام، تأیید و حفظ کردن معلومات شهروندان اشاره. کرد تو هند شهروندان در پروژه ای درحال اجرا تحت عنوان (ادهار) Aadhaar که ارشد ترین پروژه ی وقوف هویت با فناوری زیست سنجی تشخیص هویت در بکلی جهان است، می توانند به قیافه داوطلبانه هویت را با استفاده از سیاق های زیست سنجی تشخیص (هویت از جمله فناوری تشخیص) عنبیه ثبت و کد معارفه ۱۲ رقمی اختصاصی خود را دریافت. کنند نمره هویت فرودگاه ها و مرزبانی

ها داخل چند فرودگاه دنیا از اسکنر عنبیه که نکته سنج ترین و پیشرفته ترین اسلوب تشخیص هویت مسافران است، بخاطر شناسایی هویت مسافران کاربرد می. شود به عنوان شهید داخل فرودگاه های بزرگ و حقیقی کانادا از این فناوری در پهلو روش باستانی احراز (هویت تجسس اسناد توسط) مأموران برای تسریع شناسایی مسافران در قسمت گمرک فرودگاه کاربرد می. شود این جهیز مطلع در فرودگاه های شهرهای ونکوور، هلیفکس، تورنتو و مونترال اجرا و آزمایش شد و در سال ۲۰۰۵ داخل فرودگاه های کلگری، ادمونتون و وینپینگ نیز مورداستفاده قرار. گرفت فرودگاه هیترو لندن نیز از این فناوری بهره می برد و تنها مسافرانی که الگو های عنبیه آن ها در موجودی داده ی مرکزی ثبت شده باشد و اسکنرها آن ها را معارفه کنند، اجازه ی عبور از گیت ها را.

دارند در برخی از مبادی ورودی هلند همچنین بخاطر تسریع نمره هویت مهاجران از اسکنر استفاده شده. است درضمن برخی از ورودی های مرز بین آمریکا و کانادا نیز برای تسهیل عبور شهروندان این دو کشور، مجهز بوسیله اسکنرهای عنبیه مجهز شده. اند همچنین در سال ۲۰۰۴ قانونی زیر نشانی روال اصلاحات اطلاعاتی و جلوگیری از (تروریسم Intelligence Reform And Terrorism Prevention) Act اجابت شد که در آن استفاده از رویه نمره عنبیه تو میان سایر گونه های زیست سنجشی نصیحت شده.است امور مالی و

بانکداری با استفاده از اسکنر عنبیه دیگر نیازی به کاربرد از جهیز های مبتنی بر ورود گذرواژه یا پین کد خواه روش های باستانی زمان پیاده شدن برای نمره هویت افراد برای انجام امور مالی. زدودن سامسونگ چند سالی است که امکان دسترسی بوسیله اپلیکیشن های بانک داری همراه با استعمال از اسکنر عنبیه را برای کاربران حاضر به این اسکنر فراهم کرده است که می تواند کارهای مثل انتقال پول را آسان.

کند درضمن دستگاه های خودپرداز برخی از بانک های سئول همچنین مجهز به اسکنر عنبیه. هستند بانک بازرگانی اردن نیز این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که طولانی معاملات مالی خود را با تنها با اسکن عنبیه و بدون حاجت به نمایش ی کارت شناسایی، انجام. دهند با تجهیز مایه های خودپرداز و POS به اسکنر عنبیه، نگرانی ها درمورد دریافت کپی از کارت با دستگاه های کپی کارت های مغناطیسی یا دستیابی افراد شیاد بوسیله اشاره کارت با دستگاه های (اسکیمر مایه هایی با شباهت بیش بیش به صفحه مفتاح خویشتن دستگاه های خودپرداز که هنگام کاربرد افراد از آن ها برای وارد کردن رمز کارت، رمز کارت را دراختیار هکرها قرار می) گیرد از بین می. جوی دستگاه های POS مجهز بوسیله اسکنر عنبیه می توانند خرید را هم راحت.

 کنند استفاده از این فناوری باعث می شود بانک ها بوسیله جای صرف دم برای نمره هویت مشتریان خود، بیشتر روی ارائه ی خدمات بهتر و گسترده تر تمرکز. کنند درضمن روزی گیری از اسکنر عنبیه می تواند در تکثیر امنیت بانکداری اینترنتی نیز نقش مهمی داشته.

باشد افراد دارای کارت های هوشمند دربردارنده ی الگوهای دیجیتالی عنبیه ی چشم نیز می توانند بدون حاجت به واردکردن رمزعبور از دستگاه های خودپرداز خواه دستگاه های POS بخاطر عمل امور مالی یا صیقلی پول مصرف.کنند مصونیت و

درمان با استفاده از اسکنرهای عنبیه می توان از سوءاستفاده و دستیابی بوسیله مفروضات بیماران و کپی آن ها در شرکت های بیمه و بیمارستان ها جلوگیری. کرد درضمن این فناوری می تواند به ایجاد روش های درمانی بهتر برای بیماران نیز کمک. کند استفاده از اسکنر عنبیه بنیان ی تسهیل و افزایش دقت تشخیص هویت بیماران درون بنیاد های متنوع را فراهم می نرم که محتوی موارد والا می:شود پسند بیماربررسی سوابق داروییتعیین نوبت پزشکدریافت دارو داخل داروخانهآزمایش خوندرمان ناسالم یا انتقال او بوسیله بخش های مختلفتکرار فرایندهای درمانیتعیین پروگرام ی مطالعه دوره ای وضعیت بیمار و زمان بندی آندریافت کارت بیمهتشخیص بیماری با اسکن عنبیه از دید علمی ثابت نشده

است درضمن با استعمال از این فناوری می نبوغ دسترسی به برخی از حصه های حساس و بنیانی بیمارستان خواه اطلاعات بسیار مهم و حیاتی را تنها برای افراد مجاز امکان پذیر. کرد درکل استعمال از اسکنرهای عنبیه فعالیت ها و خدمات بیمارستانی را بی نقص می کند و کیفیت، کارایی و تاثیرگذاری آن ها را افزایش می. دهد درضمن افراد مبدع «تکنیک مطالعه ی عنبیه یا» Iridology که یکی از اسلوب های طب جایگزین است، مدعی هستند می توان با وارسی عنبیه، بیماری ها را تشخبص دهند؛ ولی این ادعای آن ها هنوز ثابت نشده.است حفظ امنیت

اشتراکی تقریبا همه ی ما می دانیم که در برخی از اداره های پاسبان بخاطر شناسایی و دستگیری مجرمان یا بررسی سوءسابقه ی آن ها از اسکنرهای اثر انگشت استعمال می شود؛ اسکنرهای عنبیه نیز می تواند چنین کاربری داشته. باشند درضمن با کاربرد از این فناوری می نبوغ از ورود تروریست ها به داخل کشور و خلق فجایع ناگوار بعد از آن نیز جلوگیری.

کرد در استرالیا طرحی با هزینه ی  ۱٫۸ میلیون دلار اجرا شده است که امکان تشخیص هویت زندانیان زندان های پایین تر نظارت راه اندازی خدمات اصلاحی دهکده نیو ساوت لنز با اسکنر اثر انگشت و عنبیه را مجهز می.کند اطلاع افراد درون محیط های

آموزشی اسکنرهای عنبیه می توانند در محیط های آموزشی بخاطر وقوف دانش آموزان برای مواردی همچون درگاه و غیاب معرفت آموزان درون کلاس، سالن غذاخوری، کتابخانه، صیقل هزینه ی سرویس محموله ونقل، دستگاه های اغذیه فروشی و همچنین کنترل دسترسی افراد به داده ها استفاده کردقفل های

هوشمند بوسیله رطوبت قفل های هوشمند مجهز بوسیله حسگر عنبیه عرضه شده است که میزان خطای آن ها یک در  ۱٫۵ میلیون است و می تواند امن منازل شما را تا میزان زیادی افزایش. دهند برخی از این قفل ها قادر هستند افراد تو حال حرکت یا افرادی را که بور ی زیادی با قفل دارند، نیز خبر. کنند از دیگر ویژگی های این قفل ها می توان به موارد پایین تر رمز:  کرد تشخیص تعداد قابل توجه افراد داخل هر دقیقهمقاومت در برابر نور خورشید، بارش و دمای خیلی کم خواه خیلی (بیش معیار ای از این قفل ها قادر است درمحدوده دمای منفی ۴ تا مثبت ۶۵ درجه سانتیگراد کار) کند انتصاب و استفاده ی آسانقابلیت استفاده از چند قفل بوسیله قیافه شبکهقابلیت تنظیم براساس جسم افرادنیاز نداشتن به کلید، کارت خواه ریموتصفحه ی لمسیامکان ثبت الگوهای عنبیه ی افراد در حافظه ی متجاوز بدون نیاز بوسیله وسیله دیگردستگاه های حضور و

غیاب همه ی ما می دالنیم که سیستم های حضرت و غیاب قدیمی مثل دستگاه های کارت زن معایب زیادی دارند؛ مثلا امکان پذیر است یکروز فراموش کنید کارت خود را همراه تان ببرید خواه شخصی به جای شخص دیگری کارت بزند و هیچ کس باخبر این تخلف. نشود دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد حاضر به اسکنر امتیاز هویت زیست سنجشی مانند حسگر اثر انگشت و اسکنرعنبیه می تواند جایگزین زیاد مرحمت برای این وسیله ها.باشد دستگاه های حضور و غیاب فراهم بوسیله اسکنر عنبیه جایگزین دهش بخاطر وسیله های کارت زوجه قدیمی

است استفاده از این دستگاه ها نیازمند کارت نیست و تنها با نگاه کردن با دستگاه می توانید زمان نکته سنج آستان خود در محل کار و خروج از آن را ثبت. کنید درضمن دستگاه های فراهم به این فناوری می توانند از بور ی ۳۵ تا ۴۵ سانتی متری همچنین عنبیه ی شما را تشخیص دهند و لازم نیست شیوه خویشتن را کاملا نزدیک آن.

بگیرید از دیگر مزایای این دستگاه ها می توان به امکان استفاده از محیط های مختلف؛ از مکان های منزه پژمان تا مکان های پلید و آلوده مانند معادن، اندازه های متنوع و بهداشتی بودن آن ها بوسیله دلیل تماس نداشتن مشت با این مایه ها رمز.

کرد به برهان اینکه این دستگاه ها حاوی معلومات مهمی هستند، باید طوری نصب شوند که دزدی کردن آن ها به هیچ اسکناس امکان پذیر. نباشد این دستگاه ها که برخی از آن ها قادر هستند در یک ثانیه عنبیه ی شما را اسکن کنند، می توانند بخاطر کنترل دسترسی به اطلاعات همچنین استعمال. شوند در ویدیوی والا استاندارد ای از این دستگاه ها را  مشاهده کنید که می تواند با کابل خواه عاری سیم به اینترنت هموار شود و از کیت توسعه ی کند افزار جهت افزودن قابلیت های بیشتر بوسیله دستگاه و تقویت عملکرد آن داخل کنترل دسترسی بوسیله اطلاعات نیز برخوردار.

است دانلود ویدئوقابل استفاده درون وسایل

پوشیدنی شرکت (فیدلیس) Fidelys اولیه ساعت هوشمند مهیا به اسکنر عنبیه دنیا را نمایش کرده. است با استفاده از اسکنر عنبیه این ساعت اندوه می توانید بدون حاجت به واردکردن گذرواژه قفل آن را باز کنید و حزن می توانید از آن برای دخول به سایت هایی که قبلا یک بار گذرواژه ی خود را داخل آن ها ثبت کرده اید و همچنین پرداخت موبایلی نیز استعمال کنید بوسیله برهان اینکه این روزگار از سیستم عامل های اندروید، iOS، ویندوز، مک او اس و لینوکس پشتیبانی می کند، می قابلیت اپلیکیشن های این سیستم عامل ها را رمزگذاری و دسترسی به آن ها را تنها با استفاده از اسکنر عنبیه امکان پذیر.

کرد اسکنر عنبیه می تواند در هدست های واقعیت رمزی و عینک های واقعیت افزوده علت تشخیص کاربران و اعمال تنظیماتی که ابداع کرده اند و افزایش دقت فناوری دنبال کردن حرکات چشم، اجرا صیقل های موبایلی، ورود به گوشی و کامپیوتر با استعمال از عینک واقعیت مجازی وشناسایی (یگانه شناسایی هویت کاربر برای دسترسی بوسیله درنگ افزارهای کامپیوتری یا وب سایت های) کنف به کار محزون شود؛ درضمن اپلیکیشن های واقعیت مجازی می توانند در اپلیکیشن های واقعیت رمزی نیز برای خبر کاربران و انجام پرداخت های موبایلی نیز استعمال شوند؛ البته اسکنری که تو این گجت ها کاربرد می شوند؛ خلال تفرج چشم بوسیله اطراف و همچنین منبسط شدن مردمک خلال بازتاب نور به آن، نیز عنبیه را خبر و اسکن. کند استعمال از اسکنر عنبیه در

خودرو این اسکنر می تواند در مقدر شدن های مختلف خودرو قرین آینه جلو، سیلندر کنار شوفر و امر خودروها انتصاب و برای اعمال تنظیمات شخصی خلق کردن شده از سوی راننده، استعمال از فناوری پرداخت درون خودرو، اتصال خودرو با وسایل اینترنت اشیا و رمزگذاری شبکه ی داخل خودرو استفاده. شود نیز با ادغام اسکنر عنبیه با سیستم دقیق امتیاز جا مردمک چشم و لبه های پلک، در صورت خواب آلوده وجود داشتن راننده می توان این موضوع را امتیاز و به راننده اعلام خطر.رحم کاربرد از عنبیه تو گوشی های

هوشمند اسکنرهای عنبیه اولیه به دلیل برخورداری از لنزها و حسگرهای بزرگ، حجیم و مبصر بودند؛ ولی با پیدایش میکرو لنزها و میکرو حسگرها و ایجاد تغییراتی روی آن ها ازسوی شرکت های سازنده ی گوشی، امکان تاسیس اسکنرهای عنبیه تو اندازه کوچک و استفاده از آن ها تو گوشی ها مجهز (شد امروزه حتی لنزها و حسگرهای دارای دریچه ی دیافراگم کوچک نیز می توانند برای اسکن عنبیه استعمال). شوند به نعوظ کلی می توان گفت اسکنر عنبیه درون گوشی های هوشمند برای موارد عرشه مورد کاربرد قرار می

گیرد یکروز مندی از فناوری پرداخت موبایلی با مصرف از پروتکل (فیدو پروتکل های ایجادکننده ی سیاق های احراز هویت جدید که وابستگی بوسیله گذرواژه در آن ها کاهش داده شده) است باز کردن قفل گوشی و جلوگیری از نفوذ هکرها به گوشی رمزگذاری پوشه ها، فایل ها، ایمیل هااجرای اپلیکیشن هاافزایش امنیت وسایل متنوع اینترنت اشیا ازجمله خودرو، گجت های پوشیدنی، گوشی های هوشمند، ادوات ساختمانی ی هوشمند و سایر.موارد سیاهه گوش های مهیا به اسکنر عنبیهسامسونگگلکسی نوت 9گلکسی اس 9گلکسی اس 9 پلاسکلکسی اس 9 اکتیوگلکسی نوت 8گلکسی اس 8گلکسی اس 8 پلاسگلکسی اس 8 اکتیوگلکسی نوت 7نوکیانوکیا A1 پلاسلومیالومیا ۹۵۰ ایکس اللومیا·۹۵۰فوجیتسو فوجیستو ان ایکس-اف ۰  4 جیویووویوو ایکس ۵ پروبلوبریبلوبری.S5 5تی سی ال تی سی ال 560ال وای افال وای اف ارث (2 LYF Earth)

2 به برهان اینکه از میان گوشی های سامسونگ درمیان گوشی های ذکرشده از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، نحوه ی استفاده از اسکنر عنبیه ی این گوشی ها مراحل زیر را به ترتیب دنبال.کنید ورود به بخش Biometrics and Securityانتخاب گزینه ی Irisesواردکردن پین کد یا گذرواژه یا الگوانتخاب گزینه ی Continueثبت الگوهای (عنبیه درون خلال انجام این کار، گوشی را درون فاصله ی ۲۵ تا ۳۵ سانتی متری از گوشی بگیرید و گوشی را طوری تنظیم کنید که چشم های شما دقیقا داخل دایره های نمایش داده شده، قرار بگیرد و اگر عینکی هستید ترجیحا عینک خود را) بردارید تو رخساره ارائه ی دستورالعمل های دیگر، آن ها را همچنین تعاقب).کنید فعال کردن گزینه های Iris (unlock بازکردن قفل)گوشی ،-Screen on iris (recognition بازکردن قفل گوشی موقت پس از مشهود شدن صفحه نمایش عاری نیاز به سوایپ کردن روی) آن و گزینه ی Stay on Lock (screen عرضه ورق ی لاک اسکرین پس از بازشدن قفل) گوشی را کوشا.

کنید برای غیرفعال کردن اسکنر عنبیه، دوباره وارد بخش Remove iris data شوید و پس از ورود به Irises درون قسمت Biometrics and security و واردکردن پین کد یا گذرواژه، گزینه ی Remove iris data را برگزینی.

کنید: توجه فداکار از کاربران تخیل می کنند که پردازش تصویر گرفته شده از عنبیه و الگوریتم های مورداستفاده برای بررسی و تطابق آن ها با میزان های ذخیره شده، باعث درگیرشدن رم و پردازنده به مدل بسیار و افزایش مصرف باتری می شود؛ اما چنین وهمی کاملا اشتباه.است جدیدترین فناوری هافناوری HONGBOG Iot AI

Healthcare باهم اتحاد کردن هانگ (باگ) Hongbog با نمایش ی فناوری جدیدی تحت عنوان HONGBOG Iot AI Healthcare موفق شده است با اختلاط سه فناوری اینترنت اشیا، فهمیدن مصنوعی و اسکن عنبیه، ارتکاب بسیاری از روزهای رومزه با استفاده از گوشی هوشمند را بخاطر کاربران تسهیل. نرم این کارها به شرح کوچکتر: هستند تشخیص وضعیت سلامتی درون همان لمحه و پیشنهاد حرکت های ورزشی و رژیم غذایی روزمره شایان با وضعیت جسمانی هر فرد برای بهبود خواه حفظ کردن سلامتیبازکردن در صندوق پستی از راه دور جهت دریافت مرسوله ی پستی هنگامی که کسی در مسکن حضرت ندارد و دلمه شدن در آن پس از قرارگرفتن مرسوله تو صندوق پستیبازکردن از روش (دور جلوگیری از دستیابی هکرها بوسیله گذرواژه ی قفل در با کاربرد از جهیز امنیتی هوشمند هانگ)باگ کنترل از وضع دور افزار شوهردار متصل به اینترنتکنترل دوربین های امنیتی و حسگرهای دمای همواره به (اینترنت کنترل دما با گوشی با استفاده از سیستم کنترل هوشمند) حرارت و همچنین کنترل حیوانات خانگی با دوربین های امنیتیاسکن عنبیه ی حیوانات خانگی جهت کشف کردن صاحب آن ها هنگامی که گم می (شوند چنانچه صاحب حیوان عنبیه ی حیوان را اسکن و ثبت کند، در صورتی که فرد دیگری عنبیه ی او را با اپلیکیشن هانگ باگ برای معارفه هویت با اسکنر عنبیه اسکن کند، می تواند تمام اطلاعات مرتبط با جانور را مشاهده)کند کنترل از وضع دور خودروهای خودران با اسکن عنبیه ی صاحب خودرو درون مواقع اضطراریتشخیص وضعیت جسمانی در همان حین و گزارش تمام وضعیت به پزشکتشخیص هویت پزشک بخاطر ورود بوسیله حجره ادا در زمانی که تشخیص هویت امتیاز هویت با اسکنر جای پا انگشت امکان پذیر.

حلق چنانچه گوشی کاربری فراهم بوسیله اسکنر عنبیه نباشد، می تواند با اتصال اسکنر عنبیه هانگ بانگ تحت عنوان’HONBOG s Mobile Single به گوشی از طریق پورت میکرو USB، از این فناوری کاربردی بهره مند. شود با تماشای ویدیوی زیر بیشتر با این فناوری آشنا.

شوید دانلود ویدئواسکنرهای عنبیه

USB چنانچه می خواهید برای معارفه هویت خود یا سایر افراد از فناوری تشخیص عنبیه استفاده کنید و دستگاه یا سیستم شما فاقد اسکنر عنبیه است، می توانید با کاربرد از اسکنرهای اسکنرهای عنبیه USB که از پناه بیش فوقانی برخوردار هستند و نصب و استفاده از آن ها نیز بسیار میسر  است، از این فناوری بهره مند. شوید از دیگر ویژگی های این اسکنرها می توان به قابلیت رمزگذاری اسکنر، امکان استعمال از گذرواژه درکنار اسکن چشم و امکان استفاده  از آن ها برای جهیز عامل های ویندوز، لینوکس و اندروید اشاره کرد؛ البته طبیعتا انفراد های این اسکنرها بوسیله مدل و همکاری سازنده ی آن ها بستگی.دارد اسکن عنبیه از فاصله ی ۱۲

متری پژوهشگران آمریکایی به فناوری جدیدی بخاطر اسکن عنبیه از بور ی ۱۲ متری دست یافته اند که با کاربرد با آن می قابلیت عنبیه ی افراد را تا اینکه از آینه بغل خودروها نیز اسکن. کرد این فناوری می تواند به راحت ترین روش مقدور برای امتیاز هویت افراد خواه نیکوترین روش شناسایی مجرمان از سوی (پلیس در صورتی که این فناوری درون جوانمردی پلیس قرار گیرد، مجرمان حتی با ترفند تغییر چهره نیز نمی توانند نیروهای پلیس را نیرنگ!)دهند کارت های هوشمند حاوی اطلاعات الگوهای

عنبیه به تری کارت های هوشمندی ساختن شده است که می توان معلومات الگوهای عنبیه را روی آن ها ذخیره. کرد با کاربرد از این کارت ها دیگر لازم نیست خودتان مقابل اسکنر بایستید و می توانید تنها با گرفتن کارت روبروی آن، اطلاعات لازم را تو  اختیار اسکنر قرار.دهید ارسال معلومات عنبیه با

بلوتوث شرکت آی (لاک) EyeLock فناوری جدیدی ابداع کرده است که ارسال الگوهای دیجیتالی عنبیه از بور ای درحدود  ۳٫۶ متر با اسکنر از طریق بلوتوث را مجهز می کند؛ البته پس از ارسال اطلاعات بوسیله اسکنر، فرد باید یک بار به اسکنر نگاه کند تا هویتش شناسایی شود؛ نکته ی جالب این جا است که این اطلاعات که EyeLock ID نامیده می شود، مدت کوتاهی پس از شناسایی هویت فرد، از حافظه ی اسکنر پاک می.

شود درضمن این شرکت اسکنرهایی تولید کرده است که قادر هستند به راحتی در تبلت ها و گوشی ها بوسیله کار گرفته. شوند از ویژگی های شاخص این اسکنرها می توان به موارد مادون رمز: کرد ارج تطابق نادرست یک در  ۱٫۵ میلیون و نرخ عدم تطابق نادرست کاملا متناسب (تصویب کمتر از دو).

درصد: توجه هر دو شاخص علامت دهنده ی خطای اسکنر داخل هنگام اسکن عنبیه است؛ با این تفاوت که متمایز اول مربوط به زمانی است که اسکنر فردی را بوسیله غلط به عنوان کاربر اصلی تشخیص دهد و شاخص دوم مبین ناتوانی اسکنر در تشخیص کاربر واقعی و تطابق الگوی عنبیه ی او با الگوی ذخیره شده داخل پایگاه داده.است نبوغ دو بار اسکن عنبیه بخاطر هر (فرد توان)اختیاری جهیز قوی تشخیص حی بودن فردحذف و بازیابی داده ها در ذهن ی سیستماستاندارد رمزگذاری پیشرفتهقابلیت تشخیص عنبیه از پشت عینک های طبی و اکثر عینک های آفتابیعملکرد عاری شاق داخل نور خورشید و تیرگی شبتشخیص فرد داخل کمتر از یک ثانیهسازگاری با جهیز عامل های اندروید، iOS، ویندوز و لینوکسعرضه همراه با نرم

اسباب مزایا و

معایب اگرچه زمان اضافی از پیدایش اسکنرهای عنبیه نمی گذرد؛ اما کارایی و اقتدار های بالقوه آن ها کاملا ثابت شده است و می توانند آینده ی راه های تشخیص هویت زیست سنجشی را از آن خود کنند؛ البته این اسکنرها بی عیب نیستند و معایبی دارند که استعداد ها و مزایای آن را تحت تأثیر منفی استراحت می.دهند

پناه تردیدی زدودن که اسکنرهای عنبیه یکی از پناه ترین طرز ها برای امتیاز هویت محسوب می. شوند همان طور که گفتیم از هر ۱٫۵ میلیون اسکن، عزب تو یک مورد امکان نیرنگ اسقاء کردن اسکنر وجود دارد؛ بنابراین این اسکنرها تقریبا غیرقابل نفوذ هستند و هک آن ها بسیار ابدار (است البته غیر ممکن)تراشیدن ؛ درضمن این اسکنرها با نبوغ تشخیص حرکت عنبیه، زنده بودن فرد را تشخیص می دهد و داخل صورتی که عنبیه هیچ حرکتی نداشته باشد، اسکنر عمل نمی. درنگ ظن مستوی بودن الگوهای اسکن عنبیه داخل دو فرد، یک به ۱۰ بوسیله توان ۷۸.است هک اسکنر عنبیه با عنبیه فرد مرده امکان پذیر

نیست بهداشت بالابرخی از افراد تصور می کنند با کشتن یک فرید ودرآوردن حدقه ی چشم او می توانند اسکنرهای عنبیه را فریب! دهند اما چنین کاری امکان پذیر نیست؛ بمنظور وقتی خون موجود در چشم تخلیه می شود، ماهیچه های عنبیه افلیج و مردمک بوسیله میزان اضافی عریض می شود و بسرنوشت شوم دچار کردن زیادی از عنبیه را می پوشاند؛ بنابراین گمان تشخیص عنبیه توسط اسکنر کاهش ظاهر می. کند داخل پژوهش های مرتبط با این موضوع، مشخص شده است که فریب اعطا کردن اسکنر با فرد مرده عزب چند دقیقه پس از مرگ او امکان پذیر است؛ البته احتمال بسیار بخشی بخاطر هک شدن اسکنر به این شیوه وجود.

دارد ارتباط نداشتن انسان با اسکنر علت شده است فناوری امتیاز عنبیه بوسیله روشی بهداشتی برای تشخیص هویت تحول. شود استفاده از این  اسکنر در درمانگاه ها برای تشخیص بیماران و پرسنل می تواند از تجمع باکتری ها و میکروب ها و در نهایت انتقال بیماری مسری یا تا اینکه عفونی جلوگیری.کند

دقت داخل آزمایش تجسس دقت اسکنر عنبیه از سوی سازمان ملی فناوری و استانداردهای آمریکا، مشخص شد که دقت این اسکنرها بین ۹۰ تا ۹۹ درصد فاقد وسیلهاتصال. است در این آزمایش ۹۲ الگوریتم مختلف شناسایی عنبیه تک ارزیابی قرار گرفت و تصویر اسکن شده از عنبیه ی افراد با الگوهای موجود درون پایگاه داده ای که دربردازنده ی الگوهای عنبیه  ۲٫۲ میلیون نفر بود، مطابقت داده. شد درضمن همان طور که گفتیم میزان خطای این اسکنرها متجاوز اندک و کمتر از دو (درصد  ۱٫۸) درصد است؛ تا اینکه استفاده از عینک و لنز هم هیچ خللی در عملکرد آن ها ایجاد نمی.

کند ظرفیت زیاد ویژگی های عنبیه که بر هر بی همتا کاملا عام است و اسکنر با اسکن عنبیه به آن ها دست می بابد، نیز باعث شده این اسکنرها دقت بسیار بیشتری نسبت بوسیله سایر فناوری های تشخیص هویت داشته.

باشد مدتی پیش داخل مرز امارات متحده ی عربی که از اسکنرهای عنبیه برای تشخیص هویت استفاده می شود، سیستمی برای جلوگیری از ورود کارگران غیرقانونی ایجاد شد؛ به همین برهان فداکار از افراد تصمیم گرفتند با استفاده از قطره ی گشادکننده ی مردمک، عنبیه ی خود را تنگ تر کنند تا سیستم خطا دهد و آن ها بتوانند بدون معارفه شدن با اسکنر عنبیه، متوجه ملک شوند؛ اما سیستم تشخیص دهنده ی نسبت عنبیه به قطر مردمک، تخلف آن ها آشکار!کرد امکان استفاده اسکنر داخل میزان

گسترده اسکنر عنبیه مثل سایر روش های زیست سنجشی احراز هویت می تواند به صورت فراخ استفاده. شود پروژه ی Aadhaar، معارفه هویت ۱۰۰ هزار مهاجر سوری درون اردن و  ۱٫۴ میلیون مهاجر تو اوگاندا، تنها یک معیار از استفاده ی عریض از اسکنر عنبیه محسوب می.شود

سرعت برخی از اسکنرهای عنبیه قادر هستند عزب در مدت ۳۰ میلی ثانیه تمثال عنبیه را انتزاع و رمزگشایی. کنند سرعت بالای رمزگشایی و تطابق الگوهای اسکن شده و ثبت شده با یکدیگر انگیزه شده است این روش ۱۵ تا ۲۰ برابر سریع برنده از سایر فناوری های زیست سنجشی برای نمره هویت. شود کل فرایند نمره عنبیه بین یک تا سه حین طول می.کشد زیبنده استفاده برای افراد مبتلا به مصیبت های چشمی

متنوع افراد مبتلا بیماری های چشمی نظیر آماس (قرنیه) رمد و افرادی که عنبیه ی آن ها سوراخ شده یا افرادی که (ملتحمه لایه ی شفاف و مرطوبی که سطح اجنبی پلک را می) پوشاند آن ها سوراخ شده است، نیز می توانند از اسکنر عنبیه بخاطر امتیاز هویت استعمال کنند؛ البته اگر خویشتن عنبیه ملتهب شود، اسکنر بزه می.دهد سهولت

استفاده قطعا هیچ اسلوب تشخیص هویتی سهل تر از یک نگاه بسیار کوتاه بوسیله یک دوربین نیست؛ درضمن اسکنرهای عنبیه می توانند تو هر اندازه تولید و تو هر مکانی نصب. شوند سرعت، مداقه و زنهار بالای این اسکنرها نیز در افزایش سهولت مصرف از آن ها نقش مهمی.دارد معایبامکان هک

شدن اگرچه هک اسکنر عنبیه فقره محظور است؛ ولی اسکنر عنبیه ی گوشی های گلکسی سامسونک سامسونگ را بوسیله احتی می استعداد هک کرد و فریب! داد فردی پس از عرضه ی گوشی گلکسی اس ۸ موفق شد با استفاده از یک دوربین دیجیتالی، یک چاپگر و یک لنز، اسکنر عنبیه ی این گوشی را فریب دهد و بوسیله تمام اطلاعات گوشی دست پدیدار.

کند وی ابتدا با کوشا کردن حالت شب دوربین، از بور ای معمول از چشم خویشتن عکس ذیل قرمز (گرفت البته می قابلیت با حذف فیلتر مادون قرمز نیز چنین عکس از چشم) گرفت و سپس تمثال را با استعمال از چاپگر لیزری چاپ. کرد درون مرحله ی اتیه ابتدا عنبیه ی خویشتن را با گوشی ثبت کرد و سپس لنز را امین روی همان قسمتی که لنز روی چشم قرار می گیرد، روی شمایل چسباند و در نهایت با تصویر قفل گوشی را بوسیله قرار باز کرد؛ البته برای گرفتن چنین تصویری بی مانند باید کاملا به دوربین ذخیره شود و تمثال حداکثر از فاصله ی  ۴٫۵ متری از او خمود! شود در ویدیوی تحت می توانید مراحل هک شدن اسکن عنبیه را مشاهده.

کنید دانلود ویدئوقیمت

اوج نرخ اسکنرهای عنبیه تقریبا پنج طبق اسکنرهای اثر انگشت است و تمهید ی آن برای یکسره مردم چندان مقرون به صرفه. زدودن گوشی های مجهز به اسکنرهای عنبیه هم گوشی های گران بانوا هستند و بیشتر کاربران قادر به بیع آن ها نیستند؛ البته قیمت این اسکنرها بیرون از توان نوبت ها.حلق فاصله ی محدود برای اسکن

عنبیه همان طور که گفتیم حداکثر بور ی ممکن کاربر با اسکنر ۳۵ تا ۴۵ سانتی متر است و امکان اسکن عنبیه داخل فاصله ای بیش از این میزان امکان پذیر.محو مدلل

ماندن یکی از وضعیت لازم برای اسکن موفقیت آمیز عنبیه، ثابت ماندن مقابل دوربین برای چند ثانیه است؛ اگرچه این موضوع چندان مهم به نظر نمی رسد، اما امکان پذیر است بدن و سر فدایی از افراد بوسیله دلیل اضطراب یا ابتلا بوسیله بیماری های خاص.بلرزد بازتاب نور و ساختن مشکلات غریزی دیگر در

 چشم ممکن است درون خلال تابش پرتو به عنبیه در هنگام اسکن، مژه ها، لنزها و هر چیز دیگری   مقداری از نور را بازتاب کنند و اسکنر معصیت. دهد این مشکل یکی از مشکلات مرسوم نمره هویت با عنبیه است و گاهی اوقات اسکن عنبیه را بسیار مشکل می. درنگ درضمن پوشیدهشدن اندکی از عنبیه با مژه ها، لنزها ، پلک (ها هنگامی که فرد مدام پلک می) زند و تغییر شکل عنبیه بوسیله برهان تحول وزن ی مردمک به خاطر استفاده از دارو یا شرایط دیگر نیز باعث دشوارشدن اسکم عنبیه می.شود آسیب دیدن عنبیه و چشم به دلیل استفاده از نور مادون

قزل اگرچه نور مادون قرمز مورداستفاده درون اسکنر عنبیه اصلا بوسیله معادل ای محو که به چشم آسیب (بزند قرار گرفتن چشم تو شلوغی استاندارد زیادی از نور و جذب آن در چشم، می تواند آسیب جبران ناپذیری به چشم ها واقف) کند و مصرف از این اسکنر برای چشم ها مضر نیست؛ اما کاربرد ی مداوم از اسکنر عنبیه می تواند بوسیله چشم صدمه.

بزند استفاده از این اسکنر در گوشی ها غم آسیبی به چشم نمی زد؛ اما اگر تو هنگام استفاده از آن ها احساس خوف می کنید؛ دیگر از آن استعمال نکنید؛ زیرا امکان پذیر است چشم های شما به مدل کم تلالو مادون قرمز هم حس داشته.باشند استفاده ی مداوم از اسکنر عنبیه می تواند بوسیله چشم ها آسیب

بزند البته به نعوظ حد نمی توان گفت اسکنر عنبیه گوشی هیچ آسیبی به چشم نمی زد ؛ در برابر ممکن است ویروسی داخل گوشی حیات داشته است که نور مادون سرخ این اسکنرها صریح کند و تماس مداوم این پرتو با چشم ها هنگام کار با گوشی، باعث آسیب دیدن چشم ها.

شود درضمن تماس مداوم عدسی با نور ذیل قرمز قوی می تواند باعث آسیب دیدن عدسی شود؛ زیرا نور مادون قرمز باعث تکثیر دمای پروتئین موجود در عدسی، تارشدن آن و در نهایت ابتلای بی مانند به بیماری آب دروازه یا حتی از دست روبیدن بینیایی او می. شود همچنین نور مادون سرخ بخاطر نوزادان و افراد مبتلا بوسیله بلای ناگهانی صرع نیز می تواند به شدت خطرناک.باشد ضرورت استفاده از ذهن ای با ظرفیت

زیاد ذخیره سازی اطلاعات مربوط به ویژگی های عنبیه ی هر بی همتا و الگوهای دیجیتالی آن نیازمند حافظه ی زیادی.است وضعیت

راسته پیش بینی می شود مقدار بازار اسکنر عنبیه با مقدار نمو مرکب (سالانه میانگین نرخ رشد سالانه ای یک تنخواه گذاری که داخل دوروبر ای متجاوز از یک سال انجام می) شود با افزایش ۲۲ درصدی تا سال ۲۰۲۲ به یک میلیارد دلار. برسد درحال حاضر آمریکا بزرگ ترین راسته فناوری تشخیص عنبیه محسوب می شود و بیشترین رشد هم مربوط به بازار آسیا اقیانوسیه و بخش اشتی و درمان.

است دلایل رشد سریع بازار اسکنرهای عنبیه بوسیله شرح والا:هستند گسترش مصرف از اسکنر عنبیه تو گوشی های هوشمند و بخش های دولتیافزایش تقاضا بخاطر استفاده از این اسکنرها در وسایل الکترونیکیافزایش نگرانی های مرتبط با امنیتافزایش جعل

هویت البته عواملی قرین ناآشنا وجود داشتن افراد با این اسکنرها، هزینه های بالای استفاده از آن ها و آسیب پدیزبودن آن ها تا حدودی از رشد تند راسته این اسکنرها جلوگیری می.

بطی ء پاره اشتی و تداوی به دلایل زیر بیشترین رشد را درون شالوده ی استفاده از فناوری تشخیص عنبیه به خود اختصاص داده:است افزودن اهمیت معارفه نکته سنج بیماران و جلوگیری از سوءاستفاده از مفروضات آن هاتوسعه ی سیستم های تشخیص هویت چند لایه ایاهمیت محرمانه باقی ماندن اطلاعات انحصاری

بیماران آمریکا به دلایل زیر بزرگ ترین راسته اسکنرهای عنبیه محسوب می:شود وجود شریک شدن های مطرح در این بنیان درون آمریکا مشابه کراس مچ (تکنوجیس Cross Match Technologies که بوسیله HID Global همچنین شهرت)دارد ، اس آر ای (اینترنشنال SRI)International ، جمالتو ان (وای شرکت) (تالس Gemalto NY که به شرکت Tales Company نیز شهرت) دارد و آیریس ای (دی Iris)ID جدیت برای جمع آوری حجم گسترده ای از اطلاعات مرتبط با هویت آدم موجب تأمین امان قلمرو و زنهار عمومگسترش مصرف از اسکنر عنبیه در مرزهای

کشورآینده بوسیله دلیل اینکه تشخیص عنبیه دقیق ترین اسلوب نمره هویت زیست سنجشی محسوب می شود و همچنین بادرنظرگرفتن عواملی همچون تغییرنکردن عنبیه تا آخر زندگی سرعت بیشتر اسلوب امتیاز عنبیه نسبت بوسیله سایر روش ها و همچنین بهداشتی بودن آن احتمالا تو آینده بیش از وضع های دیگر تک استقبال راحتی می. گیرد بررسی ها مدلل کرده است که فناوری نمره عنبیه به عنوان یک راه متمایز تشخیص هویت زیست سنجشی، رشد قرص و سزاوار سرزنش توجهی داشته

است اگرچه تشخیص عنبیه برای اطلاع هویت، فناوری تقریبا نوظهوری محسوب می شود؛ اما مصرف از آن تو مملکت های مختلف به خصوص اشتی و تداوی درحال تکثیر است و باتوجه به افزودن موافقت هایی مشابه حوادث تروریستی، حمله های سایبری و دیگر فعالیت های غیرقانونی، عاری وسواس رشد این فناوری در آینده همچنین با سرعت بالایی بالایی ادامه خواهد. یافت کنترل دسترسی به اطلاعات نیز می تواند زمینه ی گسترش استفاده از اسکنر عنبیه در آینده را فراهم.درنگ بیشتر:بخوانید گلکسی اس 9 از ترکیب تشخیص چهره و عنبیه برای احراز هویت کاربرد می کندال جی سنسور عنبیه را با دوربین سلفی اختلاط می: کندسامسونگ امکان هک شدن اسکنر عنبیه گلکسی اس 8 در مصرف روزانه حیات ندارداسکنر عنبیه چشم گلکسی اس 8 برای تراکنش های مالی کاربردی می شودکدام روش برای باز کردن گلکسی اس 8 امن تیز

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]