تبلیغات ارزان می توانست شرایط را تو گیشه تحول دهد

admin دسته‌بندی نشده

محمد قاصد اشرفی رئیس اتحادیه سینماداران در گفت وگویی با ایسنا درباره وضعیت سینماها و اکران فیلم ها در ایام ماه رمضان بیان کرد: چیدمان فیلم هایی که برای ماه رمضان انتخاب و اکران شدند مفرط مناسب نبود و نمی توان آنچنان روی گیشه آنها شمار کرد این داخل حالی است که صبر عدالت تعدادی فیلم خوب برای اکران عید فطر بسته شده است.

او با بیان اینکه “فیلم «سامورائی در برلین» و «نبات» گیشه نسبتا بهتری نسبت بوسیله بقیه فیلم های روی پرده داشتند” گفت: استقبال از سینما نسبت به ماه رمضان بد نیست اما از طرفی خواهش بی آرامی نداشتیم که گیشه فیلم ها به این صورت باشد. اکنون به خیال شرایط فراغت ستاندن داخل ماه رمضان خیر می توانیم بگوییم اکران خوب است و خیر می شود گفت که ناپسند است، بلکه در شرایط متوسط و میانه ای قرار گرفته ایم.

مدیر سینما ماندانا درون ادامه با رمز بوسیله طرح های ویژه ماه رمضان بیان کرد: شورای صنفی اکران به ارتکاب این حکم غرض گرفت و نظرشان این بود که طرح نصف ارزش بودن بلیت سینما از تا افطار باشد مانند دو سال گذشته اجرا شود ولی شخصا من بوسیله این طرح رضایت نداشتم و من معتقد بودم در مقابل مخاطب ما قبل از افطار ناچیز است، چنانچه این طرح نیم ارج به سپس از افطار کشیده می شد بهتر بود، زیرا ما دو سال دنبال شیوه تیمار این طرح را داشتیم و تا افطار بهای بلیت نیم بها باشد و سپس از آن تمام بها ولی نفوذ یدکی را تماشاگر نبودیم.

وی اضافه کرد: من این را بوسیله عنوان یک مدیر سینما می توانم بگویم که وقتی مردم روزه هستند تا افطار کمتر از سینما استقبال می شود. چند سال پیش این طرح وجود داشت که بلیت سینما بعد از افطار نیم مقدار بود البته در آن زمان موضوع تبلیغات غصه اهمیت زیادی داشت بوسیله این معنی که تلویزیون شریک شدن بهتری عمل می عدالت و همین عاملی می شد که مردم از اجرا شدن این طرح ها شناسایی پیدا می کردند اما عدم همکاری تلویزیون باعث شده این طرح ناکارآمد جلوه کند.

مهتر سندیکا سینماداران تو ادامه با رمز به استقبال کم مخاطبان از برخی فیلم ها افزود: به اینگونه فیلم ها دو یا سه گانه سانس خاص داده می شود اما باز حزن استقبال زیادی از آنها صورت نمی گیرد و سانس هایی داشته ایم که اصلا مخاطب نداشته و بلیتی فروخته نشده است. البته در این میان با توجه به امکان باز بودن سینماها تا سحر، فداکار از فیلم هایی که اکنون روی پرده هستند و نه آنهایی که لزوما از ماه رمضان روی پرده رفته اند، به سانس ویژه و بامدادی هم رسیده اند و مخاطب خودشان را همچنان دارند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

این تصاویر بردباری کرونا را راحت زیرفون می یواش!

به جرأت می توان گفت که دیگر کرونا برای هیچکس واژه غریبی زدودن. قطعا این ویروس کوچک که هزاران هزار […]

کانن چهار پرینتر از خانواده PIXMA و دو اسکنر متاخر شناساندن کرد

کاننبا معرفی کردن ۴ اندام متاخر از سری PIXMA، پرینترهای چندکاره خویشتن را بوسیله روزرسانی کرده است. این چهار دشت […]

طبع سه اینده بافت اعضای آدم در ابعاد یک درایو یو اس بی

دانشمندانSGHAROOOON با استفاده از جهیز های میکروفیزیولوژیک یا عضوهای ساختگی می توانند عاری نیاز به آزمایش روی حیوانات، اثرات داروها، […]