نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

admin دسته‌بندی نشده

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه‌های فتوکپی چندکاره‌ی سایز A3 را از طریق نماینده‌ی جدید خود، شریک تشبیه کردن اندیش آرین هوشیار بازار ایران کرده است. خدمات دستگاه‌های فتوکپی چند کاره سامسونگ نیز برعهده‌ی تشبیه کردن اندیش آرین خواهد حیات. دستگاه‌های فتوکپی چندکاره برای بخش‌های مختلف راسته ارائه می‌شوند. K2200 یک مایه چندکاره است که بازار میانی را هدف قرار داده و با بها حدود ۲.۲ میلیون تومان بخاطر شرکت‌ها و سازمان‌هایی با مصرف متوسط مدل سازی شده است. این مایه در دونسخه روانه‌ی بازار می‌شود نسخه‌ی پایه با نام مدل K2200 و نسخه‌ی قوی‌تر با نام مدل K2200ND عرضه می‌شوند. مدل ND امکان چاپ دو رو و اتصال به شبکه را دار است اما استاندارد محور تنها از قانون درگاه USB به کامپیوتر متصل می‌شود.

ما نسخه‌ی K2200 عادی را مورد تجسس قرار دادیم. سامسونگ ادعا می‌کند که این دستگاه داخل دقیقه ۲۰ کپی خواه پرینت می‌گیرد و همچنین ۳۰ صفحه‌ی A4 را همچنین می‌تواند تو هر دقیقه اسکن کند. در نسخه‌ی K2200 که از طریق اترنت به شبکه متصل می‌شود می‌توانید فایل اسکن شده را مستقیما به خشکی امدن روی هر کدام از کامپیوترهای موجود در شبکه و فولدر خاص تفویض شده احاله دهیدو نیز امکان انتخاب ضبط فولدرهایی همچون pdf, jpg و tif نیز وجود دارد.

برای آزمایش سرعت چاپ دستگاه فایل معیار زومیت را به تعداد چاپ کردیم. این چاپگر در هر دقیقه ۱۹ برگ را چاپ کرد و سرعت شروع به کار (warmup) آن نیز حدود ۴ ثانیه است.

سامسونگ در این چاپگرها، نمایشنامه و تونر را جدا کرده تا هزینه‌ی مواد مصرفی این چاپگرها کاهش یابد. تونر این پرینتر ۱۰ هزار تجهیزات طبع می‌کند و براساس ادعای سامسونگ درام همچنین حداقل ۸۰ هزار تجهیزات چاپ را پشتیبانی می‌کند. اگر فضا امر مبرا و با گرد و غبار اندک داشته باشیم درام چاپگر به مراتب بیشتر از این ابدیت خواهد آورد.

سامسونگ در این چاپگرها از فناوری به اشتهار RECP بهره برده که رزولوشن تصویر را بهبود داده و رنجه‌های لبه‌های متون و تصاویر را نوسازی می‌کند تا خروجی چاپ، واضح‌تر و خواناتر باشد.

چاپگرهای جدید سامسونگ به پردازنده‌ی دو هسته‌ای مهیا شده‌اند تا امور سریع‌تر اجرا شده و دستورات کاربر سریعا پردازش شوند.

مدل‌های بالاتر دستگاه‌های فتوکپی سامسونگ دارای مانیتور رنگی لمسی هستند تا دستورات را ساده‌تر شهود کنند فدایی از مدل‌ها نیز داری تبلت اندرویدی هستند که حتی امکان اخذ مستقیم تصاویر و متون از طریق وب را تو اختیار کاربر قرار می‌دهند.

این چاپگرها می‌توانند تصاویر داخل سایز A3 را اسکن کرده و تا اینکه در این سایز نیز چاپ کنند.  رزولوشن اسکن این چاپگرها نیز تا 600DPI متناسب برگزینی است.

وسیله کپی چندکاره‌ی K2200 سامسونگ با قیمت حدود ۲.۵ میلیون بیدار میدان کشور می‌شود.

آیا تجربه‌ی استفاده از چاپگرهای سامسونگ را دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.بیشتر بخوانید:زمان عرضه مجدد گلکسی فولد به‌زودی اعلام می‌شودافشای کدهای منبع، گذرواژه‌ها و اطلاعات کارکنان و پروژه‌های سامسونگگوشی‌های مجهزبه دوربین ۶۴ مگاپیکسلی در راه هستندمقایسه پیکسل 3a و 3a ایکس ال با رقباگلکسی نوت 10 با فناوری شارژ سریع‌‌تر از شارژر ۲۵ واتی معرفی کردن می‌شود

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]