پاشیدن تزیین نامه تدارک کنندگی سینما و فهرست اعضاء

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در مقدمه این نظام مجله مصوب شورای یکپارچگی تهیه کنندگان آمده است: زیبایی تهیه کنندگی تو سینمای ایران میزان و پایه همه تحولات در میان تهیه کنندگان است.

عنصر در این نظام، ایجاد یک تشکل صنفی واحد است که با تبدیل نگاه و دگرگونی تو سر های تولید براساس استانداردهای جهانی صنعت سینما تحقق می یابد. ترتیب یکپارچه تمهید کنندگی رویای توسعه بازار، پناه بازار، وجهه حقوق مالکیتی و معنوی، و زنهار سرمایه را زیر سایبان خلاقیت، نوآوری و بهبود حوزه های موضوعی نو با توجه بوسیله رواج اخلاقی جامعه و مقدار های والای انسانی به واقعیت تبدیل می کند. نظام یکپارچه که به مثابه محفل یکدلی ارکان سینما در همه بسرنوشت شوم دچار کردن ها ایفا می کند، نیاز مخاطب را می شناسد، دغدغه های ناشی از منافع ملی را حس می کند، بخاطر تنظیم قواعد و مناسبات حرفه ای عرض قائل است و حیثیت  و عرض را در سینما، امری دائمی می داند و از این تداوم منافع پرسنل را تو نظر داشته و نگاه کوتاه مدت به سینما ندارد.

این نظام نامه درون ۹ ماده ۳۵بند و ۴ تبصره در ۲ اردیبهشت ماه ۹۸  به پسند رسید و مبنای تنظیم فهرست تهیه کنندگان تو رتبه بندی های ماخوذه از این ترتیب خواهد بود.

علاوه پهلو متن نظام نامه، سیاهه نهایی تهیه کنندگان سینمای ایرانمنتشر می شود و بنابر اعلام دبیر یکپارچگی تهیه کنندگان چناچه نسبت به لیست منتشره اعتراضی وجود دارد تا انتها خرداد ماه بصورت مکتوب بوسیله دفتر یکپارچکی تهیه کنندگان در ساختمان شماره ۲ خانه سینما عرضه شود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

فوجی فیلم فردا پرینتر Instax SP-2 را معرفی کردن می کند

اگر شما تیمار در زمینه عکاسی و طبع تصاویر بوسیله دنبال وسایلی هستید که قابل حمل بوده و کارایی لازم […]

هر آنچه باید در تک حسگر اثر انگشت بدانید؛ تقدیر دوم

مقاله های مرتبط:هرآنچه باید درباره حسگر اثرانگشت بدانید؛ سرنوشت اول بسیاری از افراد نمی دانند که حسگر پی انگشت علاوه […]

اسکنر والا قرمز سه گانه بعد اینده با کیفیت و سرعت ارتفاع معرفی کردن شد

اسکنر های سه گانه بعد اینده رفته رفته عملکرد بهتری در ابداع مدل های سه گانه بعدی از سوژه های مختلف […]