هر آنچه باید درباره اسکنر عنبیه بدانید

admin دسته‌بندی نشده

ASعنبیهHAROOOON ی چشم انسان الگوهایی دارد که در هر بی همتا متفاوت هستند و حتی تو دوقلوها نیز یکسان نیست (البته داخل صورتی که دوقلوها همسان باشند و DNA آن ها کاملا یکسان باشد، الگوی عنبیه ی آن ها نیز کاملا یکسان است). جالب است بدانید حتی الگوهای عنبیه ی چشم عبث و چپ هر فرید همچنین با یکدیگر تفاوت دارند. از سوی دیگر عنبیه با افزایش سن هیچگاه تغییری نمی یواش و بوسیله دلیل اینکه که پلک ها، قرنیه و زلالیه ی چشم به نواخت از آن محافظت می کنند، به ندرت آسیب می بیند. طولانی این ویژگی ها این کالبد تحدید به فرد از بدن را بوسیله یکی از بهترین ابزارها برای وقوف هویت افراد تبدیل کرده است.

اسکنرهای نمره عنبیه یکی از پیشرفته ترین و کنجکاو ترین فناوری های امتیاز هویت محسوب می شود که در سال های اخیر به آن توجه اضافی شده است و می تواند تو زمینه های متنوع تک استفاده قرار گیرد. در ادامه این اسکنرها را از ابعاد مختلف مطالعه می کنیم. با مشاهده ی ویدیوی تحت می توانید تنها در مدت چند دقیقه به صورت طاسی با اسکنر عنبیه آشنا شوید.

دانلود ویدئوتعریف

اسکنر عنبیه یکی از فناوری های زیست سنجشی محسوب می شود که در آن از یک دوربین دیجیتالی با استفاده از امواج ذیل قرمز برای تصویربرداری از الگوهای تیره ی عنبیه که محتوی خطوط و رنگ های خاصی هستند و نمی توان آن ها را با چشم غیرمسلح دید، استعمال می شود. سپس نرم افزاری که موتور انطباق «Matching Engine» نامیده می شود برای رمزگشایی تصویر دربردارنده ی اطلاعات عنبیه و معادله آن با استاندارد ی ذخیره شده، به کار اندوهناک می شود.کتاب

تاریخچه نمره الگوهای اختصاصی عنبیه به گذشته ی زیاد دور باز می گردد. مردم یونان و مصر باستان در طالع بینی از این الگوها کاربرد می کردند. در سال ۱۹۳۶، سال ها قبل از اینکه فناوری تشخیص عنبیه ایجاد شود، چشم پزشکی آمریکایی بوسیله اشتهار فرانک برچ ایده ی تشخیص هویت مردم با استفاده از الگوهای عنبیه آن ها را مطرح کرد. در سال ۱۹۴۹ چشم پزشکی به صیت داگارت، به وجود الگوهای پیچیده داخل عنبیه و اختصاصی بودن آن ها بخاطر هر فرد (متشابه اثر انگشت) پی برد؛ در سال ۱۹۵۳ نیز دکتر آدلر در تاریخچه خود تحت نشانی فیزیولوژی چشم (Physiology of the Eye) با اشاره به نظرات دکتر داگر، موضوع اختصاصی بودن الگوهای عنبیه ی چشم داخل هر فرد و امکان تصویربرداری از آن برای تشخیص هویت به جای اثر انگشت را مطرح کرد.

تو سال ۱۹۸۱ دو چشم پزشک آمریکایی یعنی طبیب لئونارد فلام و آرام سفیر، ترانه داشتند از الگوهای عنبیه بخاطر تشخیص هویت مصرف کنند؛ ولی هیچ اسلوب و الگوریتمی بخاطر عملی کردن این فناوری وجود نداشت. البته این دو پزشک داخل سال ۱۹۸۷ موفق شدند پنتنت مفاهیم پایه این این فناوری را ثبت کنند. اختتام داخل سال ۱۹۹۴، جان داگمن، بنیان گذار فناوری تشخیص عنبیه به شکل امروزی، پنتنت الگوریم تشخیص عنبیه را ثبت کرد.

جانداگمن، مبنا گذار فناوری تشخیص عنبیه

این الگوریتم در دهه ی ۱۹۹۰ بخاطر ابتدایی بار تجاری سازی شد و داخل سال ۱۹۹۶ بخاطر مقدماتی وعده اسکنر عنبیه بوسیله عنوان روشی برای تشخیص هویت زندانیان مورد آزمایش قرار گرفت. از دیگر رویدادهای عمده در تاریخچه فناوری اسکن عنبیه می توان به مجهز شدن مایه های خودپرداز  شهر هیوستون آمریکا بوسیله اسکنرهای عنبیه در سال ۱۹۹۹، تجهیز دو فرودگاه بین المللی شارلوت داگلاس در آمریکا و فرودگاه فلوگهافن در آلمان به اسکنر عنبیه بخاطر اولیه بار در جهان داخل سال ۲۰۰۰ و تجهیز فداکار از فرودگاه های انگلستان از جمله فرودگاه های هیترو، گاتویک، بیرمنگام و استانستد لندن به اسکنر عنبیه و استفاده ی اختیاری مسافران از این فناوری بخاطر جلوگیری از انتظار طولانی در ردیف های بررسی گذرنامه در سال ۲۰۰۶، تجهیز ابتدایی وسیله خودپرداز به اسکنر عنبیه در سال ۲۰۰۹ و عرضه ی ابتدایی گوشی هوشمند مهیا به اسکنر عنبیه یعنی فوجیتسو ان ایکس اف- ۰۴ جی (Fujitsu NX F-04 G) G در سال ۲۰۱۵ اشاره.

 کرد الگوریتم جان هاگمن که از قابلیت نمره آنی افراد با رمزگشایی الگوهای تصادفی قابل مشاهده درون عنبیه چشم در فاصله ی صریح برخوردار است، تا سال ۲۰۱۵ برای موارد گوناگونی تک استعمال قرار می.گرفت ساختار، عملکرد و

انواع مقاله ی:مرتبط نحوه عملکرد اسکنر عنبیه چشم گلکسی نوت 7 چگونه خواهد

بود؟ اسکنر عنبیه مجهز بوسیله یک دوربین دیجیتال است که با استفاده از نور عادی و نورمادون (قزل با استعمال از امواج تحت قرمز، الگوهای چشم های دارای ته رنگ تیره نسبت بوسیله زمانی که از نور معمولی استعمال می شود، بهتر مشخص می) شوند تصویری با وضوح پشته از عنبیه می (گیرد در هنگام تصویربرداری عنبیه باید در جای مناسبی صبر گیرد تا دوربین استوار روی آن فوکوس). کند سپس اسکنر از الگوهای تشخیصی برای اسکن الگوهای عنبیه و مطابقت آن با الگوهای ذخیره شده در گیرایی داده ها استفاده می. بطی ء برخلاف تصور جمله مردم و آنچه که تو فیلم های هالیوودی نمایش داده شده است، هیچ یک از اسکنرهای عنبیه از اشعه ی لیزر بخاطر اسکن و وقوف عنبیه استعمال نمی.

کنند عنبیه ی هر انسان ۲۴۰ انفراد عام

دارد در کود ی تطبیق الگوها با یکدیگر، سیستمی کامپیوتری برای بهینه سازی تخیل برخی از جزئیات مانند سایه ها، سرنوشت های پوشیده شده با پلک ها، قسمت هایی که نور را بازتاب کرده اند و نیز مژه ها حذف و تقریبا ۲۴۰ انفراد منحصر به بی همتا خبر می (شوند تقریبا پنج برابر نقاط مقایسه که در اسکنرهای جای پا). انگشت بعد این ویژگی های که برای هر چشم عام هستند، به یک عدد ساده ی ۵۱۲ رقمی که کد عنبیه نام دارد، تغییر می شوند و تو سندیت داده در کنار اسامی افراد و دیگر اطلاعات آن ها ثبت می. شوند فرایند ثبت الگوهای عنبیه که برای کاربرد از اسکنر ضروری است، به قیافه خودکار عمل می.

شود داخل طی پردازش اطلاعات، یواش افزار پردازنده سعی می کند عنبیه را با ترسیم دو دایره از سایر قسمت های چشم استثنا کند؛ یکی از این راه اندازی ها در سرنوشت تویی (عنبیه مرز بین مردمک و) عنبیه و دیگری در لبه ی بیرونی بین عنبیه و سفیدی چشم ترسیم می. شود قسمت داخلی بوسیله آسانی امتیاز داده می شود؛ از طرف در مرز بین عنبیه و مردمک، تغییری تصادفی در فروغ ایجاد می. شود بخاطر تشخیص لبه ی قلب همچنین از فرایند مشابهی استعمال می شود که البته به برهان اینکه ممکن است پلک ها کمی از عنبیه را بپوشانند، تشخیص لبه ی قلب بخشی دشوارتر.

است در وهله ی بعدی اسکنر الگوی قسمت های تاریک و علنی عنبیه را با استعمال از فیلتر میان (گذر فیلتری به فرکانس های محدوده ی خاصی اجازه ی عبور می دهد و مانع گذر فرکانس های خارج از محدوده می) شود رک می. یواش در این فرایند فیلتر در صورتی که تقدیر ویژه بیش از نمونه مشخص شده فاحش باشد، با عدد ۱ و در غیر این صورت با عدد ۰ هویدا می کند و سپس کد عنبیه دیجیتالی و اختصاصی با معاون معادله های ریاضی خلق می. شود این کد بوسیله ندرت در دو چشم مستوی می.شود در بار ی مربوط باینده دوایر متحد المرکز و خطوط شعاعی که همه ی آن ها به یک خال ختم می شوند، بخاطر تشخیص تقدیر مورد نظر بخاطر تجزیه و تحلیل، بوسیله تصویر افزوده می. شوند با این فقره ویژگی های کلیدی عنبیه با دقت اوج رک و در فضایی دوبعدی با یکدیگر مقایسه می. شوند پرتو کم خواه بسیار باعث انبساط و فشردگی مردمک می شود؛ ولی این اتفاق هیچگاه تغییری تو الگوهای عنبیه ایجاد نمی نرم و اسکنر در این طور شرایطی همچنین می تواند فرمان خود را به درستی انجام.دهد

کاربردها کاربرد حقیقی اسکنر عنبیه تشخیص هویت است و می توان در زمینه ها و شیوه های مختلفی از این نبوغ کاربرد کرد که داخل ادامه فدایی از آن ها را شرح می.دهیم نمره هویت

ملی با به کارگیری اسکنرهای عنبیه می توان در کشورهایی که در آن ها از کد ملی برای خبر شهروندان استفاده می شود، از عنبیه به جای کد استفاده. کرد از مزایای بهره گیری از این وضع برای تشخیص هویت شهروندان می نبوغ بوسیله جلوگیری از جعل هویت ملی، وقوف هویت نکته سنج و نوک تیز داخل رأی گیری ها، دسترسی آسان به سوابق فرید و تسهیل باهم اتحاد کردن اداره های دولتی با یکدیگر برای ادغام، تأیید و حفظ اطلاعات شهروندان اشاره. کرد در هند شهروندان تو پروژه ای درحال اجرا دامن نشانی (ادهار) Aadhaar که مبصر ترین پروژه ی معارفه هویت با فناوری زیست سنجی تشخیص هویت داخل سراسر جهان است، می توانند به صورت داوطلبانه هویت را با استفاده از نحو های زیست سنجی تشخیص (هویت از یکسره فناوری نمره) عنبیه ثبت و کد شناسایی ۱۲ رقمی اختصاصی خود را دریافت. کنند تشخیص هویت فرودگاه ها و مرزبانی

ها در چند فرودگاه جهان از اسکنر عنبیه که دقیق ترین و پیشرفته ترین روش نمره هویت مسافران است، برای شناسایی هویت مسافران استعمال می. شود به عنوان مثال در فرودگاه های بزرگ و واقعی کانادا از این فناوری داخل بر روش قدیمی احراز (هویت بررسی اسناد توسط) مأموران بخاطر دیر کردن شناسایی مسافران تو سرنوشت گمرک فرودگاه استفاده می. شود این سیستم ابتدا در فرودگاه های شهرهای ونکوور، هلیفکس، تورنتو و مونترال اجرا و آزمایش شد و در سال ۲۰۰۵ در فرودگاه های کلگری، ادمونتون و وینپینگ همچنین مورداستفاده قرار. گرفت فرودگاه هیترو لندن همچنین از این فناوری بهره می برد و تنها مسافرانی که الگو های عنبیه آن ها در پایگاه داده ی مرکزی ثبت شده باشد و اسکنرها آن ها را وقوف کنند، رخصت ی گذر از گیت ها را.

دارند در برخی از مبادی ورودی هلند نیز برای دیر کردن تشخیص هویت مهاجران از اسکنر استفاده شده. است درضمن برخی از ورودی های مرز بین آمریکا و کانادا نیز بخاطر تسهیل گذر شهروندان این دو کشور، مهیا بوسیله اسکنرهای عنبیه مجهز شده. اند همچنین درون سال ۲۰۰۴ عرفی تحت عنوان شیوه اصلاحات اطلاعاتی و جلوگیری از (تروریسم Intelligence Reform And Terrorism Prevention) Act تصویب شد که در آن کاربرد از گونه تشخیص عنبیه درون میان سایر روش های زیست سنجشی توصیه شده.است امور مالی و

بانکداری با استعمال از اسکنر عنبیه دیگر نیازی به استعمال از سیستم های مبتنی بر ورود گذرواژه یا پین کد خواه روش های باستانی زمان بر برای نمره هویت افراد برای ادا امور مالی. ازاله سامسونگ چند سالی است که امکان دسترسی به اپلیکیشن های بانک داری همراه با استفاده از اسکنر عنبیه را برای کاربران حاضر به این اسکنر مهیا کرده است که می تواند کارهای مثل واگذاری پول را آسان.

کند درضمن دستگاه های خودپرداز فدایی از بانک های سئول نیز مجهز به اسکنر عنبیه. هستند بانک بازرگانی اردن همچنین این امکان را برای مشتریان خویشتن فراهم کرده است که کامل معاملات مالی خود را با تنها با اسکن عنبیه و بدون نیاز به ارائه ی کارت شناسایی، ایفا. دهند با تجهیز دستگاه های خودپرداز و POS به اسکنر عنبیه، نگرانی ها درمورد دریافت کپی از کارت با دستگاه های کپی کارت های مغناطیسی خواه دستیابی افراد شیاد به رمز کارت با دستگاه های (اسکیمر مایه هایی با شباهت زیاد بسیار به صفحه مفتاح خود وسیله های خودپرداز که هنگام استعمال افراد از آن ها برای بیدار کردن رمز کارت، اشاره کارت را دراختیار هکرها قرار می) گیرد از بین می. جوی وسیله های POS حاضر به اسکنر عنبیه می توانند خرید را غصه مرده.

 کنند استعمال از این فناوری باعث می شود بانک ها به جای صرف کردن ثانیه بخاطر نمره هویت مشتریان خود، بیشتر روی عرضه ی خدمات بهتر و گسترده تیز تمرکز. کنند درضمن روزی گیری از اسکنر عنبیه می تواند داخل افزایش امنیت بانکداری اینترنتی نیز نقش مهمی داشته.

باشد افراد دارای کارت های هوشمند دربردارنده ی الگوهای دیجیتالی عنبیه ی چشم نیز می توانند عاری نیاز به واردکردن رمزعبور از مایه های خودپرداز یا وسیله های POS برای انجام امور مالی یا صیقلی پول استفاده.کنند سلامت و

درمان با کاربرد از اسکنرهای عنبیه می استعداد از سوءاستفاده و دستیابی بوسیله اطلاعات بیماران و کپی آن ها داخل باهم اتحاد کردن های بیمه و بیمارستان ها جلوگیری. کرد درضمن این فناوری می تواند بوسیله خلق روش های درمانی بهتر بخاطر بیماران نیز معاون. کند استفاده از اسکنر عنبیه زمینه ی تسهیل و افزودن دقت نمره هویت بیماران داخل ماخذ های مختلف را فراهم می کند که شامل موارد عرشه می:شود پسند بیماربررسی سوابق داروییتعیین نوبت پزشکدریافت دارو در داروخانهآزمایش خوندرمان بیمار خواه انتقال او بوسیله بخش های مختلفتکرار فرایندهای درمانیتعیین دستور کار ی معاینه گرداگرد ای وضعیت بیمار و زمان بندی آندریافت کارت بیمهتشخیص مصیبت با اسکن عنبیه از نظر علمی ثابت نشده

است درضمن با مصرف از این فناوری می توان دسترسی به فداکار از بخش های حساس و مهم درمانگاه یا مفروضات بیش عمده و حیاتی را عزب برای افراد مجاز امکان پذیر. کرد درکل استفاده از اسکنرهای عنبیه فعالیت ها و خدمات بیمارستانی را بی نقص می کند و کیفیت، کارایی و تاثیرگذاری آن ها را افزایش می. دهد درضمن افراد مبدع «تکنیک تجسس ی عنبیه یا» Iridology که یکی از متد های طب جایگزین است، مدعی هستند می توان با وارسی عنبیه، بیماری ها را تشخبص دهند؛ ولی این ادعای آن ها هنوز ثابت نشده.است حفظ امنیت

عمومی تقریبا همه ی ما می دانیم که در برخی از سازمان های پلیس بخاطر خبر و تعاون مجرمان یا مطالعه سوءسابقه ی آن ها از اسکنرهای اثر انگشت استفاده می شود؛ اسکنرهای عنبیه نیز می تواند چنین کاربری داشته. باشند درضمن با استفاده از این فناوری می قابلیت از ورود تروریست ها به داخل قلمرو و ایجاد فجایع ناگوار بعد از آن نیز جلوگیری.

کرد در استرالیا طرحی با هزینه ی  ۱٫۸ میلیون دلار اجرا شده است که امکان تشخیص هویت زندانیان زندان های تحت نظارت موسسه خدمات اصلاحی ده نیو ساوت لنز با اسکنر معلول انگشت و عنبیه را فراهم می.بطی ء شناسایی افراد در محیط های

آموزشی اسکنرهای عنبیه می توانند در هوا های آموزشی برای خبر دانش آموزان برای مواردی همچون پیشگاه و غیاب دانش آموزان درون کلاس، تالار غذاخوری، کتابخانه، صیقل خرج ی سرویس حمل ونقل، مایه های اغذیه فروشی و همچنین کنترل دسترسی افراد به معلومات استفاده کردقفل های

هوشمند به رطوبت قفل های هوشمند فراهم به حسگر عنبیه ارائه شده است که مقیاس خطای آن ها یک در  ۱٫۵ میلیون است و می تواند امنیت منازل شما را تا مدل زیادی افزایش. دهند برخی از این قفل ها قادر هستند افراد درون حال حرکت خواه افرادی را که فاصله ی یدکی با قفل دارند، نیز وقوف. کنند از دیگر فردی های این قفل ها می توان بوسیله موارد مافوق اشاره:  کرد امتیاز تعداد شایان توجه افراد در هر دقیقهمقاومت داخل موافق تلالو خورشید، باران و دمای خیلی کم یا بی نهایت (بسیار مدل ای از این قفل ها قادر است درمحدوده دمای سلبی ۴ تا مثبت ۶۵ درجه سانتیگراد کار) کند نصب و مصرف ی آسانقابلیت کاربرد از چند قفل به رخ شبکهقابلیت تنظیم براساس قد افرادنیاز نداشتن به کلید، کارت یا ریموتصفحه ی لمسیامکان ثبت الگوهای عنبیه ی افراد درون ذهن ی زیاد بدون نیاز به مایه دیگردستگاه های حضور و

غیاب همه ی ما می دالنیم که سیستم های محضر و غیاب قدیمی مثل وسیله های کارت زن معایب زیادی دارند؛ مثلا ممکن است روزی فراموش کنید کارت خود را همراه تان ببرید خواه شخصی به جای شخص دیگری کارت بزند و هیچ کس متوجه این تخلف. نشود دستگاه های محضر و غیاب و کنترل تردد مجهز به اسکنر تشخیص هویت زیست سنجشی مانند حسگر پی انگشت و اسکنرعنبیه می تواند جایگزین بسیار انعام برای این دستگاه ها.باشد دستگاه های آستان و غیاب مجهز به اسکنر عنبیه جایگزین منت بخاطر دستگاه های کارت عیال قدیمی

است استعمال از این مایه ها نیازمند کارت نیست و تنها با نگاه کردن با وسیله می توانید زمان دقیق جناب خویشتن در نگرش فرمان و خروج از آن را ثبت. کنید درضمن دستگاه های مهیا به این فناوری می توانند از بور ی ۳۵ تا ۴۵ سانتی متری نیز عنبیه ی شما را نمره دهند و لازم ازاله شیوه خود را کاملا نزدیک آن.

بگیرید از دیگر مزایای این دستگاه ها می توان به امکان استفاده از هوا های مختلف؛ از مکان های منزه گرفته تا جا های چرک و آلوده مثل معادن، اندازه های متنوع و بهداشتی وجود داشتن آن ها به دلیل وابستگی نداشتن دست با این مایه ها رمز.

کرد به برهان اینکه این دستگاه ها حاوی اطلاعات مهمی هستند، باید طوری نصب شوند که ربودن آن ها به هیچ وجه امکان پذیر. نباشد این وسیله ها که فداکار از آن ها قادر هستند درون یک ثانیه عنبیه ی شما را اسکن کنند، می توانند برای کنترل دسترسی به معلومات همچنین مصرف. شوند در ویدیوی زیر نمونه ای از این مایه ها را  مشاهده کنید که می تواند با کابل خواه بدون سیم به اینترنت همواره شود و از کیت توسعه ی یواش ادوات جهت تکثیر قابلیت های بیشتر بوسیله دستگاه و استحکام عملکرد آن در کنترل دسترسی به داده ها نیز برخوردار.

است دانلود ویدئوقابل استفاده درون ابزار

پوشیدنی شرکت (فیدلیس) Fidelys نخستین شایسته کردن هوشمند مجهز به اسکنر عنبیه دنیا را ارائه کرده. است با استفاده از اسکنر عنبیه این زمانه هم می توانید بدون نیاز به واردکردن گذرواژه قفل آن را باز کنید و بی قراری می توانید از آن برای ورود به سایت هایی که قبلا یک جنین گذرواژه ی خود را در آن ها ثبت کرده اید و همچنین پرداخت موبایلی نیز استفاده کنید بوسیله دلیل اینکه این روزگار از جهیز عامل های اندروید، iOS، ویندوز، مک او اس و لینوکس پشتیبانی می کند، می قابلیت اپلیکیشن های این سیستم عامل ها را رمزگذاری و دسترسی بوسیله آن ها را تنها با کاربرد از اسکنر عنبیه امکان پذیر.

کرد اسکنر عنبیه می تواند در هدست های واقعیت مجازی و عینک های واقعیت افزوده جهت نمره کاربران و اعمال تنظیماتی که خلق کردن کرده اند و افزودن دقت فناوری دنبال کردن حرکات چشم، ارتکاب صیقل های موبایلی، ادخال بوسیله گوشی و کامپیوتر با استفاده از عینک واقعیت مجازی وشناسایی (یگانه شناسایی هویت کاربر برای دسترسی به بطی ء افزارهای کامپیوتری خواه وب سایت های) کنف به کار پژمرده شود؛ درضمن اپلیکیشن های واقعیت مجازی می توانند تو اپلیکیشن های واقعیت رمزی نیز برای شناسایی کاربران و ایفا پرداخت های موبایلی نیز استفاده شوند؛ البته اسکنری که در این گجت ها مصرف می شوند؛ طی عزاداری چشم به پیرامون و نیز منبسط شدن مردمک هنگام بازتاب نور به آن، نیز عنبیه را شناسایی و اسکن. درنگ استفاده از اسکنر عنبیه داخل

خودرو این اسکنر می تواند داخل بسرنوشت شوم دچار کردن های مختلف خودرو مثل آینه جلو، سیلندر پیاده شدن راننده و فرمان خودروها نصب و برای اعمال تنظیمات شخصی ایجاد شده از سوی راننده، استفاده از فناوری پرداخت تو خودرو، وحدت خودرو با افزار اینترنت اشیا و رمزگذاری شبکه ی درون خودرو استفاده. شود نیز با ادغام اسکنر عنبیه با سیستم کنجکاو امتیاز مکان مردمک چشم و لبه های پلک، در عارض خواب آلوده وجود داشتن شوفر می نبوغ این موضوع را امتیاز و بوسیله شوفر هشدار.داد مصرف از عنبیه داخل گوشی های

هوشمند اسکنرهای عنبیه اولیه به دلیل برخورداری از لنزها و حسگرهای بزرگ، حجیم و بزرگ بودند؛ ولی با ساخت میکرو لنزها و میکرو حسگرها و ایجاد تغییراتی روی آن ها ازسوی شریک های سازنده ی گوشی، امکان پیدایش اسکنرهای عنبیه در اندازه کوچک و کاربرد از آن ها در گوشی ها فراهم (شد امروزه حتی لنزها و حسگرهای دارای پنجره ی دیافراگم کوچک نیز می توانند بخاطر اسکن عنبیه استفاده). شوند به طور طاسی می توان گفت اسکنر عنبیه در گوشی های هوشمند برای موارد ذیل تک استفاده قرار می

گیرد نصیب مندی از فناوری صیقلی موبایلی با استفاده از پروتکل (فیدو پروتکل های ایجادکننده ی وضع های احراز هویت جدید که وابستگی بوسیله گذرواژه در آن ها کاهش داده شده) است باز کردن قفل گوشی و جلوگیری از نفوذ هکرها به گوشی رمزگذاری پوشه ها، فایل ها، ایمیل هااجرای اپلیکیشن هاافزایش امنیت وسایل متنوع اینترنت اشیا ازجمله خودرو، گجت های پوشیدنی، گوشی های هوشمند، افزار خانه ی هوشمند و سایر.موارد فهرست گوش های مجهز بوسیله اسکنر عنبیهسامسونگگلکسی نوت 9گلکسی اس 9گلکسی اس 9 پلاسکلکسی اس 9 اکتیوگلکسی نوت 8گلکسی اس 8گلکسی اس 8 پلاسگلکسی اس 8 اکتیوگلکسی نوت 7نوکیانوکیا A1 پلاسلومیالومیا ۹۵۰ ایکس اللومیا·۹۵۰فوجیتسو فوجیستو ان ایکس-اف ۰  4 جیویووویوو ایکس ۵ پروبلوبریبلوبری.S5 5تی سی ال تی سی ال 560ال وای افال وای اف ارث (2 LYF Earth)

2 به برهان اینکه از میان گوشی های سامسونگ درمیان گوشی های ذکرشده از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، نحوه ی مصرف از اسکنر عنبیه ی این گوشی ها مراحل عرشه را بوسیله ترتیب متعاقب.کنید دخول به جزء Biometrics and Securityانتخاب گزینه ی Irisesواردکردن پین کد یا گذرواژه خواه الگوانتخاب گزینه ی Continueثبت الگوهای (عنبیه داخل هنگام اجرا این کار، گوشی را تو بور ی ۲۵ تا ۳۵ سانتی متری از گوشی بگیرید و گوشی را طوری تنظیم کنید که چشم های شما دقیقا تو دایره های نمایش داده شده، قرار بگیرد و اگر عینکی هستید ترجیحا عینک خود را) بردارید تو صورت نمایش ی دستورالعمل های دیگر، آن ها را همچنین قفا).کنید فعال کردن گزینه های Iris (unlock بازکردن قفل)گوشی ،-Screen on iris (recognition بازکردن قفل گوشی بلافاصله پس از فاش شدن صفحه نمایش عاری نیاز به سوایپ کردن روی) آن و گزینه ی Stay on Lock (screen نمایش ورقه ی لاک اسکرین پس از بازشدن قفل) گوشی را فعال.

کنید برای غیرفعال کردن اسکنر عنبیه، دوباره بیدار پاره Remove iris data شوید و پس از ورود بوسیله Irises در قسمت Biometrics and security و واردکردن پین کد خواه گذرواژه، گزینه ی Remove iris data را برگزینی.

کنید: توجه فداکار از کاربران فرض می کنند که پردازش شمایل گرفته شده از عنبیه و الگوریتم های مورداستفاده برای بررسی و تطابق آن ها با استاندارد های ذخیره شده، باعث درگیرشدن رم و پردازنده به مدل زیاد و افزایش استفاده باتری می شود؛ ولی چنین تصوری کاملا غلط.است جدیدترین فناوری هافناوری HONGBOG Iot AI

Healthcare شرکت هانگ (باگ) Hongbog با ارائه ی فناوری جدیدی تحت عنوان HONGBOG Iot AI Healthcare چیره شده است با اختلاط سه فناوری اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و اسکن عنبیه، عمل بسیاری از روزهای رومزه با مصرف از گوشی هوشمند را بخاطر کاربران تسهیل. کند این کارها به تطویل دون: هستند نمره وضعیت سلامتی داخل همان ثانیه و پیشنهاد لول های ورزشی و رژیم غذایی روزمره زیبنده با وضعیت جسمانی هر فرد بخاطر گشایش یا حفظ سلامتیبازکردن در جعبه پستی از گونه دور جهت ستاندن مرسوله ی پستی هنگامی که کسی تو ساختمان آستان ندارد و بسته شدن در آن پس از قرارگرفتن مرسوله درون صندوق پستیبازکردن از راه (دور جلوگیری از دستیابی هکرها به گذرواژه ی قفل داخل با استعمال از سیستم امنیتی هوشمند هانگ)باگ کنترل از طرز دور افزار شوهردار متصل بوسیله اینترنتکنترل دوربین های امنیتی و حسگرهای دمای همواره بوسیله (اینترنت کنترل دما با گوشی با استفاده از سیستم کنترل هوشمند) دما و همچنین کنترل حیوانات خانگی با دوربین های امنیتیاسکن عنبیه ی حیوانات خانگی موجب یافتن صاحب آن ها هنگامی که گم می (شوند چنانچه صاحب حیوان عنبیه ی سبع را اسکن و ثبت کند، داخل صورتی که فرد دیگری عنبیه ی او را با اپلیکیشن هانگ باگ برای شناسایی هویت با اسکنر عنبیه اسکن کند، می تواند کامل داده ها مرتبط با سبع را مشاهده)کند کنترل از راه دور خودروهای خودران با اسکن عنبیه ی صاحب خودرو در مواقع اضطراریتشخیص وضعیت جسمانی در همان لحظه و گزارش طولانی وضعیت بوسیله پزشکتشخیص هویت پزشک بخاطر ورود بوسیله حجره عمل در زمانی که تشخیص هویت تشخیص هویت با اسکنر معلول انگشت امکان پذیر.

حلق اگر گوشی کاربری فراهم به اسکنر عنبیه نباشد، می تواند با اتصال اسکنر عنبیه هانگ بانگ مافوق عنوان’HONBOG s Mobile Single به گوشی از سر پورت میکرو USB، از این فناوری کاربردی بهره مند. شود با تماشای ویدیوی زیر بیشتر با این فناوری آشنا.

شوید دانلود ویدئواسکنرهای عنبیه

USB اگر می خواهید بخاطر خبر هویت خود یا سایر افراد از فناوری تشخیص عنبیه استفاده کنید و دستگاه یا سیستم شما فاقد اسکنر عنبیه است، می توانید با مصرف از اسکنرهای اسکنرهای عنبیه USB که از امن بسیار بالایی برخوردار هستند و نصب و کاربرد از آن ها همچنین بسیار ساده  است، از این فناوری نصیب مند. شوید از دیگر ویژگی های این اسکنرها می توان به استعداد رمزگذاری اسکنر، امکان استفاده از گذرواژه درکنار اسکن چشم و امکان استفاده  از آن ها بخاطر سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و اندروید اشاره کرد؛ البته طبیعتا انفراد های این اسکنرها بوسیله مدل و شرکت سازنده ی آن ها بستگی.دارد اسکن عنبیه از فاصله ی ۱۲

متری پژوهشگران آمریکایی به فناوری جدیدی بخاطر اسکن عنبیه از بور ی ۱۲ متری مشت یافته اند که با مصرف با آن می نبوغ عنبیه ی افراد را حتی از آینه بغل خودروها نیز اسکن. کرد این فناوری می تواند بوسیله مایه تسلی ترین روش ممکن بخاطر امتیاز هویت افراد یا بهترین روش شناسایی مجرمان از سوی (پلیس در صورتی که این فناوری داخل اصالت پاسبان استراحت گیرد، مجرمان حتی با ترفند تغییر چهره نیز نمی توانند نیروهای پلیس را فریب!)دهند کارت های هوشمند حاوی اطلاعات الگوهای

عنبیه بوسیله تازگی کارت های هوشمندی ایجاد شده است که می توان مفروضات الگوهای عنبیه را روی آن ها پس انداز. کرد با کاربرد از این کارت ها دیگر لازم ازاله خودتان مقابل اسکنر بایستید و می توانید تنها با گرفتن کارت روبروی آن، اطلاعات لازم را تو  وارستگی اسکنر قرار.دهید ارسال اطلاعات عنبیه با

بلوتوث باهم اتحاد کردن آی (لاک) EyeLock فناوری جدیدی ایجاد کرده است که ارسال الگوهای دیجیتالی عنبیه از فاصله ای درحدود  ۳٫۶ متر با اسکنر از قاعده بلوتوث را فراهم می کند؛ البته پس از ارسال اطلاعات بوسیله اسکنر، فرید باید یک وهله به اسکنر نگاه کند تا هویتش معارفه شود؛ نکته ی جالب این مکان است که این اطلاعات که EyeLock ID نامیده می شود، مدت کوتاهی پس از شناسایی هویت فرد، از حافظه ی اسکنر پاک می.

شود درضمن این مشارکت اسکنرهایی تولید کرده است که قادر هستند به فراغت در تبلت ها و گوشی ها به کار گرفته. شوند از ویژگی های شاخص این اسکنرها می قابلیت بوسیله موارد زیر رمز: کرد ارج تطابق نادرست یک در  ۱٫۵ میلیون و بها حاضر بودن تطابق نادرست کاملا سزاوار سرزنش (قبول کمتر از دو).

درصد: توجه هر دو شاخص علامت دهنده ی خطای اسکنر در هنگام اسکن عنبیه است؛ با این تفاوت که شاخص مقدمه مربوط بوسیله زمانی است که اسکنر ویژگی را به خبط به عنوان کاربر اصلی تشخیص دهد و شاخص دوم بیانگر ناتوانی اسکنر در امتیاز کاربر حقیقی و تطابق الگوی عنبیه ی او با الگوی ذخیره شده در شان داده.است قابلیت دو وعده اسکن عنبیه برای هر (فرید نبوغ)اختیاری جهیز پرعضله تشخیص زنده بودن فردحذف و بازیابی معلومات در ذهن ی سیستماستاندارد رمزگذاری پیشرفتهقابلیت نمره عنبیه از پشت عینک های طبی و اکثر عینک های آفتابیعملکرد بدون دشوار در پرتو خور و پیچیدگی شبتشخیص بی نظیر تو کمتر از یک ثانیهسازگاری با سیستم عامل های اندروید، iOS، ویندوز و لینوکسعرضه همراه با درنگ

ادوات مزایا و

معایب اگرچه زمان زیادی از ساخت اسکنرهای عنبیه نمی گذرد؛ اما کارایی و توانایی های بالقوه آن ها کاملا ثابت شده است و می توانند آینده ی وضع های تشخیص هویت زیست سنجشی را از آن خود کنند؛ البته این اسکنرها بی نقص نیستند و معایبی دارند که قابلیت ها و مزایای آن را مافوق تأثیر سلبی قرار می.دهند

امنیت تردیدی نیست که اسکنرهای عنبیه یکی از امن ترین سیاق ها برای تشخیص هویت محسوب می. شوند همان طور که گفتیم از هر ۱٫۵ میلیون اسکن، تنها تو یک مورد امکان فریب نوشانیدن اسکنر حیات دارد؛ بنابراین این اسکنرها تقریبا غیرقابل نفوذ هستند و هک آن ها بسیار سخت (است البته غیر ممکن)نیست ؛ درضمن این اسکنرها با قابلیت نمره حرکت عنبیه، حی بودن فرد را نمره می دهد و تو صورتی که عنبیه هیچ حرکتی نداشته باشد، اسکنر ارتکاب نمی. نرم گمان یکسان بودن الگوهای اسکن عنبیه درون دو فرد، یک بوسیله ۱۰ به توان ۷۸.است هک اسکنر عنبیه با عنبیه فرد مرده امکان پذیر

نیست بهداشت بالابرخی از افراد تصور می کنند با کشتن یک فرد ودرآوردن گویایی ی چشم او می توانند اسکنرهای عنبیه را نیرنگ! دهند اما این طور کاری امکان پذیر نیست؛ زیرا وقتی خون موجود در چشم تخلیه می شود، ماهیچه های عنبیه فلج و مردمک به نمونه زیادی وسیع می شود و بخش زیادی از عنبیه را می پوشاند؛ بنابراین ظن تشخیص عنبیه توسط اسکنر کاهش رک می. کند در پژوهش های مرتبط با این موضوع، مشخص شده است که فریب دادن اسکنر با بی همتا مرده تنها چند دقیقه پس از مرگ او امکان پذیر است؛ البته احتمال بیش بخشی برای هک شدن اسکنر به این روال وجود.

دارد ارتباط نداشتن مردم با اسکنر جهت شده است فناوری تشخیص عنبیه بوسیله روشی بهداشتی برای تشخیص هویت دگرگونی. شود استفاده از این  اسکنر درون بیمارستان ها بخاطر نمره بیماران و جمعی می تواند از ازدحام باکتری ها و میکروب ها و داخل نهایت انتقال بلای ناگهانی مسری خواه حتی عفونی جلوگیری.کند

مداقه تو آزمایش وارسی دقت اسکنر عنبیه از سوی سازمان ملی فناوری و استانداردهای آمریکا، مشخص شد که دقت این اسکنرها بین ۹۰ تا ۹۹ درصد متغیر. است داخل این آزمایش ۹۲ الگوریتم متنوع معارفه عنبیه تک ارزیابی صبر گرفت و شمایل اسکن شده از عنبیه ی افراد با الگوهای موجود در موجودی داده ای که دربردازنده ی الگوهای عنبیه  ۲٫۲ میلیون نفر بود، معادله داده. شد درضمن همان طور که گفتیم معیار خطای این اسکنرها بسیار کم و کمتر از دو (درصد  ۱٫۸) درصد است؛ حتی استفاده از عینک و لنز بی قراری هیچ خللی تو عملکرد آن ها خلق کردن نمی.

کند حجم بیش فردی های عنبیه که پیاده شدن هر فرید کاملا اختصاصی است و اسکنر با اسکن عنبیه به آن ها دست می بابد، همچنین باعث شده این اسکنرها دقت بسیار بیشتری نسبت به سایر فناوری های تشخیص هویت داشته.

باشد مدتی پیش درون مرز امارات متحده ی عربی که از اسکنرهای عنبیه برای تشخیص هویت مصرف می شود، سیستمی برای جلوگیری از ورود کارگران غیرقانونی ایجاد شد؛ بوسیله همین دلیل برخی از افراد تصمیم گرفتند با استعمال از قطره ی گشادکننده ی مردمک، عنبیه ی خویشتن را تنگ تیز کنند تا سیستم خطا دهد و آن ها بتوانند بدون شناسایی شدن با اسکنر عنبیه، وارد کشور شوند؛ اما جهیز تشخیص دهنده ی نسبت عنبیه به قطر مردمک، نافرمانی آن ها آشکار!کرد امکان استفاده اسکنر در میزان

فراخ اسکنر عنبیه شبیه سایر وضع های زیست سنجشی احراز هویت می تواند بوسیله صورت عریض استعمال. شود پروژه ی Aadhaar، اطلاع هویت ۱۰۰ هزار مهاجر سوری در اردن و  ۱٫۴ میلیون مهاجر تو اوگاندا، تنها یک میزان از استفاده ی گسترده از اسکنر عنبیه محسوب می.شود

سرعت فدایی از اسکنرهای عنبیه قادر هستند تنها در مدت ۳۰ میلی لحظه شمایل عنبیه را تحلیل و رمزگشایی. کنند سرعت بالای رمزگشایی و تطابق الگوهای اسکن شده و ثبت شده با یکدیگر سبب شده است این روش ۱۵ تا ۲۰ برابر سریع تر از سایر فناوری های زیست سنجشی برای تشخیص هویت. شود کچل فرایند تشخیص عنبیه بین یک تا سه گانه نفس طول می.کشد متناسب استعمال برای افراد مبتلا بوسیله مصیبت های چشمی

متنوع افراد مبتلا بیماری های چشمی نظیر آماس (قرنیه) رمد و افرادی که عنبیه ی آن ها سوراخ شده یا افرادی که (ملتحمه لایه ی شفاف و مرطوبی که سطح خارجی پلک را می) پوشاند آن ها سوراخ شده است، همچنین می توانند از اسکنر عنبیه بخاطر تشخیص هویت استفاده کنند؛ البته چنانچه خود عنبیه ملتهب شود، اسکنر بزه می.دهد سهولت

مصرف قطعا هیچ روش تشخیص هویتی ساده تر از یک نگاه بسیار کوتاه به یک دوربین نیست؛ درضمن اسکنرهای عنبیه می توانند در هر حد تولید و درون هر مکانی نصب. شوند سرعت، مداقه و امنیت بالای این اسکنرها همچنین در افزایش سهولت کاربرد از آن ها نقش مهمی.دارد معایبامکان هک

شدن اگرچه هک اسکنر عنبیه کار دشواری است؛ ولی اسکنر عنبیه ی گوشی های گلکسی سامسونک سامسونگ را به احتی می توان هک کرد و فریب! داد فردی پس از نمایش ی گوشی گلکسی اس ۸ موفق شد با استفاده از یک دوربین دیجیتالی، یک چاپگر و یک لنز، اسکنر عنبیه ی این گوشی را فریب دهد و به تمام معلومات گوشی دست پیدا.

نرم وی ابتدا با فعال کردن حالت شب دوربین، از بور ای معمول از چشم خود عکس دامن قرمز (گرفت البته می استعداد با حذف فیلتر مادون قزل نیز چنین عکس از چشم) گرفت و سپس تصویر را با مصرف از چاپگر لیزری چاپ. کرد داخل مرحله ی بعدی نخست عنبیه ی خود را با گوشی ثبت کرد و سپس لنز را درست روی همان قسمتی که لنز روی چشم قرار می گیرد، روی تمثال چسباند و داخل نهایت با تصویر قفل گوشی را به راحتی باز کرد؛ البته برای گرفتن چنین تصویری فرد باید کاملا بوسیله دوربین ذخیره شود و تمثال حداکثر از بور ی  ۴٫۵ متری از او گرفته! شود در ویدیوی زیر می توانید مراحل هک شدن اسکن عنبیه را مشاهده.

کنید دانلود ویدئوقیمت

اوج بها اسکنرهای عنبیه تقریبا پنج موافق اسکنرهای پی انگشت است و تهیه ی آن برای جمله مردم چندان مقرون بوسیله صرفه. نیست گوشی های مجهز به اسکنرهای عنبیه تیمار گوشی های گرانبها قیمتی هستند و بیشتر کاربران قادر بوسیله خرید آن ها نیستند؛ البته قیمت این اسکنرها بیرون از توان دولت ها.ازاله فاصله ی محدود برای اسکن

عنبیه همان طور که گفتیم حداکثر بور ی مقدور کاربر با اسکنر ۳۵ تا ۴۵ سانتی متر است و امکان اسکن عنبیه در بور ای متجاوز از این مقیاس امکان پذیر.ازاله ثابت

ماندن یکی از وضعیت لازم بخاطر اسکن موفقیت آمیز عنبیه، ثابت ماندن مقابل دوربین برای چند وقت است؛ اگرچه این موضوع چندان مهم به رویت نمی رسد، اما ممکن است بدن و قاعده فداکار از افراد به برهان تشویش خواه ابتلا بوسیله بلای ناگهانی های خاص.بلرزد بازتاب نور و ایجاد مشکلات طبیعی دیگر در

 چشم ممکن است در هنگام الو نور بوسیله عنبیه در هنگام اسکن، مژه ها، لنزها و هر چیز دیگری   مقداری از نور را بازتاب کنند و اسکنر بزه. دهد این شاق یکی از مشکلات رایج نمره هویت با عنبیه است و گاهی اوقات اسکن عنبیه را بسیار دشوار می. درنگ درضمن پوشیدهشدن قدری از عنبیه با مژه ها، لنزها ، پلک (ها هنگامی که بی تا مدام پلک می) زند و تغییر لباس عنبیه به دلیل تغییر حد ی مردمک به خاطر کاربرد از دارو یا وضعیت دیگر نیز باعث دشوارشدن اسکم عنبیه می.شود آسیب رویت عنبیه و چشم به دلیل استفاده از نور مادون

قرمز اگرچه نور مافوق سرخ مورداستفاده درون اسکنر عنبیه اصلا به اندازه ای زدودن که به چشم آسیب (بزند استراحت گرفتن چشم تو تجمع میزان اضافی از پرتو و جذب آن در چشم، می تواند آسیب جبران ناپذیری به چشم ها وارد) کند و استعمال از این اسکنر برای چشم ها مضر نیست؛ اما استفاده ی مداوم از اسکنر عنبیه می تواند به چشم ضرب.

بزند استفاده از این اسکنر در گوشی ها بی قراری آسیبی به چشم نمی زد؛ ولی چنانچه در خلال استفاده از آن ها عاطفه ناراحتی می کنید؛ دیگر از آن استعمال نکنید؛ بجهت امکان پذیر است چشم های شما به میزان کم نور مافوق قرمز هم دریافتن داشته.باشند استعمال ی مداوم از اسکنر عنبیه می تواند بوسیله چشم ها آسیب

بزند البته بوسیله نعوظ پیمانه نمی توان گفت اسکنر عنبیه گوشی هیچ آسیبی به چشم نمی زد ؛ زیرا امکان پذیر است ویروسی تو گوشی وجود داشته است که نور عرشه سرخ این اسکنرها مشخص نرم و رابطه مداوم این نور با چشم ها طی حکم با گوشی، باعث آسیب نظر چشم ها.

شود درضمن تماس مداوم عدسی با نور مادون سرخ قوی می تواند باعث آسیب دیدن عدسی شود؛ زیرا نور دامن سرخ باعث افزایش دمای پروتئین موجود در عدسی، تارشدن آن و در نهایت ابتلای فرد به بیماری آب درب خواه تا اینکه از دست عدول کردن بینیایی او می. شود نیز تلالو مادون قزل برای نوزادان و افراد مبتلا به بیماری صرع همچنین می تواند به شدت خطرناک.باشد لزوم مصرف از ذهن ای با ظرفیت

بیش ذخیره سازی اطلاعات مربوط به ویژگی های عنبیه ی هر بی مانند و الگوهای دیجیتالی آن نیازمند ذهن ی یدکی.است وضعیت

بازار پیش بینی می شود ارج راسته اسکنر عنبیه با ارزش رشد مرکب (سالانه میانگین بها نمو سالانه ای یک تنخواه گذاری که در حوالی ای متجاوز از یک سال ارتکاب می) شود با افزایش ۲۲ درصدی تا سال ۲۰۲۲ به یک میلیارد دلار. برسد درحال فراهم آمریکا ارشد ترین بازار فناوری امتیاز عنبیه محسوب می شود و بیشترین رشد هم مربوط به بازار آسیا اقیانوسیه و بخش مصونیت و درمان.

است دلایل رشد زننده میدان اسکنرهای عنبیه به شرح تحت:هستند بسط کاربرد از اسکنر عنبیه در گوشی های هوشمند و جزء های دولتیافزایش مطالبه برای استفاده از این اسکنرها تو وسایل الکترونیکیافزایش نگرانی های مرتبط با امنیتافزایش جعل

هویت البته عواملی مشابه ناآشنا وجود داشتن افراد با این اسکنرها، هزینه های بالای مصرف از آن ها و آسیب پدیزبودن آن ها تا حدودی از رشد زننده بازار این اسکنرها جلوگیری می.

کند بخش سلامت و درمان به دلایل عرشه بیشترین رشد را در ماخذ ی استفاده از فناوری تشخیص عنبیه به خود ویژه داده:است افزایش اهمیت شناسایی دقیق بیماران و جلوگیری از سوءاستفاده از اطلاعات آن هاتوسعه ی جهیز های تشخیص هویت چند لایه ایاهمیت محرمانه باقی ماندن مفروضات شخصی

بیماران آمریکا به دلایل والا بزرگ ترین راسته اسکنرهای عنبیه محسوب می:شود وجود شرکت های مطرح در این شالوده داخل آمریکا مشابه کراس مچ (تکنوجیس Cross Match Technologies که به HID Global نیز شهرت)دارد ، اس آر ای (اینترنشنال SRI)International ، جمالتو ان (وای شرکت) (تالس Gemalto NY که به شرکت Tales Company نیز شهرت) دارد و آیریس ای (دی Iris)ID تقلا بخاطر جمع آوری حجم عریض ای از معلومات مرتبط با هویت انسان جهت تأمین پناه ملک و امنیت عمومگسترش استفاده از اسکنر عنبیه در مرزهای

کشورآینده به برهان اینکه تشخیص عنبیه دقیق ترین طرز تشخیص هویت زیست سنجشی محسوب می شود و همچنین بادرنظرگرفتن عواملی همچون تغییرنکردن عنبیه تا آخر عمر سرعت بیشتر گونه نمره عنبیه نسبت به سایر راه ها و نیز بهداشتی وجود داشتن آن احتمالا درون آینده متجاوز از گونه های دیگر مورد استقبال قرار می. گیرد بررسی ها ثابت کرده است که فناوری امتیاز عنبیه به عنوان یک گونه شاخص نمره هویت زیست سنجشی، نمو قائم و قابل توجهی داشته

است اگرچه تشخیص عنبیه برای معارفه هویت، فناوری تقریبا نوظهوری محسوب می شود؛ اما استفاده از آن در حوزه های مختلف به خصوص مصونیت و درمان درحال تکثیر است و باتوجه به تکثیر پیوستگی هایی مثل حوادث تروریستی، حمله های سایبری و دیگر فعالیت های غیرقانونی، بدون شک نمو این فناوری در آینده همچنین با سرعت بالایی بالایی ادامه خواهد. یافت کنترل دسترسی بوسیله اطلاعات همچنین می تواند زمینه ی بسط استفاده از اسکنر عنبیه در آینده را فراهم.نرم بیشتر:بخوانید گلکسی اس 9 از ترکیب نمره چهره و عنبیه بخاطر احراز هویت استعمال می کندال جی سنسور عنبیه را با دوربین سلفی اختلاط می: کندسامسونگ امکان هک شدن اسکنر عنبیه گلکسی اس 8 تو استعمال روزانه بود ندارداسکنر عنبیه چشم گلکسی اس 8 بخاطر تراکنش های مالی کاربردی می شودکدام طرز بخاطر باز کردن گلکسی اس 8 امن برنده

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]