کیفیت فعالیت نمایشگاه قرآن نسبت به سال های گذشته ارتقاء داشته است

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، حبیب رضا ارزانی، امروز سه گانه شنبه ۳۱ اردیبهشت در حاشیه بازدید از بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با اصرار بر این موضوع که برگزاری نمایشگاه قرآن فرصتی را فراهم می درنگ که اقشار گوناگون مردم با معارف قرآن کریم و عترت آشنا شوند، بیان کرد: به واسطه برپایی نمایشگاه قرآن مردم می توانند ارتباط بیشتری با مفاهیم دین پایدار کنند. در ایام برگزاری نمایشگاه بسیاری از فعالان قرآنی و نمایندگان تشکل ها و مؤسسات قرآنی از نقاط مختلف کشور تو این نمایشگاه شریک می کنند و کنفرانس ها و فعالیت های قرآنی خود را به وجه اشتراک مجله می گذارند که این می تواند بیش مثمرثمر واقع شود.

دبیر ستاد ممتاز کمیسیون های فرهنگی – هنری مساجد خاطرنشان کرد: امسال اگرچه فضای نمایشگاه از نظر کمیت اندک شده است اما شاهد کیفی سازی فعالیت های قرآنی درون این نمایشگاه هستیم. اگر حد فضای نمایشگاه بیش باشد اما از رویت کیفی بوسیله حد مطلوب نرسیم توفیقی حاصل نمی شود. امسال هدف نمایشگاه قرآن بخاطر زندگی است. امیدواریم با کیفی سازی دستور کار های نمایشگاه گواه تحقق این شعار باشیم.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]