پاشیدن تزیین نامه تدارک کنندگی سینما و فهرست اعضاء

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در مقدمه این نظام مجله مصوب شورای یکپارچگی تهیه کنندگان آمده است: زیبایی تهیه کنندگی تو سینمای ایران میزان و پایه همه تحولات در میان تهیه کنندگان است.

عنصر در این نظام، ایجاد یک تشکل صنفی واحد است که با تبدیل نگاه و دگرگونی تو سر های تولید براساس استانداردهای جهانی صنعت سینما تحقق می یابد. ترتیب یکپارچه تمهید کنندگی رویای توسعه بازار، پناه بازار، وجهه حقوق مالکیتی و معنوی، و زنهار سرمایه را زیر سایبان خلاقیت، نوآوری و بهبود حوزه های موضوعی نو با توجه بوسیله رواج اخلاقی جامعه و مقدار های والای انسانی به واقعیت تبدیل می کند. نظام یکپارچه که به مثابه محفل یکدلی ارکان سینما در همه بسرنوشت شوم دچار کردن ها ایفا می کند، نیاز مخاطب را می شناسد، دغدغه های ناشی از منافع ملی را حس می کند، بخاطر تنظیم قواعد و مناسبات حرفه ای عرض قائل است و حیثیت  و عرض را در سینما، امری دائمی می داند و از این تداوم منافع پرسنل را تو نظر داشته و نگاه کوتاه مدت به سینما ندارد.

این نظام نامه درون ۹ ماده ۳۵بند و ۴ تبصره در ۲ اردیبهشت ماه ۹۸  به پسند رسید و مبنای تنظیم فهرست تهیه کنندگان تو رتبه بندی های ماخوذه از این ترتیب خواهد بود.

علاوه پهلو متن نظام نامه، سیاهه نهایی تهیه کنندگان سینمای ایرانمنتشر می شود و بنابر اعلام دبیر یکپارچگی تهیه کنندگان چناچه نسبت به لیست منتشره اعتراضی وجود دارد تا انتها خرداد ماه بصورت مکتوب بوسیله دفتر یکپارچکی تهیه کنندگان در ساختمان شماره ۲ خانه سینما عرضه شود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]