با کاکوجت، شکلات‌های خوشمزه‌ی سه‌بعدی طبع کنید

admin دسته‌بندی نشده

 با چاپگرهای سه بعدی چه کار می‌کنیم؟ برخی مهمات می‌سازند،بعضی خودرو و فدایی نیز سازه‌های عظیم در کره‌ی مریخ! اما حالا کمپانی جدیدی از طریق یکی از این چاپگرها که Cocojet نام‌گذاری شده، شما را قادر می‌سازد تا شکلات تک علاقه‌ی خود را در شکل و شمایل مدنظرتان تهیه کنید.

مزه شکلات همچنین دست خودتان است می‌تواند شکلات تلخ، طعم شیر و شکلات سفید را برگزینی کنید. اما نکته‌ی جالب در باره‌ی این چاپگر سه‌بعدی آن است که امکان ساخت شکلات در محظور متنوع و حتی تیره وجود دارد. پیش‌تر هم Chocabyte کاری مثل را انجام داده وجود.

این چاپگرها حتی می‌توانند شکلات‌های ترکیبی با آجیل تمهید کنند.

تنها نکته‌ی مایوس کننده درون باره‌ی این چاپگر سه‌بعدی، زمان عرضه‌ی آن است که هنوز مشخص محو. تولیدکننده‌ی این چاپگر گفته است که محصول نهایی آن‌ها کمی دیرتر درون سال جاری روانه‌ی راسته خواهد شد.کلیه‌ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015 مشاهده کنید.فروشگاه اینترنتی بامیلو، اسپانسر زومیت در پوشش خبری نمایشگاه CES 2015 با طیف وسیعی از کالاهای الکترونیک، مد و لباس، متاع بناء و آشپزخانه در خدمت شماست.منبعٍEngadgetبیشتر بخوانید:اختراع ماده‌ای صداگیر که هوا و نور را به‌راحتی عبور می‌دهدرپلیکیتور؛ خاندان بعدی چاپگرهای سه گانه مربوط باینده جهانSLA درون مقابل DLP: مقایسه‌ دو تکنولوژی طبع سه‌بعدیآزمایش کالیپر ترمز ساخته‌شده با پرینت سه‌بعدی برای بوگاتیدرمان زخم‌های ژرف با چاپگر سه بعد اینده امکان‌پذیر شد

شاید دوست داشته باشید:

«بهلول مخبر و بازرگان»

یکی بود یکی نبود. تو روزگاران پیشین بازرگانی بود. روزی از کنار شهر بغداد می گذشت. قفا درب ایالت توقف […]

رفع صدمات نخاعی با استعمال از فناوری طبع سه گانه اتیه

به تازگی محققین و مهندسان دانشگاه مینه سوتا آمریکا، با کمک فناوری چاپ سه بعدی موفق به ساختن روش جدیدی […]

نگاه نزدیک به فتوکپی چندکاره K2200 سامسونگ

 سامسونگ برای اولین بار، دستگاه های فتوکپی چندکاره ی سایز A3 را از طریق نماینده ی جدید خود، شرکت نماد […]