دخول بدوی سامان های اداری چند منظوره A3 سامسونگ به ایران

admin دسته‌بندی نشده

همدستی سامسونگ که به تازگی حیطه فعالیت های خویشتن را درون زمینه شناساندن راهکارهای بدیع به دایره ها و کسب وکارهای کوچک و بزرگ توسعه داده، در صدد آن است تا محیط های کاری مدرن و پویاتری را برای کاربران حاضر آورد.

به گفته ناصر بجنوردی، دستیار ترقی مدیریت و پشتیبانی اداره کچل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی، تجهیز مدارس بوسیله فن شناسی استاندارد و هوشمندسازی آن ها می تواند فضای فیزیکی با بهره وری بالاتری در مدارس بوسیله وجود آورد که عامل مهمی در گشایش سطح یادگیری خرد آموزان است. بجنوردی تو حاشیه نویسی این مراسم که تعدادی پیش در استان فارس برگزار شد، گفت:مدارس و دانشگاه ها بوسیله محصولی نیاز دارند که علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت و نشان استاندارد، حجم و فضای کمتری به خود اختصاص داده و هزینه ها را کاهش دهد و همچنین از خدمات پشتیبانی کم قیمت و درون دسترس نیز برخوردار باشد. با توجه به حاجت ما، این ماشین ها باید امکان تکثیر برگه های امتحانی را با زمان کم و با کیفیت ارتفاع داشته باشند. امیدواریم سامسونگ به عنوان برندی که بوسیله تری درون حوزه آموزش وارد شده، بتواند پاسخگوی این نیازها باشد.

این وسیله ها داخل 5 مدل ایستاده و رومیزی رنگی و سیاه وسفید، و با قابلیت طبع 20 تا 40 صفحه کاغذ درون دقیقه عرضه شده اند که بوسیله کارآیی و بازدهی بیشتر می انجامد. همچنین پردازشگر دو هسته ای یک گیگاهرتزی و رزولوشن بالاتر، سرعت پردازش اسناد را تا 1.5 مقابل اضافه داده و به کاربران متعدد این امکان را می دهد تا بدون هیچ مشکلی، اسناد بیشتری را چاپ یا اسکن کنند. مصرف از قابلیت Eco Driver درون این ماشین ها بوسیله کاهش 20 درصدی مصرف کاغذ، تونر و درنهایت نفقه تمام شده طبع منجر می شود. این قابلیت همچنین با کاهش 73 درصدی پراکندن مدفوع CO2 سازگاری بیشتری با فضا زیست داشته و انرژی کمتری مصرف می یواش.

همچنین ژوبین علاقبند مدیر قسمت قسمت کردن باهم اتحاد کردن های «بالراکس»، که داخل شرکت نماد اندیش آرین تو حال باهم اتحاد کردن با سامسونگ و توزیع و نمایش خدمات پس از سودا این وسیله ها در ایران است، می گوید:ماشین های A3 امکان حذف تعداد یدکی از چاپگرها و جایگزینی آن با تعداد کمتری از این ماشین ها به نسبت هریک از کارمندان اداری حاضر آورده و امکان گزارش گیری سالیانه و ماهانه هر کاربر را می دهد. همچنین این ماشین های اداری از اتلاف کاغذ و مواد مصرفی جلوگیری می نرم.

گفتنی است انبازی نماد اندیش آرین درون همه شهرهای ایران به ارائه خدمات پس از ابتیاع و تأمین مواد مصرفی این دستگاه ها خواهد صیقلی. همچنین خریداران این ماشین های اداری تا پایان خرداد ماه سال جاری درصورت معامله این دستگاه ها، تعداد ده هزار برگ کپی مجانی دربرگیرنده یک تونر اضافه (علاوه به خشکی امدن تونر موجود روى وسیله) و ولایت هزار برگ کاغذ مرغوب (معادل ٢٠ بسته) بصورت رایگان ستاندن خواهند کرد.منبعسامسونگبیشتر بخوانید:پیش بینی کاهش ۲۵ درصدی عرضه گوشی های هوشمند هواوی در سال ۲۰۱۹سامسونگ تامین کننده نمایشگر اولد مک بوک پرو ۱۶ اینچی و آیپد پرو اپل خواهد بوداحتمال نمایش گلکسی A70s به نشانی اولین گوشی سامسونگ با دوربین ۶۴ مگاپیکسلیموفقیت هوش جعلی سامسونگ در خلق کردن تصاویر متحرک تنها با یک عکسطراحی مدل مربوط باینده گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ متفاوت خواهد وجود

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]