بازوی ربات مناسب زیاده چرب یا شیرین که طرح های کامپیوتری را روی کاغذ می کشد

admin دسته‌بندی نشده

این بازوی ربات متناسب حمل که لاین آس (Line-us) صیت دارد، علیه مشترک طراح نامی دورل بیشاپ و مهندس برنامه ریز رابرت پول است که با به ابونمان گذاری این پروژه در وب سایت کیک استارتر، رفتار بوسیله جمع آوری سرمایه کرده اند. 

این ربات توسط یک برنامه کنترل می شود که حرکت مشت انسان را مشابه سازی می بطی ء. این ربات قادر است هر خط را دقیقا به همان ترتیب و مداقه و حتی با حفظ استیل طراح روی کاغذ پیاده سازی درنگ.

ربات لاین آس می تواند یک مداد یا خامه مو را بوسیله انتخاب کاربر نگه دارد و در عین حال توسط یک صفحه ی فلزی بوسیله صورت پناه روی یک برگه ی کاغذ، یک دفتر طراحی خواه پیش نویس پیغام راحتی بگیرد. این ربات حتی می تواند روی دیوار یا با استفاده از آهن ربای متصل به آن، روی داخل یخچال صبر داده شود. 

نقاشی های ترسیم شده توسط لاین آس قابلیت ذخیره شدن و فرستادن به عنوان یک پیام خواه به اشتراک گذاری بخاطر جمله دارند. نقاشی هایی که از سایرین دریافت می شود هم توان رسم مکرر روی کاغذ توسط دیگر کاربران لاین آس دارند.

این ربات بوسیله اندازه ی کافی کوچک است که می توان آن را همه مکان با خویشتن حمل کرد و انرژی مورد احتیاج آن را از یک پاور بانک تأمین کرد. قابلیت دیگر این ربات، ترسیم عکس های اندوهناک شده توسط دوربین است.

برنامه ی همراه لاین آس برای آیفون، آیپد، گوشی و تبلت های اندروید، مک و ویندوز موجود است. طرح اولیه را می استعداد توسط دست و قلم در این برنامه کشید. لاین آس را می توان برای استفاده های دیگر توسط رزبری پای بی قراری مصرف کرد.

طراحان این ربات نقشه کش در مصاحبه ای گفتند: «لاین آس ما را بوسیله کشیدن نقاشی و امتحان کردن تشجیع می بطی ء. تماشای لاین آس تو حال لول تفریح مرحمت است؛ ولی بهترین مزیت آن، تشویق به نقاشی است. لاین آس سبک و کاراکتر نقاشی مخصوص خودش را دارد و همین تفاوت آن را با یک پرینتر خواه پلاتر مشهود می یواش.»

کمپین تشکیل شده در سایت کیک استارتر به فراغت از کمال مطلوب ۳۹ هزار پوندی برای تنخواه ی نخستین بنیان گذاران لاین آس عبور کرده و به سازندگان امکان تاسیس هزار وسیله اولیه را داده است.

تنخواه گذاران می توانند این ربات را با قیمتی بین ۴۹ تا ۶۹ پوند تهیه کنند. ولی قیمت آن پس از ارائه ی گسترده راحتی است حدود ۹۹ پوند باشد.بیشتر بخوانید:هوش مصنوعی؛ از حذف هزاران فرصت شغلی تا اربابی پیاده شدن کارکنانماهی رباتیکی که از باتری منی کارمایه می گیردویدیوی طنزی که باعث مطرح شدن پرسیدن های اخلاقی شد؛ آیا باید بخاطر ربات ها حزن دل سوزاند؟هوش مصنوعی زبر پیشرفته؛ تهدیدی بزرگ برای آینده بشرتانک ۴۹۹ دلاری DJI با هدف آموزش برنامه نویسی به کودکان معرفی کردن شد

شاید دوست داشته باشید:

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا شناساندن ۴ هیکل متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را به روزرسانی کرده است. این چهار محصول شامل […]

عرضه چاپگر بدون حاجت به تعویض کارتریج توسط اچ پی

عدم نیاز به تعویض کارتریج و تونر چاپگر می تواند باعث فرح بسیاری از افرادی شود که روزانه با چاپگر […]

نگاهی به ورود اصطلاح های جدید بوسیله کلمه

این مدرس دانشگاه پیام تلالو در گفت وگو با ایسنا، درباره واژه هایی که اخیرا توسط فرهنگستان واژه و ادب فارسی جایگزین […]