هنرمندان می توانند اعتماد انسان را به صنعتگران تویی جلب کنند

admin دسته‌بندی نشده

این عکاس و مستندساز در گفت وگویی با ایسنا مطرح کرد: حزن زمان با تولیدکنندگان باید از هنرمندان تو شاخه های مختلف دعوت شود تا دستاوردها بوسیله زیباترین شکل طنین تصویری پیدا کند و به افرادی که اندیشه می کنند «ما نمی توانیم» خوراک دل داده شود.

او ادامه داد: اهالی اتیکت و هنر به ویژه هنرمندان هنرهای تصویری باید با تولیدکنندگان همراه شوند تا به اجتماع انرژی بیشتری بدهند؛ وقتی نیاز بوسیله قطعه یا وسیله ای درون داخل معارفه و تولید می شود، باید درباره ی طنین این شناسایی خوش، با کمک هنرهای مختلف به ویژه هنرهای تجسمی و تصویری چگونگی فرود امدن به کشف حاجت و اجرای پروسه تولید، به ارایه هنرمندانه ای متوسل شد تا پروسه ساخت، به زیباترین شکل در میان انسان داخل و حتی خارج از ملک عکس العمل معلوم کند.

او همچنین بیان کرد: ارتباطی که مملکت هایی مانند سینما، تئاتر، موسیقی و هنرهای تجسمی می توانند با نمایشگاه «فرصت های تاسیس تو و رونق تولید» داشته باشد، انعکاس درست خودجویی، خودیابی و خوداجرایی در زمینه تولید است. عکس العمل فعالیت های حوزه تولید از عادت هر هنری، از رمان تا تماشاخانه و سینما می تواند خروجی زیاد قوی و محرکی داخل جامعه داشته باشد. اگر کارگر تو جامعه بوسیله درستی از طریق هنر عکس العمل یابد، رساتر، ماندنی برنده و موثرتر خواهد بود. تو دنیا نیز می تواند سبب شود که کشورهای دیگر با واقعیت یک ملت بیدار و ملتفت آشنا شوند.

این عکاس و مستندساز پارسا است: پا بر جا ترین پیوستگی این است که هنرمندان به میدان بیایند و حرکت های مملکت صنعت را در قالب فیلم و عکس به درستی برای ایرانیان و انسان کشورهای دیگر معرفی کنند. حضرت هنرمندان در این طور عرصه ای متشابه این است که توانمندی ها و نیازها با جمع بندی مناسب و درستی در قالب یک فیلم یا کاتالوگ به گیتی معرفی شود.

صمدیان با بیان این که هنر در همه ابعاد می تواند منادی لول هایی با زیباترین واژه و البته تشویق کننده باشد، اضافه کرد: البته برخی مسوولان اندیشه می کنند، زیرا که موضوع پیچ و مهره مطرح است، هنرمندان طرز کار اجرا نمی دهند؛ ولی هنرمندان باید این حرکت ها را با مرام غلبه دادن به موجب های ملی معرفی کنند. با محوریت جذب اطمینان مصرف کننده تویی باید ودیعه های فرهنگی هنرمندانه ای بخاطر ارائه وجود داشته باشد، از سازندگان فیلم های تبلیغاتی تا فیلم های مهم سینمایی همه باید دست به مشت حزن دهند تا اجرای تولیدات درست بازتاب داشته باشد.

او درباره نمایشگاه «فرصت های ساخت داخل و رونق تولید» نیز گفت: هدفی که نمایشگاه برای وقوف کمبودها و جدی شهود تولید داخلی دارد و این که می خواهد درایت درستی از نداشته های مان داشته باشیم، تو ظاهر بوسیله حیطه کاری من که فرهنگی و تولید عکس و فیلم است، تماس ندارد؛ اما چنانچه بخواهیم نقبی بزنیم و ما بی قراری خود را در بازی بدانیم، این پیوستگی خیلی بشاش کننده است. با شنیدن این خبر عاطفه می کنم چقدر دیر، اما چقدر ضروری که چنین کار کننده انجام می شود، برای آن که نسبت به نداشته های مان آگاه شویم. خوب بود که نداشته های مان در کامل حوزه ها در این ناحیه قبلاً خبر و روی آن ها امر می شد، نه این که پس از بایکوت ها و سال ها تکیه بر صادرات نفت، به جایی رسا باشیم که در کنج رینگ به «ناک داون» نشدن خیال کنیم.

صمدیان افزود: حتی اگر امروز تو گوشه رینگ گرفتار شده باشیم، امیدوارم علاوه به خشکی امدن این که به راه محلول نجات از «ناک داون» نشدن خاطر می کنیم، بتوانیم به پیروزی هایی در این رینگ اقتصادی بی عدالت برسیم.

ابتدایی نمایشگاه «فرصت های ساخت در و رونق تولید» از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران توسط «ایدرو» برگزار می شود و میزبان نخبگان، کارآفرینان و صاحبان صنایع خواهد بود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]